Pro Cycling Manager 2013

Mieliście kiedyś taką sytuację, że udało Wam się uciec aż trzema kolarzami? Jakie były tego skutki, tzn czy coś na danym etapie osiągneliście? :stuck_out_tongue:

[size=75][ Dodano: Wto 15 Paź, 2013 22:25 ][/size]
Mnie właśnie od początku chodzi. Ja tak odjechałem teraz na Giro na etapie, i dojechali prawie hehe :stuck_out_tongue: Na normalnym na podjeździe fajnie można odjechać jak się ma fajnych gorali :stuck_out_tongue:

Jak uda ci się oderwać od grupy we trzech na podjeździe, to już 2 razy tak dojechałem na 4 próby. A od początku etapu to nigdy nie próbowałem.

W PCM 2010 trzech moich pomocników na pierwszej górze etapu Giro miało dyktować tempo, a oderwali się od peletonu i ostatecznie jeden dojechał do mety 13 minut przed główną grupą. Ale na zwycięstwo w generalce to nie starczyło :mrgreen: .

sorry, man, nie ogarniam tego

wczoraj wyszła nowa baza…14 GB…

No to do końca miesiąca mi zejdzie zanim to pobiorę : )
Ciekawe czy będzie warto.

Ja tradycyjnie, poleciłem Warszawie to zrobić.
Spis ulepszeń wygląda imponująco, nie pamięta takiej ilości wariantów. Baza zawsze była na wysokim poziomie, więc nie powinno być problemów. Tylko zaczynać nową karierę.

ktoś już pobrał? :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Nie 20 Paź, 2013 14:45 ][/size]
Ja sobie najpierw skończę sezon (gram ekipą FDJ.fr), a potem zacznę nowy sezon z najnowszym patchem

właśnie pobrała się baza : )

No to zaczynamy nową karierę ekipą Saxo na trudnym poziomie : )

EDIT:

W sezonie 2014 9 etap Giro , crash gry.
Nie wiem czy już doszliście do tego momentu a jak nie to musicie rozpakować te pliki https://dl.dropboxusercontent.com/u/3277025/StagesFix.zip
do CM_Stages i zamienić.
Na szczęście nie trzeba od nowa zaczynać kariery :slight_smile:

To taka pomoc dla tych którzy gorzej radzą sobie z angielskim i nie ogarniają jeszcze strony pcmdaily :slight_smile:

Związane z PCM :slight_smile: Zapraszam wszystkich do gry :wink: Wszyscy są mile widziani.


Chciałbyś zebrać drużynę marzeń? Wygrywać prestiżowe wyścigi i gromadzić punkty? Masz niepowtarzalną okazję! Graj z nami na pcmgame.phorum.pl/ i stwórz zespół, jego nazwę. Administratorzy jadą w PCM drużyną “reporterską” - statycznie, a system gry rozgrywa wyścigi z waszymi drużynami! Masz jakieś pytania? Pisz śmiało na PW lub GG :slight_smile:

Do którego momentu najdalej doszliście w swojej karierze PCM? :smiley:

ja 2017 rok :smiley:

Ja już mam 2018 i gram dalej :p

[size=75][ Dodano: Nie 29 Gru, 2013 14:44 ][/size]
edit: 2020 zacząłem :smiley: Przez przypadek zgłosiłem do Paris-Nice tylko dwoch zawodników, po 4. etapie mam lidera haha :smiley:

[size=75][ Dodano: Śro 08 Sty, 2014 19:06 ][/size]
Juz mamy rok 2024 :smiley:

Polecam tą bazę :smiley:

W 2020 roku Taaramae odniósł zwycięstwo w Paryż-Roubaix. Przestałem po tym grać.

A u mnie po takim czasie to Sagan wygrywa Vuelte :wink:

Ja w ogóle po zakupie pograłem i przestałem grać, jakoś mnie nie wciągnęło, liczyłem na jakieś spektakularne zmiany, i nie chodzi tu przynajmniej o grafikę, liczyłem na kompletnie nowe menu bo to stare sie już przejadło, ale ostatnio ściągnąłem bazę i skompletowałem skład ale jakoś nie chce mi się układać znowu planu startów dla moich podopiecznych i dalej nie gram hehe

Układanie planu startów to jakies 15-20 minut :smiley: Ja już mam rok 2025 i jadę dalej

A Sagana wygrywającego Vueltę, czy Rein’a wygrywającego Roubaix nie spotka się u mnie, bo ucieczkę w Paryżu zneutralizuje zawszę, a na Vuelcie odjadę w połowie już konkretnie.

Nie wiem jak wy to robicie. Ja to jestem dopiero w połowie drugiego sezonu.

Smolar, ja większą część sezonów symuluje, bo nie potrafię jeździć etapów płaskich, zresztą bardzo ich nie lubię i nic mi nie dają w kontekście wyścigów etapowych, więc skupiam się zawsze na pagórkowatych i górzystych etapach, tak samo nie jeżdżę czasówek, bo jakoś mnie nie kręcą.

Na PCM 2010 zwycięzcy Vuelty z lat 2014-15 to Cancellara i Boom :wink:.