proszę o pomoc w wyborze korby do szosy

witam was koledzy. obecnie ma korbę trój rzędową ultegry. chciał bym zmienić ją na coś lżejszego co posiada mnijsze opory toczenia. słyszałem za fsa ma bardzo dobre korby. kwota do dyspozycji to około 1000 zł. czekam na wasze opinie. pozdrawiam wszystkich amatorów kolarstwa :mrgreen:

ja bym kupił korbe DA, ale w niej ciężko “chodzą” łożyska… rozumiem ze korba ma mieć 2 tarcze??

tak. dwie tarcze. a co myślisz o fsa z tytanowym wkładem suportu? będzie ona wytrzymała?

a mogbyś podać jakiegos linka?? moim zdaniem szukaj korb monotwany w systemie podobnym do HT2, bo sztywnoś w tych zestawach jest nieporuwnywalnie więkasz niz zwykły suport na wielowpust

oto link aukcja.onet.pl/show_item.php?item=225986405

ta korba jest niczego sobie :mrgreen: będzie jak najbardziej wytrzymała, suport jest na zewnatrz ramy przez co ten zestw jest ogromnie sztywny (tak samo jak DA)
Ale osobiście i tak wziołbym DA bo ten wyglą jest poprostu przepiękny… no i cena troche nizsza :wink:

Za 1000 PLN (przeliczając z EURO) można “u niemca” kupić Chorusa UT 2007. Będzie 100 gram lżejszy od tego FSA SLK.

a możecie wysłać mi jakiegoś linka z suportem do tej korby? wielkie dzięki :mrgreen:

prosze bardzo :mrgreen:
allegro.pl/item225114466_korba_d … sport.html
allegro.pl/item228105079_korby_d … szosa.html

a tutaj bez suportu i lekko uzywana: allegro.pl/item227615536_korba_s … kazja.html