Program TV

Proszę, Schlusswagen :smiley:
onedrive.live.com/redir?resid=6 … ideo%2cmpg
Przepraszam, że zawiera niepotrzebne reklamy przed i po, ale nagrałem z zapasem na wszelki wypadek, a w edycji jestem noga :stuck_out_tongue:

Dzięki wielkie! Nareszcie jakaś wersja dla potomności :slight_smile:

We wtorek o 20:00 na Eurosporcie magazyn Sports Insiders będzie o Nairo Quintanie.

Tour de Suisse na TVP Sport codziennie live od 15:50 bądź 16:10 zależnie od dnia, komentować będą Sebastian Szczęsny i Marek Rudziński.

W zeszłym roku takie bzdury opowiadali i byli tacy nieogarnięci (brak wiedzy z matematyki na poziomie szkoły podstawowej), że już się boje.

Mistrzostwa krajowe, 26.06.
Francja - France 3 godz. 13.00.
Włochy - RAI 3 godz. 15.05.
Niemcy - MDR godz. 17.10 ( reportaż ).

Francja także na Eurosporcie 2 :slight_smile:

Czeski (czy raczej czesko-słowacki) czempionat w całości właśnie leci na CT Sport (do 13.30)

W tym roku po raz pierwszy Oesterreich Rundfahrt /2 - 9.07 / na żywo w TV. Codziennie dwugodzinne relacje na ORF Sport +.
Na Eurosporcie 1 półgodzinne skróty wieczorem i powtórki rano następnego dnia. Wreszcie będzie można zobaczyć rzadko oglądane kultowe podjazdy na Edelweisspitze / 2571 / - najwyższy punkt drogi Grossglocknerhochalpenstrasse. Podjazd z Fusch od trudniejszej, północnej strony. Będzie też czasówka na niezwykle stromy Kitzbuhel Horn i górski finisz na Dobratsch. W Wiedniu też końcówka pod górę, na Kallenberg.

Jak na złość - w tym roku obsada zdecydowanie nie dopisała.

Szkoda, że logistycznie nie jest możliwe przeprowadzenie tego prologu na samej końcówce do szczytu, już na zamkniętym odcinku drogi. No chyba, że relacja z dronów, a na szczycie rozłożyć wielki namiot dla kolarzy, gdzie mieliby możliwość na zregenerowanie się po etapie (skądinąd po 600 czy 700m nie będą tak tragicznie zmęczeni, aby były wielkie wymagania :wink: ). Wiem - utopia, ale taki prolog byłby wprost fantastyczny, zwłaszcza widokowo :slight_smile:

Tor jest dziś na pewno od początku czyli od 21 w TV? Tak wynika ze strony ale nie z programu tv. Dajcie znać proszę

A jeśli nie to jakiś streamik :wink:

W całości na pewno będzie transmisja na sport.tvp.pl

Dziś zmagania na torze komentować będzie Sebastian Szczęsny

Problem w tym, że na sport.tvp.pl/rio jest (?) geoblocking, więc Polacy poza granicami sobie nie pooglądają. Zresztą tak samo ma czeska strona.

Właśnie dlatego pytałem o jakiś stream
Ten geoblock to jest jakiś idiotyczny wynalazek

To wchodzisz na telewizję tego państwa gdzie jesteś, większość nadaje rio w necie.
W razie czego jest Hola, nie wszędzie działa, ale można np. przez to oglądać np. Hiszpanów czy Belgów.

E: tu masz linki do transmisji http://www.cyclingfans.com/olympics-cycling/live

GP Plouay we France 3. W sobotę panie o 15.15 , w niedzielę mężczyźni o 12.55.

W programie Eurosportu na 18 września pojawił się wyścig elity ze startu wspólnego mistrzostw europy.

Tych kanadyjskich klasyków nie będzie w TV? bo w programie Eurosportu nie ma.