Program TV

Bardzo dobre wieści.

W środę o 18ej na Eurosporcie ma być film o wyprawie Tinkoff-Saxo na Kilimandżaro.

Jednak nie będzie transmisji z Ligurii na żywo. Skrót o 19.00 w Raisport 1.

W Eurosporcie reklamowali Kuurne - Bruxelles - Kuurne… ale dopiero jutro będzie relacja?

Liczyłem na to ze się walnęli ale chyba jutro pokażą, bo jak patrze na dzisiejszą rozpiskę to nigdzie nie ma kolarstwa. :frowning:

Na brytyjski ES będzie live.

Nie wiecie czy z wyścigu dziewczyn po białych drogach będzie jakaś transmisja ?

Pewnie nikt tego nie zauważył, ale wyścig dookoła Flandrii pokaże w tym roku również Polsat Sport Extra. Warto to jednak, w ramach rzetelności, dopisać w artykule o Ronde. W przeciwieństwie do Eurosportu, pokażą również relację ze startu wyścigu o 10:10.

Bardzo fajna alternatywa Eurosportu, gdzie pewnie w pierwszych godzinach będzie masa reklam.

Póki co to Polsat leci w c…

Czyli jednak nic nie puścili, bo przełączyłem na chwile z ES a tu piłka nożna. :573:

Było tylko na Ipli, na dzień lub dwa dni przed zniknęło z ramówki Polsatu Sport Extra. Coś z prawami? Dostępność komentatorów? Oglądalność byłaby nikła, ale chyba lepsza niż pasmo powtórkowe. W środę Scheldeprijs, oby niczego nie odwalili :wink:

W sobotę na C+ Family 2 o 9.10 kolejna emisja filmu “Lance Armstrong. Nie cofnę się przed niczym”. Kto jeszcze nie oglądał - koniecznie .

Ten film o Armstrongu często jest, widziałem go w zeszłym roku, a od tego czasu już koło 10 razy sprawdzając program Canal+ na niego trafiłem. A dzisiaj rano chyba na HBO było coś o Pantanim, ale przegapiłem, może będzie jakaś powtórka.

Jakby co - Strzała Brabancka jutro na Polsacie Sport Extra od 15:10

Mam pytanie, może wiecie czy można coś zrobić, aby na telewizorze odbierać Eurosport po angielsku?

Ja mam tylko po polsku, a moja rodzina mieszkająca 5 kilometrów dalej ma po angielsku.

Jak masz satelitę (Polsat, NC+ itd.), to na pilocie od tunera naciśnij przycisk wyboru języka (najczęściej jakaś wariacja na temat głośnika).

Czy ktoś rozumie o co chodzi z tegorocznym Azejberdżanem w ES?
Najpierw 2 tygodnie codziennych zapowiedzi, jaka to wspaniała impreza na antenie Eurosportu, a potem krótkie relacje w dziwnych i nieprzewidywalnych godzinach. A jutro ponoć transmisja o 9.30 rano.

Ta ich polityka ciągłego mieszania i przestawiania godzin transmisji może nawet świętego z równowagi wyprowadzić.

Niby zawsze wszystlo live. Akuratnie w tym sezonie pokazują a w zasadzie sięgają dna.

Bo pierwsze dwa etapy to krótkie relacje, a kolejne trzy to dopiero transmisja. Przed rokiem był pokazywany tylko ostatni etap. Mają pieniądze to się reklamują :slight_smile: