Program TV

w niedziele 2 kwietnia o 13:00 i 15:45 i 16:45 (ale porozrzucali :unamused: ) na eurosporcie relacja live z wyścigu dookoła Flandrii 8)

Wyścig Dookoła Kraju Basków na ES
3-7 kwietnia: 15.00-17.30
8 kwietnia: 16.00-17.30

skrótowe powtórki niektórych etapów na ES2
5 kwietnia: 20.00-20.30 (etap 3)
6 kwietnia: 20.00-20.55 (etap 4)
8 kwietnia: 15.00-16.00 (etap 5)

Gent-Wevelgem na ES
5 kwietnia:17.00-17-45

A 9 kwietnia na ES Paris-Roubaix 13.00-17.30 :smiley:

Wszystkim, którzy chcieliby zobaczyć migawki z wyścigów niższej kategorii rozgrywanych we Francji, polecam stronę jt.france3.fr . Na stronie tej można obejrzeć lokalne wiadomości tv z poszczególnych regionów. Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć np. migawki z Tour de Normandie, należy kliknąć w nazwę regionu - Haute Normandie lub Basse Normandie, następnie wybrać dziennik z konkretnego dnia oraz godzinę jego emisji / najlepiej 19/20 /. Emitowane migawki dają jakieś wyobrażenie o wyścigu. Niestety słabo działa funcja szybkiego przewijania i na ogół trzeba także obejrzeć pozostałe wiadomości. Inną wadą jest zła synchronizacja fonii z obrazem.

Polecam wam tez darmowy www.cycling.tv , jest tam duzo wyscigow (w tym wiele Live). Łącze przyzwoite wiec wszystko ladnie chodzi

Oj tak Paris-Roubax to będzie dopiero gratka dla miłośników kolarstwa, tylko skoro bedzie od 13-17.30 to pewnie będzie
podzielony innymi programami, bo o ile się orientuję to Ronde van Vlaanderen będzie z przerwami (już się nie mogę doczekać)

Kwiecień w ESPN Classic (niestety tylko w cyfrowym polsacie i cyfrze+, albo na niektórych kablówkach :frowning:)

Program na www wklepując kolarstwo:
espnclassic.com/fs.asp?l=7

Ale zobaczyć np. Bobeta w akcji… eh :stuck_out_tongue:

W niedzielę Ronde de Flandre od 17.00 na RAI Tre

Miało być Ronde van Vlaanderen naturalnie.

Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres
od 14.30 na “kodowanym” Teledeporte[/b]

a jutro ostatnie dwa etapy Driesdaag De Panne - rano etap raczej dla sprinterów (choć nie dojedzie z pewnością cały peleton jak dziś), a później czasówka - faworytów jest kilku, ale jasne jest, że dzięki czasówce Leif Hoste powinien wygrać. Zagrozić mu może już właściwie tylko Leon Luis Sanchez.

Transmisja w www.cycling.tv

Jak podaje portal www.kolarstwo.org.pl w ramówce Eurosportu jest chyba po raz pierwszy wyscig Dauphiné Libéré !!!
A co najlepsze etap 4: Czwartek, 8 czerwiec: Tain-l’Hermitage - Mont Ventoux, 186 km
Miodzio!!!

Jeśli dobrze pamiętam to tak mówił Jaroński podczas pierwszej transmisji. Gdzieś miałem też zaplanowane transmisje z wyścigów, ale nie mogę znaleźć :/

W każdym razie znalazłem tą listę na bikeboard.pl —> bikeboard.pl/index.php?d=now … r=2006&m=3

No no, Dauphine Libere na Eurosporcie, kto by pomyślał, jakby jeszcze kiedyś pokazali Tour de Swiss to już wogóle miodzio :laughing:

Pan Jaroński wspominał coś również o transmisjach z Tour de Pologne, ale rozmowy na ten temat są chyba jeszcze w toku…

Żeby najlepsze etapy Dauphine Libere były na Eurosporcie 1, bo 2 nie mam…

Też liczę na to, że więcej będzie Dauphine na Eurosporcie głownym bo moja cudowna kablówka (Aster) wymieniła Eurosport 2 na Polsat Sport i wmawia mi, że dodali nowy kanał. W związku z tym podwyższają abonament. Szkoda, że nie zauważyli zniknięcia Eurosport 2 :confused:

Nie wiecie gdzie / u kogo można nabyć płyty z filmami z wyścigów? Ktoś o tym pisał, ale nie mogę znaleźć;/

zerknij do tematu P2P

“jakby jeszcze kiedyś pokazali Tour de Swiss to już wogóle miodzio” - dookoła Szwajcarii transmitowali w 2001 (o ile dobrze pamiętam) ale Dauphine chyba nigdy.
Ale ja mam nieco inne pytanie. Otóż mam jedynie Eurosport, kiedyś miałem DSF (trochę tam było kolarstwa) ale Eurosportu 2 nie mam. Aha, Polsat Sport, ale jakoś nie oglądam.
Pytanie zaś jest takie: w jakim pakiecie kablówki macie Eurosport? Pytam, bo u mnie (w UPC) jest to w tzw. pakiecie pełnym, czyli najdroższym. Wiem natomiast z pewnego źródła, że powinno być w najniższym pakiecie płatnym, podobnie jak kanały muzyczne typu MTV (które też mam w najwyższym). Zmierzam do tego, że kablówka oszukuje nadawcę i widzów, każąc płacić więcej za coś, co ma kosztować mniej. Umowa między np. Eurosportem a UPC wygląda ponoć tak, że Eurosport zobowiązuje się dostarczyć sygnał, a operator puścić go w najniższym pakiecie płatnym, a faktycznie daje go w pełnym, co napędza klientów temuż pakietowi. Nadawca pytany, czy zamierza coś z tym zrobić odpowiada, że “nie docierają do niego takie sygnały”. A nie docierają bo pewnie większość ludzi nie wie, jak powinno być. Toteż zorientujcie się jak to wygląda u was. Wygląda na to, że Eurosport woli przymknąć oko na samowolę UPC, bo wie, że mają ponad milion gniazdek i wolą nie podskakiwać.
Tylko dlaczego ja mam za to płacić?

Nie wiem jak to u mnie wygląda bo od początku mam najwyższy pakiet w Asterze. Wiem jednak, że regularnie rośnie ich abonament. Najbardziej lubie jak piszą, że dodali jakiś mało komu potrzeny kanał i w zwiazku z tym od miesiąca x abonament wzrasta do kwoty y. Tak było ze wspomnianym przeze mnie Polsatem Sport i daniem go w miejsce Eurosport 2 :confused: Ale szczytem było jak nie zapłaciłem rachunku, który mi się zawieruszył i przyszedł jakis zapocony facet w koszulce bez rękawków mówiąc mi żebym zapłacił. Mogłem to zrobić nawet bezpośrednio u niego :open_mouth:

ja mam w domu woj. slaskie eurosport w UPC a co miesiac place okolo 35 zl takze nie wiem jaki to jest pakiet ale raczej nie najdrozszy, wogole z tego co sie orientuje kazdy w UPC ma od razu eursport przynajmniej tam gdzie mieszkalem