PRO CYCLING MENAGER 2006

Jak jest chętny na pro cycling manager orginalnie zapakowaną to niech da znać bo mam do sprzedania

Ja widziałem na jakiejś stronie czeskiego sklepu pcyma 2 za około 40 zł. Nie wiem jednak czy wysyłają to do PL.

Nie chciałbym być posądzony o reklamę, ale serdecznie zapraszam do śledzenia mojej karierki w PCM2006 zespołem Polish Stars

img204.imageshack.us/my.php?image=skladwl5.png

img125.imageshack.us/my.php?imag … mu9ry9.jpg

Bardzo dawno nikt tu nic nie pisał. Postanowiłem nieco , odświeżyć ‘’ temacik. Otóż zapewne większość z Was wie, iż pojawiła się nowa baza do tej gry. Chodzi oczywiście o ECDB 2008. Można ją znaleźć na procyclingmanager.com Baza wnosi bardzo wiele zmian do gry. Najistotniejsza jest oczywiście zmiana w drużynach i ich składach. Unibet i Discovery juz nie znajdziemy, za to są takie ekipy jak Rock Racing, czy Cycle Collstrop. Zmieniono również wygląd dróg ( mnie osobiście się podobają ) jak i wiele innych elementów graficznych. Ogólnie baza jest genialna i zaryzykuje stwierdzenie, że z tą bazą, gra jest lepsza od cyclinga 2007. Plik waży ok. 335 mb, bardzo zachęcam do pobrania, ja gram na niej coś ponad tydzień i jestem bardzo zadowolony. Zachęcam także do poprania edytora stworzonego przez Cyanide, można wiele ciekawych rzeczy przerobić :wink: Ja np. wprowadziłem siebie do gry do ekipy FDJ, mozna zmieniac budżety itp, itd. Mam nadzieję, że zachęciłem kogoś do pobrania :wink:

Według mnie PCM 2006 nawet bez tej bazy jest lepszy od PCM 2007 :wink: . Na tej nowej bazie pograłem na razie tylko testowo i jest całkiem przyzwoita. Nie wiadomo jednak czy jest stabilna na dłuższe karierki. Nie chce mi się nowej zaczynać bo na razie mam drugi sezon kariery Andalucią na Giancie07. Poza tym mam jeszcze save’a z Gianta06 gdzie mam skończone 5 sezonów Legią Bazyliszek :smiley: i kusi mnie, aby do niej wrócić bo fajnie mi się rozwijała.