Pro Cycling Manager 2013

Wiecie może czy wyszła baza danych do PCM która uwzględnia składy na sezon 2014? I na jakim patch’u ona pracuje?

pcmdaily.com/news.php?readmore=873#comments

Baza jest fajna ma dużo nowych wyścigów tylko daty są z tamtego roku :smiley:

Tego przeskoczyć niestety się nie da :wink:

Pobrałem tą aktualizacje składów i aktualne umiejętności . I mam problem , jak dam jakiś wyścig to większość zawodników nie ma kasku ani roweru nie widać … Jest jakiś sposób aby było widać te kaski i rowery ?? :smiley:

A pobrales tylko aktualizacje, czy wczesniejszy Expansion Pack rowniez? PCM.daily’s 2014 DB V1 to tylko upgrade i bez “podstawki” nie bedzie dzialac prawidlowo

[size=75][ Dodano: Pią 14 Mar, 2014 20:11 ][/size]
pcmdaily.com/infusions/pro_downl … hp?did=941

Właśnie nie . A jak to expansion pack pobrać ?

Edit:

Dzięki :smiley: Pobieram, zobaczymy co dalej :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Śro 19 Mar, 2014 00:13 ][/size]
Gram kariere i chce kupić zawodnika. Pisze mi że nie moge ponieważ nie mam sponsorów na następny rok , ale to nie prawda bo mam Katusha … Co zrobić ?? I też już przedłóżyłem umowę.

Nowi zawodnicy od 1 lipca

Wiem … Jest już 8 lipiec (w grze oczywiście) , ale mówie o tym że mam sponsora na następny rok a jak chce kupić zawodnika to pisze , że nie mam… :stuck_out_tongue:

[size=75][ Dodano: Śro 19 Mar, 2014 22:18 ][/size]
Pomoże ktoś ? :stuck_out_tongue:

Zrób screen z zakładki sponsorzy

fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c1 … b74c2.html Masz

:smiley: :smiley: :smiley:

To ścieżka do pliku na TWOIM dysku :wink:

I co Wiesz już czemu nie moge Kupować graczy ?

A może budżet ci na to nie pozwala?

Moje osiągnięcia to : Wygrane Paris - Nice(Moreno) , 3 miejsce tirreno adriatico (Purito) Wygrane wszystkie klasyki (Purito) 2 miejsce Paris Roubaix (Kristoff) 3 Miejsce na ronde Vlanderen (Kristoff) top 10 Giro (Spilak) Kontuzja Purito. Mam 300 tysięcy więc budżet musi mi na to pozwalać …

Ale jest specjalny fundusz na to przeznaczony, czy możesz oferować kontrakty tylko stawek wyższych niż dwa tysiące nie możesz dać, czy po prostu nic sie nie da zrobić?

Przeczytaj jakie masz informacje jak oferujesz kontrakt, tam się wszystkiego dowiesz…

Pisze tak : “Nie masz sponsora na przyszły sezon. W związku z tym nie możesz podpisać kontraktu z nowym kolarzem” A ja sprawdzam i mam sponsora… Może to jakiś bug czy coś .

[size=75][ Dodano: Czw 20 Mar, 2014 20:04 ][/size]
Smolar moge powyżej 2 tysięcy

wrzuc save na jakis serwer, sciagne i zobacze u siebie, bo tak to nie wiem jak pomóc, wyslij mi link na pocztę albo na gg albo przez pw na forum

Na jaki serwer ?