PRO CYCLING MANAGER 2015

Premiera jakiś czas temu, jakie są wasze wrażenia, jak dla mnie zmiany w trybie kariery na +, a co do samego rozgrywania etapów, gram na ekstremalnym i na etapach górskich ten żółty pasek strasznie szybko schodzi, ledwo się finałowy podjazd zaczyna a większość pomocników ujechana wcześniejszymi podjazdami a lider też świeży nie jest, znacznie inaczej niż w PCM14 gdzie na początku finałowego podjazdu większość mojej ekipy była totalnie świeża.

Paski rzeczywiście znikają szybciutko. Mój Basso został zgwałcony przed Purito i Porte w górach San Luis gdy próbowałem trzymać ich tempo. Różnica w skillu jednak sporo znaczy.

Żarty się skończyły, wyszła już 1 baza od PCM Daily :] Jak co roku Orlen i moi ulubieńcy. Dopiero teraz mam czas by dłużej pograć.
Oczywiście główny cel to TOP3 TdP :smiley:

Póki co pograłem chwilę w karierę własnym kolarzem, ciekawy pomysł, ale wykonanie do poprawki. Nie ma wpływu na sympatycznych kolegów z zespołu, a bidony przywożą na ostatnią chwilę, więc w górach jedziesz na sucho :smiley:

Warto brać czy lepiej kupić 14 bo taniej, to samo i baza od pcmdaily? 13 mam na steamie chyba, ale nowej bazy czy kosztelek już pewnie nie robili.

14 to największy szit nie polecam. W 15 Poprawili drużynowe czasówki nieźle jak na 5 lat prób. Za to w trybie jednego kolarza zawodnik w drugim sezonie ma 78 gór.

Według mnie edycja '14 jest bardzo dobra. Wcześniej grałem w '11 i w porównaniu do niej jest naprawdę dużo zmian na plus. Co prawda niektóre rzeczy pozostały (np. naliczanie różnic na górskich etapach mogłoby być lepsze), ale z dobrą bazą danych gra się naprawdę świetnie. Jestem już w sezonie 2019 - w życiu nie doszedłem dalej.

Mam wszystkie edycje 2010-2014 i jak dla mnie 2014 zdecydowanie najlepsza, choć drużynowe czasówki były lepsze we wcześniejszych wersjach. Czym różni się 2015 od 2014, co dokładnie zmienili?

Liderzy nie atakują na początku podjazdów co było tak skopane w 14. Moim zdaniem najlepsze 09 i 10. PCM które działały, w 15 jest dobrze lepiej niż w 14.

To rzeczywiście duży plus. Jak to wygląda w Ardenach? W Amstel i Strzale liderzy atakują 60km przed metą? Są jakieś widoczne zmiany w trybie kariery?

jak bedzie pierwsza poważna baza z patchami to dajcie znać wtedy kupię grę po tak to podstawka jak co roku dramat.

PCM daily wydali wczoraj wersję 0.8 swojej paczki, myślę, że to już powinno wystarczyć. Ja właśnie ściągam PCM i paczkę, jeżeli uda się pobrać przez najbliższe godziny, to dam znać jak to wygląda.

Mam problem. Dziś o 16 zakupiłem sobie pcm, pobrałem ze steama, potem pobrałem bazy z pcmdaily, myślę wszystko fajnie, pięknie a tu klops.
Praktycznie co chwilę mam crash gry. Czy to podczas symulowania kalendarza, w trakcie ustawiania celów czy podczas samej gry 3d. Przez 2 godziny ugrałem 2 etapy W TDU i mam dosyć. Ma ktoś podobny problem, albo wie jak go rozwiązać ?

Czyścioch mnie też gra często crashuje…

wyczytałem na forum pcm.daily, że na bazie 0.8 są tak ogromne problemy. Ja właśnie pobrałem bazę realnames, czyli pierwszą która została stworzona i zobaczę czy równie często będzie mi crashować.
A i jeszcze jest jedno pewne, że na podstawce, czyli z przekręconymi nazwiskami to działa wszystko poprawnie.

Tak mi działa wszystko dobrze. Ogólnie jeśli ktoś chce zagrać sobie jakiś etap to niech wali pw zgadamy się podam hamachi i jedziemy :slight_smile:

Czy Tour de Pologne w tym PCM-ie ma trasę aktualną ?

Czy da rade juz gdzies pobrac tego PCM-a 2015? Bo szkoda mi jak na razie pieniedzy na to… A w 14 jaki patch najlepiej do kariery ? Bo mam FDB14v2.0, Jesgd2015v2 i PCMDailyExpansionpackV2_Carrier , więc? :slight_smile: A i jeszcze cos czy da sie zmienic w 14 zeby zawodnik stawal na podium ze swoja twarza, a nie ze caly czas na podium ten sam koles ? -.^

Do Pro Cycling Managera nie ma demo, więc czy warte swojej ceny decydujesz po komentarzach i opiniach. Tu jest opis wersji 2015: tourdefrance-thegame.com/en/pcm

A co do PCM14, co pisalem powyzej?

We wszystkich Pro Cycling Managerach korzystałem z bazy danych z PCM daily. Nie wiem jak to wygląda w PCM 2014, bo dawno nie grałem w tą wersję.