Pro Cycling Manager 2014

Mam upierdliwy problem. Chcę zatrudnić Peraud. Gość chce 79 tys miesięcznie, ja mogę zaproponować 78,3 tys miesięcznie. Negocjuje z nim non stop, on ciągle jest niezdecydowany a 2 sierpnia sprząta mi go Movistar. Po prostu chcę go zakontraktować.

Jakieś pomysły jak to zrobić ?

lobinho, a jak zwiększę przychody od sponsorów to już na stan 1 sierpnia pieniądze będą większe ? I jak to zrobić ?

Albo niech ktoś po prostu o ile się da zakontraktuje mi go na przyszły sezon …

Tylko o to mi chodzi i będę naprawdę wdzięczny.

Sęk w tym, że nie mogę pobrać pliku. Druga sprawa to powiedz mi jak się nazywa Twoja ekipa. Spróbuję coś podziałać, tylko Lachi Editor 14 pobiorę :stuck_out_tongue:

Zmieniłem Ci kasę na 900000 tysiecy. Link: www.normaldesign.pl/career_1-2014-7-28.cdb

dzięki :slight_smile:

Dla Wszystkich innych jak zmienić kasę w Pro cycling manager?

  1. Ściągnijcie Lachi’s Editor v19, koniecznie ta wersja bo na v17 może nie dzialać, podaje link - pcmdaily.com/forum/viewthread.ph … ile=934761

  2. Otwórzcie swój save w Lachi’s Editor. Kliknijcie na gwiazdkę znajdującą się w lewym rogu i kliknijcie tam: Extract cdb i wybieracie swoją grę Domyślnie: C:\Users\Użytkownik\Documents\Pro Cycling Manager 2014\Users\Użytkownik\Database\Solo\Nazwabazy\Twójsave.cdb

  3. Gdy otworzycie baze znajdźcie Tables (znajduje się u góry) i klikacie w tą tabelkę przy Select table i należy znaleźć i kliknąć tam GAM_career_data.

  4. Wyświetlą nam się tabelki a nas interesuje jedynie: finan_i_solde. To właśnie ta tabela odpowiada za pieniążki w grze.

  5. Zmieniacie sobie tam liczby na tyle, ile chcecie i gotowe. Zapisujemy bazę klikając w gwiazdkę w lewym górnym rogu i wybierając Export to cdb. Wyświetli Wam się komunikat czy przed zapisem zamknąć tabelę, naciśnijcie tak lub nie, nie ma żadnej różnicy.

  6. Pozostaje tylko zapisać ten save i cieszyć się efektami!

Swoją drogą zmienianie kasy to największa głupota jaką można wymyślić, gdzie tu przyjemność z grania?

[size=75][ Dodano: Sob 06 Wrz, 2014 17:28 ][/size]
No, ale metodą prób i błędów dojdziesz do tego jak zrobić by się nie zadłużać, jeśli oczywiście masz parcie na granie, bo jak nie masz, a zmieniasz budżet to gra i tak Ci się znudzi…

Dokładnie, zmiana kasy to głupota ale dla początkujących się przydaje, dzięki kasie nie zniechęcą się człowiek do tej gry. Ja pamietam, że jak zaczynałem, to największy problem miałem z długami.

Mam problem, chciałem zmienić staty zawodnikom (tak żeby było na Vuelte:D ) i zorientowałem sie, że nie ma tego czym sie zapisuje czyli “redaguj” na samym dole ale to znikło i nie wiem co zrobić, żebym przywrócił to “redaguj”.

Czyli mi nie pomożecie? :smiley:

Ja jeszcze nie kupiłem :frowning: ale czy warto? Bo to trochę jednak kasy jest.
Bo gdy kupowałem PCM2011 miałem trochę fuksa. Otóż w 2012 roku poszedłem do sklepu z grami w celach zakupu PCM2010. Po poszukiwaniach znalazłem go, kosztował 30zł. Gdy wróciłem do domu, rozpakowałem grę, a tu PCM2011, który kosztował 70zł. Byłem mile zastkoczony :smiley:

Opłaca sie, zwłaszcza teraz jak jest koniec sezonu, bo nie będzie ci kolarstwa brakowało :wink: I przy okazji frajdy :smiley:
Co ciekawe ja też jak kupowałem PCM 2010 to w opakowaniu był PCM11 :smiley: Jakieś przypadkowe promocje?

A ja ponawiam pytanie. Pobrałem patcha na pcmdaily coś tam z Tinkoffem, chce zacząć nową kariere i przy okazji zmienić staty kolarzom tak żeby było bardziej realistycznie. Zawsze to jest na “Baza danych” a jak w nią wchodze i daje jakiegoś kolarza to nie ma w ogóle tego napisu “Redaguj” czyli żeby zapisać i nie wiem co z tym zrobić. Czy musze usunąć tego patcha czy co?

Hmm możesz wysłać screena edytora włączonego?

speedy.sh/s5bMR/Baza-Danych.JPG

Tam na dole powinno być redaguj a nie ma… i nie wiem czemu

speedy.sh/gJAWV/Wejscie-do-gry.JPG

A tak wygląda wejście do gry.

Miałem to samo dlatego prosiłem o screeny. Prawdopodobnie okienko edytora nie mieści się na ekranie a redaguj jest niżej. Przesuń okienko w górę i powinno to rozwiązać problem :smiley:

Niestety, ale też nie pomogło :/ … Takie dziwne bugi mam w tym edytorze np. przy nazwach zawodników jest takie skreślone, przy nie których. Nie wiem co to może być. Za chwile screena zrobie

Witam. Czy mógłby mi ktoś pomóc w zmienieniu w pliku lang komend aby gra była po polsku? W linku dodaje plik lang.
http://sendfile.pl/148988/lang.xml

wystarczy kupic gre, wtedy bedziesz mial polska wersje.

Jaką bazę danych na ten moment polecacie? Wyszła jakaś sensowna w ostatnim czasie? (z Kwiatkowskim w odpowiedniej koszulce :wink: ).

Jeżeli polecacie PCM daily, to da się ją zainstalować częściowo (bez 20 tras TdF itp.) lub zainstalować w innym miejscu niż folder PCM2014 w user/documents?

Mam pewien problem z Edytorem bazy danych, mianowicie nie ma funkcji zmiany parametrów wyścigów.

Byłbym wdzięczny za pomoc

Orientuje się ktoś czy wyszła jakaś baza z najnowszymi transferami poza tą ostatnią z pcm daily, która nie jest do końca kompletna?

No i teraz klopsik :/ Chciałem zainstalować na nowo PCM 14 i… Okazało sie, że zgubiłem gdzieś 2 płytke i nic z tego … Macie jakieś pomysły, czy bez jednego dysku nie mam o czym marzyć? :smiley: