Propozycja struktury forum

no. niech jeszcze Jerzy Góra zacznie publikować felietony na szosie.

A może by tak dodać temat pt. ‘‘Galeria sław’’, w którym to omawiać będziemy wyścigi i kolarzy sprzed paru lat. Co prawda proponuję taki temat, ale z przeszłości kolarstwa orłem nie jestem, nie to pokolenie :smiley:
PS.Ale od czego jest internet i książki :wink:

Ja proponuję, żeby w “wyścigach” zakładać jeden topic o jednym wyścigu. Np. wyścig ma 7 etapów to nie zakładać 7 wątków o każdym etapie tylko dopisywać to w jednym.

Z tymi pamiątkami to dobre, bo można się pochwalić :slight_smile: i pogadać o atmosferach panujących na tdp cyz innym wielkim wyścigu.

Szczerze to tamten wyglad forum bardziej mi sie podobal :wink:

Rezygnacja z watkowania to bardzo dobry wybor :slight_smile:

To gadaj tutaj

Dyskusyjne. Wątkowanie nadal jest, ale inaczej :wink:

Wcześniejsze wątkowanie było bardziej przejrzyste!

Generalnie troche nowych bajerow doszlo i to mi sie podoba! Kolorystyka rzeczywiscie powinna byc pomaranczowa (zwlaszcza jesli nowa stronka rowery.org tez bedzie w takiej kolorystyce). Niestety wiele napisow i ikonek jest teraz mniej wyrazistych, np.:

  • oznaczenia typow uzytkownikow (kolor czcionki)
  • ikonki prezentujace typy tematow
    Problemem moze byc fakt, ze niewiele wyrazistych kolorow bedzie wspolgrac z pomarancza (np. czerwien odpada). Ale np. granat juz powinien byc OK.

Faktycznie zrobiło sie jakby mniej czytelnie ale moze sie przyzwyczaje. dobry pomysłz ograniczeniem tabeli (nie na 100% ekranu) nie musze zmniejszać okna zeby coś czytać

“Zobacz nieprzeczytane posty” - tego mi brakowalo w poprzedniej wersji!!! (albo nie moglem tego znalezc;))

Bylo tez w starej wersji :wink:

Było zobacz posty od ostatniej wizyty teraz jest opcja dodatkowa

Nie było, to jedna z nowinek

Hehe, ale inaczej. Kiedyś było “Nowe tematy od ostatniej wizyty”, natomiast sam podgląd był rozwiązany kiepsko. Teraz, IMO, jest o niebo lepiej…

Jedna z rzeczy na mojej liście “poprawek” :wink:

Też mi się nie podobają - coś wymyślę…

Czy mozna zalaczyc krotki filmik (i jak to zrobic)???

Tak, można załączyć krótki filmik do swojego postu.

Rozmiar i szczegóły co do limitów rozszerzeń po klinięciu “Załącz plik” w oknie pisania wiadomości oraz kliknięciu w link “Dozwolone rozszerzenia i rozmiary”

a propo opcji “przeczytaj posty od ostatniej wizyty” przydała by sie dodatkowa funkcja zeby otwierały sie automatycznie tematy w których sa te nieprzeczytane posty. Cięzko jest coś takiego zrobić???