Procycling Magazine roczne podsumowanie

Witam,
swego czasu nabyłem roczne podsumowanie magazynu procycling (fotografie z krótkimi komentarzami) czy ktoś wie czy rok 2014 w tej formie też podsumują?

Prenumeruję ProCycling i wydaję mi się, że moja prenumerata obejmuje 12 normalnych i 1 jedno wydanie specjalne - czyli podsumowanie, o którym piszesz :slight_smile:

Musze wiec zapisac się na jakas subskrypcje, tym razem sporo o polakach powino byc, pamiatka bedzie ladna

Z tego co pamiętam, to za moich czasów ProCycling można było dostać w Empiku. Oczywiście, po przeliczeniu na złotówki kosztował całkiem sporo jak na rodzime warunki. Ja mam prenumeratę elektroniczną w Zinio, która kosztowała mnie jakieś 20-30 SFr. Można czytać na komputerze i na urządzeniach mobilnych (jest dostępna opcja wyświetlenia samego tekstu jak w e-booku).

teraz też można. cena to zdaje się 55 złotych.

Wersja albumowa bezcenna - mój młody (4 lata) co rusz do niego wraca - bierze i każe opowiadać dlaczego kolarze płaczą, dlaczego cieszą, a kto to jest, a czy ten wygrał… już chyba 2010 na pamieć zna :wink:

gdzie w empiku? bo online nie bardzo mogę odnalesc

Nie wiem jak online, ja widywałem w fizycznym Empiku :wink:

Chociaż przy takich cenach, to chyba bardziej opłaca się wziąć prenumeratę, chociaż na pół roku.