Przasnysz 23.04

W MWZKol absolutnie nic o tym nie wiedza, niemniej ptaszki cwierkaja, ze 23 kwietnia w Przasnyszu jest tradycyjnie Wyscig o Puchar Burmistrza – wszystkie kategorie. W Urzedzie Miasta potwierdzono. Start pierwszej kategorii kolo 12 a zapisy – nie wiem, moze do 10, albo 10:30 – pewnie jak co roku…

Prawdopodobnie tak będzie jak piszesz. Mastersi/open/ prawdopodobnie beda startowac razem z juniorami młodszymi - trasa to 2 rundy po ok. 25 km + dojazd 5 km/2 razy/ + ok. 60 km. Trasa - prawie flandria, tylko odcinek bruku juz zaasfaltowali :smiley: sporo zakrętów, waska droga i góra-dół, lubi powiac. Spróbuję się dowiedzieć czegoś więcej i dam znać. pozdrawiam.

raz jechałem tą trase na wyścigu. Ale tam nie było bruku jak dobrze pamiętam. Może sie myle.

Oj był… już w samych Czernicach Borowych tuz przed wyjazdem na główna drogę Grudusk-Przasnysz był odcinek takich szesciokatnych płyt chodnikowych, starych i popękanych, =nie ma go od trzech/lub 2 lat/.

ja w tamtym roku prowadzilem woz techniczny i trasa calkiem przyzwoita :smiley: w tym roku moj klub jedzie niestety na inne wyscigi :smiley: zycze powodzenia startujacym :smiley:

Wyścig odwołany!!! wiadomość od p. Kazimierza Niewiarowskiego, jednego z organizatorów i pracownika KROSS-u… Szkoda… to wyścig z tradycjami, wygrywali tu m.in. Szurkowski, Gwiazdowski… prawdopodobną przyczyna jest brak zgody na wykorzystanie odcinka drogi krajowej?/szczegółów aż tak nie znam/…

[color=red]WYŚCIG ODWOŁANY !!!

Potwierzdzam, wiadomość “prosto od krowy” tj. z Urzedu Miasta Przasnysza. W srode dostali pismo z Generalnej Dyrekcji Dziur i Traktow Bitych (zwanych “Drogami Krajowymi i Autostradami”) – nie otrzymali zgody za zamkniecie ruchu. Szkoda…