Pro Cycling Manager 2013

Zawsze warto, ale za 2-3 miesiące jak będzie grywalna kariera :wink:

Jeszcze 2 patche:-D

dokładnie dlatego jeszcze sie wstrzymuje z armada i karierą, choć musze to przemyslec cyryl ponieważ tak szybko wyszła baza to mozna by było sezonik pyknac ! nie pamietam juz czy w poprzedniej wersji tez tak szybko baza wyszła…

bazy real name zawsze szybko wychodziły

eee to sobie odpuszcze, pewnie i tak na czasie jeszcze z dwie łatki wyjdą…

Dzięki za wszystkie linki :wink:

Z tego co się orientuje Cyanide wydało już 2 patche ale to nie napewno.

[size=75][ Dodano: Nie 30 Cze, 2013 09:59 ][/size]
Tak PCM Daily zawsze to wykonuje.

Ja jestem lekko zirytowany. Włączając wyścig 3d gra crashuje. Cóż mam, więcej mówić, żeby gra po drugim patchu takie rzeczy wyczyniała. To karygodne! Ktoś wydał swoje pieniądze u tu takie rzeczy. Mam nadzieję, że jak wrócę to nie będę musiał się z tym zmagać.

nie zapominaj ze to nie Blizzard z nieograniczonym budżetem, a biedne Cynadie które jako jedyne tworzy menadzera kolarskiego.

w ustawieniach shader model na 3 przestaw

A czy jest w grze zespół Bank - BGŻ ?

Coraz mniej mi się ten nowy PCM podoba. Na pagórkach w ogóle nie idzie zrobić selekcji, zawodnicy się tylko ujeżdżają, a z peletonu odpada 4 kolarzy… W górach idzie zrobić selekcję, ale jak nie zrobisz, to faworyci zaatakują u podnóża podjazdu ze 120-osobowej grupy. :neutral:

Przechodzenie na czoło peletonu czasem trwa ogrom czasu, nawet jeśli tempo nie jest zabójcze. Jak się jedzie za bardzo z przodu to się marnuje siły przy jakichś przyspieszaniach, ale jak trzymałem swoich liderów około 50 miejsca w peletonie we Flandrii, to i tak okazało się, że 60 kilometrów przed metą miałem już po zawodach, bo byli za daleko…

Jest BGŻ.

A mają licencję czyli prawdziwe nazwy? BGŻ i CCC

Nie pamiętam już, bo od razu ściągnąłem PCM-daily.

Właśnie straciłem szansę na fajny wynik na etapie Tour Down Under, bo jakiś kołek, który akurat jechał przed moim liderem postanowił sobie zwolnić, a ja nie mogłem go ominąć. :imp:

heh dlatego ja nie mam zamiaru wydawać kasy na PCM 2013 tylko od kilku lat gram w PCM 2009 , tworząc samemu co sezon bazę. Grafika to nie wszystko ; ]

Własnie zagrałem kwiatkiem TDF :mrgreen: w pierwszym sezonie kariery, fakt symulowałem etapy, ale ledwo co ograłem Frooma o niecałą minutę, so tego rekonesans trasy + dwa obozy wysoko górskie :stuck_out_tongue: pestka za rok ich zdemoluje niech tylko zaczna staty skakac do gory :smiley:

[size=75][ Dodano: Śro 03 Lip, 2013 23:57 ][/size]
na poczatku podajze :

góry 75
pagórki 77
czas 77
prolog 77
regeneracja 73
wytrzymałosć ???

nie pamietam :blush:

A jakie ma kwistek skille?:smiley:

o to widze że Kwiato bohater nawet w grze :smiley: