Pro Cycling Manager 2013

Kto ma nowego PCM?

Ja ściągam z oficjalki i przez 2h całe 5% pobrało ;| tragiczną mam prędkość - ciągle skacze między 10-100 KB/s. Może w nocy coś ruszy, jak łącza opustoszeją

Posiadam 2014. Po stworzeniu własnej drużyny wywaliło mnie z gry już pierwszego dnia. W efekcie musiałem stworzyć drużynę od nowa. Zbyt wielu zmian w stosunku do wersji 2013 nie widzę. Nadal część nazwisk i imion jest przekręcona a statystyki zawodników są mocno nie dzisiejsze.

Nie wszystkie zespoły sprzedały licencje do nazwisk, ściągnij sobie nowe bazy z PCM Daily, tam już od wczoraj nowe nazwiska są. Ponoć pierwszy bug: Kolarze z teamów kompa odrzucają wszystkie oferty kompa. Albo składasz im ofertę i dolączają do Ciebie, albo nie jeżdżą dla żadnej drużyny.

Richard Morte ;]
Tylko zerknąłem jak ta gra wygląda. Z nowości: inna muzyczka, zmienione menu - jakoś tak bardziej konsolowo wygląda, zniesiono odwieczny limit 120 k pensji - teraz Vroome z Contadorem mają koło 180 tys., skille zależą oczywiście od bazy - w oficjalnej jakby spłaszczono je w górę, sporo zawodników ma skille ponad 80 w MO. Szmyda nawet doceniono na stare lata, bo dostał 77 :p, usunięto w trybie kariery ten odwieczny kalendarz na dole strony, no i zaskoczenie - mała formuła1, bo mamy rozwój sprzętu.

Skąd ściągacie? Bo też chce :wink:

kupiłem :slight_smile:

będzie robił ktoś serie na yt?

Mam problem. Ściągnąłem bazę danych z PCMDaily i teraz przy wyborze drużyn nie widać ich logów, do tego podczas wyścigu nie widać rowerów i wszyscy kolarze jadą w tych samych strojach. Wiecie jak to naprawić?

Mam problem!
Gram pierwszy raz w managera kolarstwa i zapuściłem sobie SKY. Na początku oczywiście zakup sprzętu i zatrudnienie 3 scoutów! Jednak mój bilans jest na minusie po 3 miesiącu a teraz, gdy mam TdF pokazało mi informację, że jak nie zlikwiduję długu to kaplica :slight_smile:

Jak mam zarobić pieniądze lub coś? !! Gra ściągnięta i w sumie jakiś patch 1.0.2 czy coś takiego!

Kasy nie da się zarabiać w trakcie sezonu.

Niestety ale SKY czy Omega są nie do gry. Musisz pobrać edytor gry Lachis zPCMdaily
Link:Lachis

Wchodzisz w plik kariery i w plik DYN_contract na edytorze i zmniejszasz pensje Frooma,Wiggo i innych z 120 do 20 czy 30tysi na miesiąc.
Edytor prosty w obsłudze więc chyba dasz radę :slight_smile:

Ale widziałem, że ktoś tam miał w bilansie kupę kasy i to w milionach nawet :slight_smile: Jak to jest możliwe do osiągnięcia?
Wiesz tylko ja nie mogę mieć innej wersji patcha niż 1.0.2 gdyż tylko taka idzie mi pełna - powód znany :smiley:

Jak sam stworzył ekipę i zatrudniał młodych i obiecujących np. Pinota, Majkę, Aru itp. którzy mu pobierali z 400tys pensji. Regulując cele sponsora ustawił max na miesiąc czyli 600tys i już miał 200tys miesięcznie na plusie.
No i za dobre wyniki dostajesz po sezonie na start kasę, więc można :slight_smile:
Ja polecam stworzyć samemu ekipę, więcej frajdy i łatwiej o kontrolę nad finansami.

Dziękuje, ale nie! Wolę zagrać tym SKY a po sezonie może uda się jakiegoś kolarza z tych najwięcej biorących sprzedać i wtedy będzie łatwiej o pieniądze.
A szkoda, bo już miałem TdF i napisali mi, że mam się pozbyć długu do końca miesiąca a wiadomo, że nie da się tego zrobić. Miałem jakieś mikro sukcesy, więc chciałem to ciągnąć!

Za cholerę nie wiem jak zmniejszyć te wynagrodzenia. Czy mógłbyś napisać krok po kroku w wolnej chwili? Byłbym wdzięczny!

Miałem ten sam problem.

Musisz pobrać Expansion Pack

Pobrałem no i niestety nadal nie działa ;/

Trzeba go zainstalować w folderze z grą :wink:

Aż tak głupi to ja nie jestem… :slight_smile:

Mam PCM w Steamie i gdy mam poprawione staty kolarzy na wyścigu nie widać roweru/kasku.
Jak temu zaradzić??