Pro Cycling Manager 2013

Kolejne przykład na to, że dobrze robisz:

  • Walczyłem Howesem o koszulkę górala na PN. Chciałem zabrać się w ucieczkę na początku etapu, ale okazało się, że Howes zaczął etap na samym końcu peletonu i dopiero po 10 (!) kilometrach był w stanie przebić się w peletonie na tyle wysoko, żeby możliwy był odskok. Historia powtórzyła się, gdy chciałem Danielsonem zaatakować na Tirreno.
  • Chciałem Millarem zaatakować kilka kilometrów przed metą na Tirreno, bo nie miałem żadnego sprintera w składzie. Wszystko fajnie, Brytyjczyk koło 20 pozycji w peletonie, pora atakować, 6,5 km do mety, wciskam przycisk “atak”, Millar nie może atakować, bo był zakręt w lewo, a on był akurat na lewo od sznureczka dyktującego tempo i został przyblokowany. Później nie potrafił ominąć pojedynczego kolarza Agrosu, który wyrwał się kilka metrów przez peleton i okazało się, że ataku nie będzie, bo rozpoczął się już sprint.

Screen z profilem Kwiatka

O dzięki mogłabyś podrzucić jeszcze R.Majkę i P.Niemca?

Przemek Niemiec

Rafał Majka

img708.imageshack.us/img708/8084/j5wu.jpg

NIe wiem jak mozna grac w ta gre. Sa tam tylko 2 przyciski. Przyspiesz i cos jeszcze.

Ta gra nie koncentruje się tylko na kierowaniu zespołem podczas wyścigu, ale podczas całego sezonu. Zarządzanie finansami(mało rozwinięte, ale jest:) ) kompletowanie składu, planowanie kalendarza i inne. Nawet sterując tylko podczas wyścigu można zaplanować ciekawe strategie. Rozkład siły i inne czynniki decydują o wygranej, a nie jak napisałeś 2 przyciski

Witam :smiley:

Nie za bardzo ogarniam jak zainstalować patcha , wrzucić go do gry . Pomoże Ktoś ?

[size=75][ Dodano: Pon 08 Lip, 2013 15:07 ][/size]
sorry trochę źle napisałem , bardziej chodziło mi o bazę danych z pcm daily , jak ją wgrać ?

jak masz na steamie to w sumie patch powinien sie samoistnie zainstalować, jezeli nie to musisz znalesc folder docelowy z gra i tam go zainstalowac!

Ja mam dużo więcej: utrzymuj pozycję, atakuj, wyjdź na zmianę, zmiana nieograniczona, podążaj za, ochraniaj, zajmij pozycję, użyj żelu, zjedź po bidony itp. No i bardzo ważny suwak poziomu wysiłku.

No i zapomniałbym o bardzo ważnej, przysłowiowej “kropie”. :mrgreen:

tak samo bazę!!!

Dzięki za odpowiedź .

[size=75][ Dodano: Wto 09 Lip, 2013 13:54 ][/size]
W wyścigu 3d gra crashuje zmieniłem shader model na 3 i nic nie pomogło , ktoś wie co zrobić ?

Postanowiłem zabawić się w nagrywanie filmów z gry PCM 13. I tak oto nagrałem pierwszy film na YT.

Oto link : youtube.com/watch?v=VQrxn3cBOBs

Oceniajcie tam lub tutaj i subskrybujcie.

[size=75][ Dodano: Czw 11 Lip, 2013 13:07 ][/size]
My screen recorder Pro 2.3. Wiem ale cały czas testuje róźne programy i rozszerzenia. Może jakiś program polecisz ?

jakim programem nagrywasz? mocno zacina

Mam pytanie do Czyściocha.
Czy możesz udostępnić detabase do PCM 2009.

Jakie macie nicki w Armadzie i czy w ogóle gracie mój to Schleckfan.

[size=75][ Dodano: Pią 12 Lip, 2013 16:36 ][/size]
Moi najlepsi to Kwiatkowski , Szmyd , Tschopp , Ferrari , Gaudin i Petacchi.

elloko - ale chwilowo zbieram głównie karty i monety :wink: aczkolwiek mam już m.in A.Schlecka i Sagana więc czasem i o zwyciestwo walcze

Program Action lub Fraps. Czekam na kolejny filmik

Ja osobiście gram w Armade i podoba mi się :wink: Obecnie jestem na wyjeździe i nie gram no ale może się trochę pochwale :slight_smile:
-23 level
-Pozzovivo, Gadret, Brajković, Rodriquez, Sepp Vanmarcke, Rolland, Scarponi (za błędy w nazwiskach z góry przepraszam)
-50 % kolekcji kart
A to wszystko w 15 dni :smiley: myślę że nie jest źle. Jeśli ktoś ma ochotę pograć (wracam 21) to niech napisze założę sieć hamachi i można sobie pogrywać.

Może dzisiejszy etap lub jutrzejszy założysz jak coś będę chętny !!

Mam pewną prośbę o podanie krok po kroku jak tworzyć etap (w stage editor) np
-górski
-Galibier Telegraph Alp’d Huez

Z góry dziękuje za pomoc :wink: