Pro Cycling Manager 2014

Zainstaluj ze Steam’a. Jedyne co potrzebujesz to swój kod licencyjny.

I jak to zrobić? Mam steama kupionego, ale jak pobrac Pcm’a, pisze tylko dodaj do koszyka i trzeba kupić

Znalazłem DOdaj Grę +. Okej, wpisuje kod gry i nic, pisze że nie prawidłowy, coś mi sie nie podoba bo pisze że kod może być 13-15-17-19-25 cyfrowy czy coś takiego, a mój kod ma 26 znaków bez “-”

Na pewno dobrze wpisałeś? Dla PCM2013 działa z Activation Key, który jest na pudełku pod instrukcją. PCM2014 kupiłem przez Steama, ale kod produktu ma taki sam układ: xx-xxxxxx-xxxxxx-xxxxxx-xxxxxx - 26 znaków.

Sprawdzałem kilkanaście razy pisze : Niepoprawny kod produktu
Podany kod produktu jest niepoprawny
Sprawdz czy wszystkie znaki masz takie same, jakieś tam przykłady
Więcej informacji znajdziesz na steam cos tam…
support.steampowered.com/kb_art … -WUSF-3601 – Zajrzyj tu. Nie ma mowy o PCM’ie. Może sie nie da?
Jest może jakiś inny sposób?

@Ref

Wie ktoś, kiedy Steam odblokuje wersję 2015?

już jest. Trzeba było zresetować steama. Kupowałem w muve. Błyskawicznie wysłali klucz. Czas pobierać ;]

Mam stówkę w gotowości, chciałem dziś kupić tylko nie wiem czy jest sens. Mógłbyś napisać po kilku godzinach gry czy widać zmiany względem 2014? Bo jeżeli są tylko nowe składy, koszulki i etapy a fizyka czy grywalność ta sama, to chyba zostanę przy 14 :slight_smile:

Wysune wniosek i to dość kontrowersyjny, Cyanide poczyniło postępu i to duże jak na ich firmę.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Mam pytanie, czy spore wymagania ma ta gra? Football Manager 2012 działał mi bez problemu, a chciałbym zagrać w PCM 2014. Pytam bo nie gram w gry i nie znam się na tym.

Do tego, dlaczego ceny w internecie wahają się od 30 do 80 zł?

Spokojnie możesz kupić.
Aby grać na średnim poziomie graficznym wystarczy słabej jakości sprzęt. No bo co w tych czasach znaczy 2gb RAM czy grafika GeForce 8600 która jest wymagana.
Myślę że nawet 5 letni sprzęt da radę w utrzymaniu gry na stabilnym poziomie bez zacinek czy skoków graficznych.
A ceny? Też widziałem za 30zł i to normalna gra, przeceniona o 50% więc żaden kant :slight_smile:

Witajcie, w temacie był już poruszany temat języka polskiego w grze, którego nie mogę ustawić. Jest tu jakaś osoba, która mogłaby mi krok po kroku wytłumaczyć co mam zrobić aby jednak mógł mieć dostępny język polski w grze - bądź ewentualnie zeedytować mi plik lang.

Echh, ja dalej nie mogę znaleźć drugiej płytki do PCM 2014 a strasznie chce mi się grać bo nuda :/ Ma ktoś jakieś pomysły żeby aktywować jakoś grę? Szukałem płytki wszędzie i nic …

DoubleGT2, spróbuj aktywować grę na steamie kluczem z pudełka.

Tak jak wyżej pisałem, pisze, że nie działa. Czytałem o tym na steamie i w tych grach co dało się aktywować nie było PCM’a :frowning:

Pozostaje ci pobrać obraz płyty z warezów czy podobnych źródeł

A podesłałbyś tu linka jakiegoś wareza czy coś w tym stylu, bo nie moge znaleźć odpowiedniego programu :/

Zagra ktos w multiplayera w Pro Cycling Managera 2014?

Ja mógłbym zagrać, ale dwa pytania:

  1. jaka baza danych
  2. jak to się w ogóle robi? Nigdy nie grałem przez sieć

Najpierw musisz zainstalowac patcha 1.4.0.1. Mozna grac tzw. armade albo na bazie danych z oryginalnymi zespolami. Zagramy na bazie danych z oryginalnymi zespolami. Ja wybiore baze danych i utworze gre a ty sie po prostu dolaczysz. Wchodzisz na gra wieloosobowa w menu glownym, klikasz etap, potem graj i wchodzisz na utworzona przeze mnie gre.