Pro Liga

Witam wszytkich. Co sadzicie o tym pomyśle. Miałem przyjemnosc byc na prezentacji tego cyklu. Pomysł wydaje sie super. Jedna moja uwaga co mi i większosc osób sie nie podobało. Nasz wszechwłądny Prezez Walkiewicz nawet nie potrafił na forum publicznym podziękowac (chyba do głosu go nie dopuscili hehe) Polsatowi i Panu Sobierajskiemu za to co Zwiazek powienien sam załątwic juz dobre kilka lat temu, wkoncu miali vice Prezesa ds mediów czy jakos tak. A tym vice był Pan Lang który media załatwił ale wiadomo dla kogo. Pan Kmita (Dyrektor ds sportu w Polsat) podczas prezentacji wspomniał ze chce aby ta inicjatywa było poparta 3 letnia umowa. Wyscigi klasyczne beda miał około 25 minutowe reportarze a etapowe okolo godzinne powtarzane kilakrotnie na Polsta Sport, Polasat Sport Extra, Tv4, TV Puls i Polsat 2. Znalazło sie takze miejsce dla juniorskich imprez. Beda najwazniejsze wyscigi pokazywane poprzez krótkie max 2 minuty infa. Wiec cos sie wkoncu ruszyło na krjowym podwórku.
Pozdrawiam

to drugi sezon ProLigi :slight_smile: i jeśli ma to choc w niewielkim stopniu przyczynic się do zainteresowania sponsorów i kibiców kolarstwem to jestem jak najbardziej za 8)

To super :slight_smile:
Bo w sezonie 2005 było z relacjami kiepsko :frowning:

NIe sposób było równac 7 etapowym bałty-karkonosze z klasykiem. 25 minut stanowczo za mało.