Program TV

Ja też nie widzę szans, by ogólnopolska stacja komercyjna robiła transmisje live z krajowych wyścigów. Nie oszukujmy się, co innego jak Majka leje zagraniczne asy (kolarska Liga Mistrzów), a co innego jak ściga się CCC z BDC - w tym drugim przypadku widownia będzie niszowa.
Ewentualnie taki wyścig jak Grody mogłaby transmitować mała stacja regionalna, gdyby ktoś dołożył się z kasą.
Internet - to generalnie jest przyszłość transmisji telewizyjnych, ale trzeba pamiętać, że one też w dużej mierze bywają odpłatne, albo na zasadach pay per view albo różnego rodzaju abonamentów.

Akurat z moich obserwacji wynika, że są zazwyczaj darmowe np. z pucharu świata mtb, pucharu świata w biathlonie, czy też aktualnie trwające ME w LA (na 10 kanałach jednocześnie).

Stream z takich Grodów byłby szansą na przyciągnięcie sponsorów, ale wcześniej trzeba by wyłożyć kasę, bo chyba minimum to dwa motory i kamera stacjonarna na mecie.

trzeba sie cieszyć ze w ogóle poza TDP mamy jakieś wyścigi kolarskie, obecnie rok w rok padają bardziej prestiżowe wyścigi kolarskie w Europie wiec nie narzekajmy ze transmisji nie ma. Trzeba trzymać kciuki za naszych i kuc zelazo puki gorące.

Uparcie jeszcze nawiąze do fenomenu Małyszomanii, ze dopiero po kilku dobrych latach w skokach zaczeło się poprawiać nie liczmy się z tym ze w kolarstwie to nastąpi od tak, o ile w ogule istnieje takie coś jak Majkomania czy Kwiatkomania do tego trzeba spektakularnych sukcesów rok po roku.

Trochę z innej beczki, na Polsacie Sport mistrzostwa świata w kolarstwie górskim.

Choć oni go nazywają “kolarstwo przełajowe”. :unamused:

Nawet nie wiedzieli jakie prawa do transmisji kupili :smiley:

Mimo wszystko fajnie, że gdzieś można to obejrzeć.

Ma ktoś stream z polskiego eurosportu za free :question:

livelooker.com/pl/
tu zazwyczaj coś się zawsze znajdzie

Rafał Majka we wtorek u Wojewódzkiego! :smiley:

Bez jaj.

Celebryta pełną gębą :slight_smile: A Michał Kwiatkowski już u KW był czy jeszcze nie?

Michał dopiero po MŚ sobie zasłuży :wink:

Mam nadzieję, że Kwiatek jak zostanie mistrzem świata to pójdzie drogą Justyny Kowalczyk i będzie ignorował zaproszenia od tego cenzura.

Tylko pytanie czy Wojewódzki wtedy będzie jeszcze na wizji :wink:

Masz jakieś wiadomości jakoby w październiku miał już nie pracować ? :wink:

Nigdy nic nie wiadomo :slight_smile:
No teraz bez zbędnych żartów i uszczypliwości.
Mam podobne zdanie jak Ty. Jakoś nigdy nie rozumiałem fenomenu Wojewódzkiego. Odcinek obejrzę, ale tylko ze względu na Majke.

Ja nawet oglądać nie zamierzam, bo wiem co będzie :smiley: Typowe ambitne pytania Wojewódzkiego:

  1. Jesteś cudownym dzieckiem dwóch pedałów. Jak się z tym czujesz ?
  2. Lubisz swoje pedały ?
  3. Powstała ostatnio moda na ogólnonarodowe pchanie Majki. Czy Twoja dziewczyna nie jest zazdrosna ?
  4. Czy po geście na mecie 17 etapu TdF miałeś pogróżki od kibiców Polonii Warszawa ?
  5. Jakieś prowokacyjne pytanie o Zarzecznego.
  6. Pytanie na temat oddawania moczu w trakcie wyścigu
  7. Twoim szefem jest Rosjanin, czy nie boisz się, że sankcje dotkną też Wasz zespół ?
    8 ) Twoim szefem jest Rosjanin. Dużo wódki pijecie ?

Ja tam lubię Kubę, aczkolwiek przyznaje że obniżył loty zapraszając do programu trybsonów i innych gamoni, ale Rafał to wyższa półka i może być ciekawie


Nie wiem jak to skomentować, profanacja? :unamused:

Ale czego profanacja? Rosyjsko-duńskiej bankowości czy biednego lisa?

To tylko frajer w koszulce Tinkoff Saxo bez spodni.

Dla mnie ten jego program jest kompletnie bezwartościowy, prymitywny, obleśny i bez jakichkolwiek wartości, dla mnie to nawet śmieszne nie jest. Zresztą w ogóle telewizja pod każdym względem schodzi na psy niesamowicie. Ja oglądam tylko programy przyrodnicze, kulinarne i sportowe. Jak chcę się pośmiać to włączam sobie na YT kabaret “Dudek” albo inną zasłużoną formację z tamtych czasów :slight_smile: