Program TV

Może to jest jakaś ważna koszulka dla Rafała w której wygrywał etapy(TdP?). Kiedyś tak było, że zaproszony gość przynosił jakąś tam rzecz, a ona wędrowała na licytację. Dlatego obnażenie się w taki sposób jest conajmniej chyba nie na miejscu.

Współczucia dla Rafała, że musiał obok takiego pustaka siedzieć. kuba.tvn.pl/aktualnosci,836,n/ra … 41507.html

Ludzie, troche dystansu, jaka znow profanacja? :wink: Ja niegdys ogladalem program Wojewodzkiego, ale odkad zaczal zapraszac jakichs pseudo celebrytow, przestalem. Co nie zmienia faktu, ze we wtorek obejrze, ale obawiam sie nieco o Rafala, zreszta sportowcy zazwyczaj kiepsko wypadaja w tego typu show.

Wczoraj wieczorem widziałem zapowiedź w/w programu - i szczerze mówiąc żal mi się Rafała zrobiło. Wojewódzki to showman, zaproszona razem z Majką Dziarmagowska również ma jako takie obycie ze sceną. A nasz Rafał? Jest chyba zbyt skromnym i spokojnym chłopakiem by skutecznie bronić się przed różnymi podchwytliwymi pytaniami i uwagami Kuby. Tak to przynajmniej wyglądało w tej migawce. Oby tak nie było, będę trzymał kciuki…

Zgadzam się Majka to skromny spokojny fajny prosty chłopak może cobie nie poradzić z tym kretynem,

Wojewódzki to dziwne bydlę. Posiada coś takiego jak wyjątkowo cięty dowcip, czasem niezwykle błyskotliwy, co świadczyć może o wielkiej inteligencji. Niestety, przenikliwej błyskotliwości nie stosuje za często. A przy tym jest gigantycznym egotykiem, toteż jego programy w większości wyglądają kupiasto. Warunkiem na “dobrego Wojewódzkiego” jest obecność jeszcze silniejszej osobowości (także bardzo dobrze sobie w mediach radzącej), która go stłamsi, a jednocześnie pozwoli mu być błyskotliwym. Sęk w tym, że Wojewódzkiego “ja” gna do przodu i się cały czas wymyka, chcąc być pierwsze - ciężko więc nad nim zapanować. Kiedyś świetnie to się udało Maternie. Kojarzę też dobry program z Łowcami. B - słowem - trzeba tu być wyszczekanym, błyskotliwym konferansjerem, żeby sobie z tym lamborghini poradzić.
Dorota i Linda też nieźle sobie radzili i pewnie jeszcze tych ciekawych programów znalazłoby się trochę. A Majka to tygrys w górach, ale czy lew salonowy? Się okaże :smiley:

Kompletnie nie rozumiem tej napinki na Wojewódzkiego. Taki, a nie inny jest koncept tego programu. Tak samo taki, a nie inne są pomysły i konwencje milionów innych programów w telewizji. Poza tym, taki koncept z bardzo inteligentnym prowadzącym, który często szokuje i operuje na granicy dobrego smaku (cokolwiek to jest) jest bardzo wiele - szczególnie w amerykańskiej telewizji.

Wojewódzki robił świetne wywiady z wieloma osobami - do głowy przychodzą mi Niedźwiecki czy “złoci” siatkarze.

Przypominam również, że na forum nikt nie wypowiada się anonimowo, a wygłaszanie pewnych opinii w kierunku innych osób, w tym publicznych, może skończyć się w sądzie. Pomijam zupełnie zasady dobrego wychowania, bo to już, co raz częściej, nie jest żaden argument.

