Program TV

Jeżeli ktoś odbiera czeski CT SPORT (dostępny na cyfrowej naziemnej) to dzisiaj od 18.15 do 22 LIVE MŚ RR Elita Men.

Dla mnie kanał UCI na YouTube był bezkonkurencyjny w tej materii - jakość bardzo dobra, oglądam gdzie chcę i dodatkowo nie blokuję innym telewizora :wink:

Po tej transmisji widać jak daleko jesteśmy za Europą … U nas transmisja na płatnym, kodowanym kanale tzw. “premium” przerywana co chwilę blokami reklamowymi, a tutaj CT sport nie kodowany dostępny dla każdego, bez reklam …

No właśnie. Ale przynajmniej dzięki temu powziąłem ostatecznie postanowienie że nigdy nie skuszę się na Polsat. Oni mają nas za frajerów i dopóki ktoś będzie się pozwalał tak traktować to będą mieć rację :imp:
Na szczeście było to youtube i tak przemyślawszy sprawę to na tym polsatowym sporcie nie ma nic wartego przelewów do Solorza.

Mnie tam z Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra interesuje tylko Wimbledon, te kilka wyścigów kolarskich rocznie jakie transmitują, a w tym roku też Puchar Świata w rugby (ale to tylko raz na cztery lata), więc faktycznie niewiele jak na taką stację

No Czesi to dają sporo dobrego : Tour de France live każdy etap, Vuelta co wieczór prawie godzinny skrót a więc jest co oglądać.

U nich tak zawsze było, ja kojarzę z dzieciństwa (lata 80-te), że na wszystkie imprezy sportowe anteny się specjalnie na Czechy przestawiało.

Polsat Sport nie jest kanałem premium. Żale możecie mieć do TVP, że nie wykupili licencji na transmitowanie MŚ.

W TVP nie ma już nawet dalece popularniejszej wśród kibiców piłkarskiej Ligi Mistrzów, więc gdzie tu się spodziewać kolarskich MŚ…

Czy jutrzejsze Milano-Torino będzie na żywo w którymś z głównych Rai-ów (1,2,3)?

jutro od 15 na ES.
W niedziele za to ostatni etap metropole, astana i Lombardia, wiec niedziela nam się fantastyczna szykuje.

Kurcze sorki ze nie zwiozane z kolarstwem ale potrzebuje linku bezpłatnego do meczu polska irlandia pl please pomożecie

już po fakcie, ale na przyszłość - na weeb.tv jest, a poza tym z tego co patrzyłem teraz na nowym o2 działa widget telewizja

Jakby co - w tym tygodniu Dubaj i Walencja (ciekawa trasa i obsada) na Eurosporcie.

Jak w końcu z tą Walencją? Na “Kolarstwo w Eurosporcie” nie piszą nic na ten temat.

Walencja na ES2 o 16:15.

Będą gdzieś transmisje z Algarve?

Z Algarve chyba nie, tylko wieczorne relacje.

Za to Andaluzja w Eurosporcie.

Omloop Het Nieuwsblad w Polsacie Sport News, w sobotę od 14:15

Czy będzie gdzieś transmisja z torowych mistrzostw świata w Londynie?