Program TV

Czy ktoś może wie czy Sycylia na Rai Sport jest kodowana?

Dzisiaj o 5:10 na tvn7 program Druga strona medalu. Gościem Jolanty Pieńkowskiej będzie Maja Włoszczowska

Oglądaliście?

Trochę nieludzka pora xd

A nawet jakby ktoś cgcial Wstać to za późno napisałeś

Poza tym ten program był realizowany w 2010 roku, więc nic odkrywczego by tam nie padło. Jedynie można go obejrzeć w celach wspominkowych.

Na Eurosporcie teraz co chwilę leci spot reklamujący Amstel Gold Race. Na końcowej planszy widzimy dumnie stojących Valverde, Matthewsa czy Alaphilippe’a i wśród nich także van der Poel… Ale David. :grin: Ups…

Dzisiaj rano na Eurosporcie 2 oglądałem powtórkę ostatniego etapu Kaliforni, a zaraz po finiszu przełączyłem na Eurosport 1, gdzie dokładnie w tym samym momencie na powtórce z poprzedniego etapu GdI kolarze przekroczyli linie mety. W tej samej chwili, z dokładnością do nie wiecej niż 3 sekund. Potem oba kanały zamieniły się relacjami: E1 - Kalifornia, E2 - GdI.

Polsat znowu zaskakuje kolarsko, bo Tour de Suisse będzie pokazywany na ich kanałach (Polsat Sport i Polsat Sport News).

To świetna wiadomość, może ostatni etap z Furką, Susten i Grimsel pokażą w całości? To byłaby prawdziwa uczta.

Wyscig “Solidarności” i Olimpijczyków w tym roku w Telewizji Polskiej , bardzo fajnie jednak powinni w tym roku pokazać mistrzostwa Polski, wiem , że oglądalność nie byłaby zbyt duża , ale są oni telewizją publiczną i pokazywanie mistrzostw Polski , skoro transmituja Tour de Pologne czy MŚ jest ich obowiązkiem.

Edit:
Pokażą kilkuminutowe skróty codziennie na
TVP Sport około 6(!)rano, wczoraj w Sportowym Wieczorze nawet nie wspomnieli i tym ,że MP w ogóle się odbyły.

Prawda jest jednak tak że trudno mieć tu pretensje do TVP. To PZKol powinien dbać o promocję, nękać TVP itd. Po prostu jest burdel i są tego skutki.

Za to od jutra kolarstwo rządzi do piątku w eurosporcie 1. Codziennie po 10-12 godzin, a w czwartek i piątek od 6 rano do 2 w nocy! Oczywiście różne powtórki, klasyki, Giro, Tour itp. Ale jak ktoś coś przeoczył, to ma szansę zobaczyć.

To jest niestety od kilku lat częsta praktyka serwisów sportowych w tv. To czego nie pokazujemy, to udajemy, że nic takiego nie było.

Co prawda to nie jest kolarski temat, ale nie mam gdzie tego napisać. Dzisiaj na TVP Sport o godz. 15.00 jest skrót z uroczystej gali z okazji 100 lecia PZN. Można będzie zobaczyć wielu naszych byłych i obecnych narciarzy, medalistów olimpijskich i mistrzostw świata. A po gali bardzo ciekawy film o historii polskiego narciarstwa, od lat 20 -tych ubiegłego wieku do dzisiaj. Warto obejrzeć. Chyba są też na tym forum kibice narciarstwa. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

W stacji telewizyjnej Planete mają serial “największe oszustwa (albo kłamstawa) w historii”. 7 odcinek opowiada o sprawie Lance Armstronga (1 godzina). Tyler Hamilton opowiada, że Armstrong miał ambicje zostać gubernatorem Teksasu, a nawet prezydentem Stanów Zjednoczonych. Nie wiedziałem tego.

1 polubienie

Prawdopodobnie tylko dlatego sprawa się rypła. Musiał zostać dokładnie prześwietlony, zanim się w wielką politykę rzucił. Pewnie, gdyby zadowolił się rolą sportowca-celebryty, federale nie zaczęliby zaglądać mu w rzyć.

Podobno na tej stronie ma być transmisja Mistrzostw Słowenii czyli Roglic vs Pogacar.
https://video2go.live/

2 polubienia

Niestety ale chyba za tą transmisje trzeba zapłacić 5 €.


Wyścig podobno ma być transmitowany w słoweńskiej TV, więc możliwe że będzie jakaś możliwość darmowego oglądania na stronach typu Tiz Cycling.

I można oglądać na Tiz-Cycling.

Z komentarzy pod tweetem wynika, że sygnał z imprezy nie będzie w ogóle produkowany jeśli chodzi o relację live.