Program TV

Przypuszczalnie jak wszystkie takie imprezy na youtubie na kanale uci.

W sportowych kanałach Polsatu, część w otwartym PSN

Jeśli ktoś nie ma Eurosportu 2 - Strade Bianche od 13:30 w Rai Sport 2

Ktoś się orientuje czy jest szansa na livestreaming ze strony RAI (jak to było w zeszłym roku na Giro)?

Będzie ale geo-restricted.

Będzie transmisja z wyścigu kobiet?

Nie.
I to jest według mnie kompromitacja UCI, robią wielki szum wokół Women World Tour, a transmisja jest zapewniona tylko z 8 wyścigów.

Jak kolarstwo kobiece jest traktowane to widać choćby z oficjalnego twittera Strade Bianche, gdzie szczegółowo jest opisywana prezentacja drużyn męskich, a o toczącym się właśnie wyścigu Pań informacji tyle co nic.

Szkoda, że kolejna relacja odwołana, a miała być taka piękna niedziela. Trzeba jechać na narty;)

Wyścig Scheldeprijs jutro od 15.20 w PSE.

Dla nieeurosportowych lub mających “uczulenie” na nawał reklam z tejże stacji:
Paryż - Roubaix w CT Sport (naziemna tv w płd. Polsce go odbiera) 10:30-13:10 i 15:30-17:10

Giro del Trentino w ramówce Eleven Sports.

No to ja już tradycyjnie przypomnę, że jutrzejsza Staruszka w czeskim kanale CT Sport od 13:55

Od przyszłego roku mś na szosie,torze,przełajach i bmx plus puchar świata torowy i przełajowy na tvp
Właśnie mówili w teleexpresie

Jest to ciekawa informacja, szczególnie że umowa ma obowiązywać na bodajże 8 lat. Mam nadzieję, że to przemyślany krok i naprawdę zrobią to jak należy.

Mam nadzieję, że wyścig elity nie skiśnie na słabo dostępnym TVP Sport.

TVP Sport większość swoich transmisji live daje też przez neta, np. od jutra będę dzielił swój czas między Grio (zobaczymy gdzie będzie najlepsza transmisja ale chyba na RAI) a MŚ w hokeju (właśnie w TVP Sport przez ich stronę).

Dziś o 22 30 w TVP Historia “Autobus z napisem koniec”. Kilka osób pytalo o ten dokument, więc może ktoś się zmobilizuje i nagra, bo na TVP liczyć co nie ma.

Krucafiksa! Czy ktoś mógłby to nagrać i wrzucić na WeTrasnfer? Będę niezmiernie wdzięczny i mogę się odwdzięczyć jakimiś spersonalizowanymi gadżetami załatwionymi na Tour de Suisse :wink:

Ustawiłem nagrywanie - o ile szwankujący ostatnio dekoder nie sprawi psikusa to będzie :slight_smile:

Przypadkiem znalazłem jedną kopię, która spadła z ciężarówki… :wink: :wink: