Program TV

@Brendol

A skąd wiesz czy już nie mam? :smiley:

Atak na poważnie to red. Jaroński już wiele razy przytaczał wypowiedzi z forum. Na fanpage’u Kolarstwa w Eurosporcie tez są ludzie znający się temacie i można fajnie podyskutować :slight_smile:

Dzisiaj o 12 na Raisport2 Davide Cassani przedstawia szeroki skład reprezentacji Włoch na MŚ.

18 września Eurosport pokaże próbę pobicia rekordu w jeździe godzinnej.
Praktycznie cały czwartek w Eurosporcie będzie należał do kolarstwa, więc będzie co oglądać. :mrgreen:
Szczegółowy plan transmisji: media2.pl/media/114064-Proba-pob … orcie.html

Zamiast LeMonda mogliby puścić najlepsze etapy i klasyki w wykonaniu Voigta, to by było coś :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Wto 16 Wrz, 2014 10:46 ][/size]
Czy Coppa Bernocchi będzie dziś transmitowana w RAI Sport?

Dzisiaj na eurosporcie od 14.45 Grand Prix Walonii, jednak bez udziału Polaków, ale kilka interesujących postaci jedzie.

Zaraz na Raitre (244 Polsat) będzie relacja na żywo Tre Valli Varesine, wyścig dość ciekawy myśląc o MŚ.
Jednocześnie na Raisport2 (212 Polsat), kanał RAI gdzie zwykle znajduje się kolarstwo,… pokazują jakiś stary etap Giro d’Italia. :unamused:

Obawiałem się trochę, czy Polsat tego potnie, ale widzę, że liczba godzin transmisji z MŚ jest całkiem spora.

Ktoś coś wie na temat obsady komentatorskiej?

Widziałem, że Lepa komentował coś na MŚ w siatce, nie wiem czy będzie od początku komentował kolarstwo.
Cieszmy się, że Polsat nie utworzył kodowanych kanałów Cycling1, Cycling2… choć jak tak dalej pójdzie z naszymi sukcesami to… lepiej nie kończyć :wink:. Za to jak pisałem w innym wątku jest ratunek dla nieposiadajacych kanałów sportowych Polsatu - można na 14 dni wypróbowac za darmo pakiet Ipla Sport, w którym są wszystkie polsaty sport, eurosporty (w jakości HD) i jeszcze ze dwa kanały bokserskie czy coś takiego.
MŚ transmitują też nasi południowi sąsiedzi w CT Sport (dostępne w naziemnej tv na płd. krańcach Polski), nie wszystkie transmisje live (jutro tylko wieczorne powtórki), ale pewnie to co najważniejsze pokażą.

Lepa będzie komentował od wtorku.

Jutro mają komentować Brzósko i Baranowski.

Nie tylko na krańcach, 100 km od granicy przy lekkim przestawieniu anteny odbiór jest idealny.

Fakt, piszę tylko o sobie, a zdaje się że ktoś z Wrocławia nawet tu pisał, że łapie te czeskie stacje w naziemnej.

potwierdzam, czeska TV chodzi u nas wyśmienicie przez DVBT

Cały Dolny Śląsk a myślę że i Górny także może oglądać CT SPORT.
Jutro skrót TTT od 23.30-0.30 ale już w środę od 13.30 do 17.00 ITT elity Men na żywo więc można oglądać do woli.

Dobrze, że transmisja z tego co widzę idzie na normalnym Polsacie Sport a nie jak rok temu na jakimś wynalazku.

Dyskutowałbym, najelpiej gdyby szło na Polsat Sport News, ten program jest dostępny dla wszystkich. Ale i tak nie jest źle, poza jutrem.

A ja nie mam. TV analogowy, kablówka, do tego wtyczka inna niż do blokowej anteny :wink: Dlatego PS mi pasuje.

Potwierdzam też mam kablówkę analogową i takie skakanie po kanałach PS, PSE, PSN jak rok temu było średnie. Teraz wszystko na PS (poza dzisiejszą transmisją) więc elegancko można się przyzwyczaić. A i łatwo znaleźć PS w internecie jak już ktoś piraci, także to zdecydowanie najlepsza opcja.

A ktoś wie na ile lat ma Polsat wykupione te prawa? Szkoda, że Eurosport jest międzynarodowy, bo dobroczyńcy z Polsatu kupili prawa jak się zapowiadało na dobre wyniki Polaków. Dziwne że Eurosport to tak odpuścił wiedząc, że może sobie wykształcić publikę w jednym z większych krajów Europy.

4 lata, a odpuścili bo nie mieli tyle kasy.
Jak obejdziesz ograniczenia lokacyjne na youtube to możesz oglądać mistrzostwa live na kanale uci.

Kasa kasą ale chociażby rynek Polski to nie taki mały rynek, a promować kolarstwo po to żeby sezon kończyła konkurencja to pomysł dosyć ciekawy, ale nieco dziwny. :wink: