Problem z Campagnolo Xenon

Mam rowerek szosowy na takich komponenetach: przerzutka tylna Campagnolo Xenon do tego łapy Xenona, kaseta Miche 9 i łańcuch Miche Corso 9. Nie wiem Co sie dzieje z przerzutką nie chce mi sciagac łańcucha na najmniejsze koronki kasety a dokładnie 3 ostatnie. Zaobserwowałem tez ze linka przy ostanich koronkach sie blokuje i tak jak by byla zasłabo ciagnieta przez przerzutke. Linki i pancerze byly wymieniane na nowe. Co to moze byc?? bylem z rowerkiem w serwisi i tez nie wiedza! cały osprzet ma przejechane 2000 km. POMOCY!!!

według mnie wychodzi na to że przerzutka ma za słabo sprężyne, ale ja tam sie nie znam. :smiley:

tez mi tak sie wydaje??? aby sprawdzic a zarazem wykluczyc kasete zalozylem stara przerzutke shimano 600 i ona bez problemu dzialala i wprowadzala lancuch na nizsza koronke w kasecie. jak mozna wzmocnic sprezyne w przerzutce??

No a nie jest to problem regulacji przerzutki? Nie masz śruby low dokręconej za bardzo?

śruba jednak nie ma nic do tego, z ta sprawa bylem tez w serwisie aby mi wyregulowli przerzutke jednak tez im sie nie udalo tego zrobic tak jak trzeba