PRO CYCLING MANAGER 2015


#1

Premiera jakiś czas temu, jakie są wasze wrażenia, jak dla mnie zmiany w trybie kariery na +, a co do samego rozgrywania etapów, gram na ekstremalnym i na etapach górskich ten żółty pasek strasznie szybko schodzi, ledwo się finałowy podjazd zaczyna a większość pomocników ujechana wcześniejszymi podjazdami a lider też świeży nie jest, znacznie inaczej niż w PCM14 gdzie na początku finałowego podjazdu większość mojej ekipy była totalnie świeża.


#2

Paski rzeczywiście znikają szybciutko. Mój Basso został zgwałcony przed Purito i Porte w górach San Luis gdy próbowałem trzymać ich tempo. Różnica w skillu jednak sporo znaczy.

Żarty się skończyły, wyszła już 1 baza od PCM Daily :] Jak co roku Orlen i moi ulubieńcy. Dopiero teraz mam czas by dłużej pograć.
Oczywiście główny cel to TOP3 TdP :smiley:

Póki co pograłem chwilę w karierę własnym kolarzem, ciekawy pomysł, ale wykonanie do poprawki. Nie ma wpływu na sympatycznych kolegów z zespołu, a bidony przywożą na ostatnią chwilę, więc w górach jedziesz na sucho :smiley:


#3

Warto brać czy lepiej kupić 14 bo taniej, to samo i baza od pcmdaily? 13 mam na steamie chyba, ale nowej bazy czy kosztelek już pewnie nie robili.


#4

14 to największy szit nie polecam. W 15 Poprawili drużynowe czasówki nieźle jak na 5 lat prób. Za to w trybie jednego kolarza zawodnik w drugim sezonie ma 78 gór.


#5

Według mnie edycja '14 jest bardzo dobra. Wcześniej grałem w '11 i w porównaniu do niej jest naprawdę dużo zmian na plus. Co prawda niektóre rzeczy pozostały (np. naliczanie różnic na górskich etapach mogłoby być lepsze), ale z dobrą bazą danych gra się naprawdę świetnie. Jestem już w sezonie 2019 - w życiu nie doszedłem dalej.


#6

Mam wszystkie edycje 2010-2014 i jak dla mnie 2014 zdecydowanie najlepsza, choć drużynowe czasówki były lepsze we wcześniejszych wersjach. Czym różni się 2015 od 2014, co dokładnie zmienili?


#7

Liderzy nie atakują na początku podjazdów co było tak skopane w 14. Moim zdaniem najlepsze 09 i 10. PCM które działały, w 15 jest dobrze lepiej niż w 14.


#8

To rzeczywiście duży plus. Jak to wygląda w Ardenach? W Amstel i Strzale liderzy atakują 60km przed metą? Są jakieś widoczne zmiany w trybie kariery?


#9

jak bedzie pierwsza poważna baza z patchami to dajcie znać wtedy kupię grę po tak to podstawka jak co roku dramat.


#10

PCM daily wydali wczoraj wersję 0.8 swojej paczki, myślę, że to już powinno wystarczyć. Ja właśnie ściągam PCM i paczkę, jeżeli uda się pobrać przez najbliższe godziny, to dam znać jak to wygląda.


#11

Mam problem. Dziś o 16 zakupiłem sobie pcm, pobrałem ze steama, potem pobrałem bazy z pcmdaily, myślę wszystko fajnie, pięknie a tu klops.
Praktycznie co chwilę mam crash gry. Czy to podczas symulowania kalendarza, w trakcie ustawiania celów czy podczas samej gry 3d. Przez 2 godziny ugrałem 2 etapy W TDU i mam dosyć. Ma ktoś podobny problem, albo wie jak go rozwiązać ?


#12

Czyścioch mnie też gra często crashuje…


#13

wyczytałem na forum pcm.daily, że na bazie 0.8 są tak ogromne problemy. Ja właśnie pobrałem bazę realnames, czyli pierwszą która została stworzona i zobaczę czy równie często będzie mi crashować.
A i jeszcze jest jedno pewne, że na podstawce, czyli z przekręconymi nazwiskami to działa wszystko poprawnie.


#14

Tak mi działa wszystko dobrze. Ogólnie jeśli ktoś chce zagrać sobie jakiś etap to niech wali pw zgadamy się podam hamachi i jedziemy :slight_smile:


#15

Czy Tour de Pologne w tym PCM-ie ma trasę aktualną ?


#16

Czy da rade juz gdzies pobrac tego PCM-a 2015? Bo szkoda mi jak na razie pieniedzy na to… A w 14 jaki patch najlepiej do kariery ? Bo mam FDB14v2.0, Jesgd2015v2 i PCMDailyExpansionpackV2_Carrier , więc? :slight_smile: A i jeszcze cos czy da sie zmienic w 14 zeby zawodnik stawal na podium ze swoja twarza, a nie ze caly czas na podium ten sam koles ? -.^


#17

Do Pro Cycling Managera nie ma demo, więc czy warte swojej ceny decydujesz po komentarzach i opiniach. Tu jest opis wersji 2015: tourdefrance-thegame.com/en/pcm


#18

A co do PCM14, co pisalem powyzej?


#19

We wszystkich Pro Cycling Managerach korzystałem z bazy danych z PCM daily. Nie wiem jak to wygląda w PCM 2014, bo dawno nie grałem w tą wersję.