Przeglądanie forum przez telefon komórkowy

Cześć,
Nie za bardzo mogłem znaleźć jakiegoś tematu w kwestii awarii i błędów na forum.
Od jakiegoś miesiąca nie wczytuje mi się strona internetowa forum wchodząc przez telefon komórkowy. Przez PC nie mam najmniejszego problemu a gdy wchodze przez telefon zaczynają się schody.
Wiadomo o co chodzi? Inni userzy też tak mają?

1 Like

Tak mi tez przez siec komorkowa strona i forum nie dziala a przez wifi wszystko jest ok . Dziwne cos jest skopane a moderatorzy nie potrafia tego naprawic.

Również mam ten problem od około 3 dni.

Mam to samo od kilku miesięcy. Na wifi wszyskto śmiga. Pisałem do adminów to dostałem odpowiedź, że to wina moich ustawień. Ale widać problem nie jest po stronie mojego telefonu.

Nokia lumia 950xl z Windows Phone 10 ,na danych. Wszystko hula

Ja też nie mam problemów z przeglądaniem forum przez komórkę.

U mnie przez telefon też działa bez problemów, a w ten sposób znacznie częściej przeglądam forum niż przez peceta.

A u mnie, podobnie jak u kolegów z pierwszych postów.
Gdy łączę się ze stroną z telefonu za pomocą wi-fi, wszystko działa jak należy. Natomiast z internetu w ramach pakietu strona się nie ładuje.
Na PC żadnych problemów.

A z jakich sieci komórkowych korzystacie?

Ja Nju mobile czyli Orange telefon huawei p20 . Tak wiec czego to moze byc wina ?

Ja też mam w Orange i działa bez problemu.

Na starszym telefonie xiaomi z play z lte dziala normalnie wiec…cholera wie

Na wifi faktycznie działa. Problemem jest w takim razie coś związanego z siecią komórkową a nie jakby sama funkcjonalność strony w trybie mobilnym.
Mam w orange :-p

Nie wiem czy to coś pomoże ale pozwoli wykluczyć jakiś przypadek - u mnie w Plusie na S8 i Androidzie 8.0 działa bez problemów

u mnie w ogóle nie działa. żadna przeglądarka, żaden telefon (3 aparaty), ani wifi, ani sieć komórkowa, z wyczyszczoną historią i cookies, nic.

Nju. Telefon LG. Próbowałem sto różnych ustawień telefonu i 3 przeglądarki.
Dodam, że to jedyna strona, z którą mam problemy, a czytuję ich wiele.

1 Like

Orange przewija się przy tych problemach.

Tak. Moje problemy też są powiązane z Orange.

A u mnie na Orange działa i to na różnych telefonach.

U mnie Orange, Hujawej, nie działa. Kiedyś działało, a wcześniej też nie działało ;), nim jeszcze uprzednio działało chwilę po zmianie napędu strony.

1 Like