Kuba

W Stanach jest jeszcze gorzej, bo programów przekraczających wszelkie granice dobrego smaku jest jeszcze więcej. Dno kompletne. Mi nie chodzi konkretnie o program Wojewódzkiego, ale o całą telewizję od publicznej TVP na Polsat Cafe kończąc. Kiedyś były fajne programy naukowe, przyrodnicze, historyczne, relacje sportowe też były na dużo wyższym poziomie niż obecnie. Teraz co mamy ? Jakieś programy typu “Gwiazdy tańczą na lodzie” jest finansowany z abonamentu jako program misyjny, nóż w kieszeni się otwiera. Wszystkiemu winna jest postępująca tabloidyzacja mediów i życia publicznego, czego będę dozgonnym przeciwnikiem.

Dobra, koniec off topu i wylewania inwektyw w kierunku innych ludzi.

Majka u Wojewódzkiego, dokładnie to czego się spodziewałem. Fajnie że popularyzuje kolarstwo, może to trafi do niektórych. Do mnie nie trafia.
I z góry przepraszam za offtop, ale drugi gość to :unamused:

E: zwracam honor, nawet mądrze gadała. Ale tylko gdy pytania były na poziomie.

Ech no i przegapiłem rozmowę z Rafą… Będzie gdzieś możliwość obejrzenia powtórki?

Poszukaj potem na tvnplayer.pl :wink:.

Na TVN Playerze.

IMO całkiem nieźle to wyszło :slight_smile:

Nie było źle.
Było jak jak się spodziewałem. Kilka śmiesznych zdarzeń, kilka w miarę poważnych pytań.
Na pewno nie było kompromitacji, ze strony zarówno Majki jak i drugiej uczestniczki.

Obejrzałem tylko dlatego że syn zapowiedział mi że będzie Majka :slight_smile:

Rafał całkiem dał radę. Ale uważam że zapraszanie takiego człowieka do takiego programu to bezsens. Ani nie może sie wygadać na temat swojej osoby, ani na temat swojej pasji i swojego zawodu. Taka rozmowa o niczym , przeskoki z tematu na temat. Jakieś nędzne żaciki itp. Nie trafia to do mnie. Widać że Rafał chciał coś powiedzieć o kolarstwie ale Wojewódzki nie za bardzo mu dał, bo jak widać nie po to go zapraszał.
Lepiej żeby Rafała zaprosili do jakiegoś sensowenego programu w którym powie o konkretach jak to jest na wyscigach , jak się trenuje itp czyli coś co trafi do zwykłych ludzi a Wojewódzki niech zaprasza ludzi co nie mają nic do powiedzenia, takich jak ta laska która była po Rafale :slight_smile:

No i oczywiście musiało być pytanie o sikanie na rowerze.

Na początku byłem sceptycznie nastawiony co do udziału Rafała w tym programie. Rafał mega skromny i pozytywny gość z poczuciem humoru. Im dalej trwał program, tym Rafał się bardziej “rozkręcał” :wink: Na playerze są jeszcze sceny, które nie były w TV, jakby program trwał dłużej, to byłoby jeszcze większe show :smiley: . Rafała jeszcze bardziej polubiłem, niż dotychczas.

Jesteś sławny. :wink:
starzyalejarzy.blog.pl/2014/09/0 … lniczek-w/

No ale michau, jak sam to wymysliles to moglbys miec wlasne reality show :wink:
W sumie ciekawie, wychodzi na to ze p. Jaronski czyta forum :wink: Lub ktos mu powiedzial :wink: ( mysle ze chociazby Probosz :wink: )

Jutro od 22 na polskim Eurosport 2 Grand Prix Cycliste Quebec. No i na starcie Paweł Poljański. jedyny Polak startujący tam, pewnie bedzie pracował dla Rodgersa, ale i tak warto obejrzec.

forums.rowery.org/profile.php?mo … ile&u=2208 :wink:

Bardzo nam miło :slight_smile: A dodatkowym plusem tego może być fakt że czytając forum zauważy komentarze/opinie, które zazwyczaj giną w potoku innych komentarzy na FB-kowym profilu Kolarstwo w Eurosporcie.