Pro Cycling Manager 2014

Gra wychodzi dzisiaj, do zamówienia tutaj:

sklep.gram.pl/digi/pro-cycling-m … rowa.shtml

Najlepsza chyba cena na rynku. Jak ktoś będzie już miał niech się dzieli informacjami co i jak na lepsze, na gorsze, mam zamówiony pre-order czekam już na kod :slight_smile:

Pasjonaci łączcie się! :slight_smile: No i musimy i tak czekać na pierwszą bazę od PCMDaily :slight_smile:

A jest skądś ściągnąć? Bo nie chce mi sie kasy wydawać

piractwo to chyba fora pomyliłeś,

Jakie tam piractwo :stuck_out_tongue: Popatrz na “Pro cycling manager 2013” użytkownik “watt” pobiera z oficjalki. Chce linka po prostu :smiley:

Ta gra jest płatna.

cdp.pl/gry/pro-cycling-manager-2014

Kupiłem tu i tobie też,radzę.

Jak kupie to na allegro :smiley: Tam taniej :slight_smile: 11 , 12 i 13 zamawiałem tam i działa mi dalej wszystko

Orientuje się ktoś czy na laptopie: Asus X54C ta gra podejdzie? Tutaj są dane techniczne jakby co…

Niby wymagania sprzętowe gry trochę przewyższają dane katalogowe laptopa, ale nie od dziś wiadomo ze minimalne wymagania sprzętowe gier są trochę podwyższanie.

Zamawiam dzisiaj :smiley: Na allegro najtaniej, gre bede miał w poniedziałek :smiley:

[size=75][ Dodano: Sob 21 Cze, 2014 19:16 ][/size]
Jest gdzieś zamówić, żeby była płatność przy odbiorze? Bo na allegro jeszcze nie ma.

Niestety w grze jest obrzydliwy bug, który objawia się tym, że zawodnicy z kończącym się kontaktem nie podpisują nowego. Nie dotyczy to propozycji gracza, który może kupić Frooma za 2500 euro miesięcznie. Kupiłem sobie Molleme do CCC za 40k i byłem bardzo zadowolony z wynegocjowanego kontaktu. Następna śmiała propozycja to 5000 dla Swifta. Nad rozwiązaniem problemu pracują i mam nadzieje, że nie będę musiał rozpoczynać gry od nowa bo pierwszy sezon CCC nie należy do najprzyjemniejszych.

Po nowej łatce, będziesz musiał zacząć od nowa.

To ta gra nie miała żadnych beta testów przed wydaniem? :stuck_out_tongue:

Ma, ale od zawsze dopiero po dobrym miesiącu staje się grywalna. Taki urok.

Beznadziejna sprawa dla mojego CCC :slight_smile:
Przy okazji wyniki TdF

a orientujecie się kiedy wychodzi sensowna baza pcm daily ? Pytam bo bez niej chyba nie warto rozpoczynać “kariery”

W zeszłym roku wyszła dopiero 17 października:

pcmdaily.com/infusions/pro_downl … hp?did=941

Pytanie do posiadających grę. Poprawili różnice czasowe? Bo u mnie na PCM 13 na Górskim etapie który ma płaską końcówke np. Contador do Frooma stracił 33-34 sekundy bo widziałem, a na wynikach ma 0 straty. To troche frustrujące. A dziś to mnie wkurzyło. Jade Tour. I na 7 etapie dojechały do mety 3 grupy. 2 gr. do 1 gr. straciła 15 sek. a 3 gr. do 2 gr. 10 sek. Zaliczyło wszystkim ten sam czas…

Panowie mam problem z edytorem bazy danych nie mieści mi się na ekranie laptopa save na dole i nie mogę zapisać ewentualnych poprawek … ktoś ma pomysł jak to rozwiązać ??

przed wejściem w edytor zmień w ustawieniach ekranu rozdzielczość na 1280x1024 i wtedy będziesz miał cały edytor widoczny :smiley:

Sam silnik gry niewiele się zmienił, ciężko dopatrzeć się jakichś znaczących różnić w porównaniu do poprzednich wersji. Tak samo mnie to irytuje i sporo się w tej kwestii niestety nie zmieniło. Miałem ostatnio etap Giro, atakuje Uranem i za mną jedzie Nibali ale nie daje rady, odjeżdżam na 30 sekund i już nie mam siły na sprint końcowy na finiszu, wtedy Nibali jeszcze na koniec próbuje dogonić mnie, przewaga zmniejsza się do około 15 sekund i koniec etapu. Później w podsumowaniu pokazuje, że ten san czas… :stuck_out_tongue: Jako pocieszenie dodam, że czasem jednak różnice się pojawiają, kiedyś było z tym o wiele gorzej. Chyba próbowali coś z tym zrobić.

Moi drodzy parafianie mam pewien kłopot… Otóż chwilę temu pobrałem sobie bazę danych, która wymagała wgrania patcha 1.2.0.0, kiedy to zrobiłem i odpaliłem grę wszystko mam w języku angielskim natomiast w opcjach nie mam możliwości wybrania polskiego. Czy ktoś wie co jest tego przyczyną, albo przynajmniej w jaki sposób mogę sobie zrobić spolszczenie ? Zbyt dużo opcji jest w grze żeby grać po angielsku. Z góry dzięki za wszelką pomoc :slight_smile: