Przyszłe konkursy

Czy jesteś za takim pomysłem? :wink:

  • Tak
  • Nie
  • Muszę się zastanowić; przypomnij później :wink:

0 głosujących

Jestem ciekaw Waszej opinii nt. pewnego pomysłu (może byście Wy chcieli coś nowego :wink: ). Biorąc udział w typowaniu na Giro wpadłem na pewien pomysł, który powinien “może” większości z Was się spodobać :slight_smile: P. redaktor Jaroński ma dwa typy jakby nie było (jak wspominałem już na forum w temacie “wygraj Giro”) :wink: Jak wiemy na etapy górskie/sprinterskie typy komentatorów się zmieniają, więc… niech będzie możliwość na takie typy konkursów stworzenia dwóch podrużyn, w której będzie ogólna liczącą się w zestawieniu (wiadomo, lider, góral, sprinter, pomocnicy), a drugą nieoficjalną punktowaną zrobioną pod etapy górskie, ale nie liczącą się w końcowych wynikach. Bo jeśli p. Jaroński typując na pro-cycling może sprawdzić swoje różne typy, więc czemu my nie możemy? :stuck_out_tongue: :694:

Jestem ciekaw Waszej opinii; ja nie głosuję w ankiecie, będzie sprawiedliwiej.

To spisz sobie taką drużynę na karteczce, policz punkty, a na koniec nam napiszesz jak Ci poszło.

Jej… coś takiego to wiem, ale fajniej by było jakby był jakiś taki “ranking” :stuck_out_tongue:

[size=75][ Dodano: Czw 17 Maj, 2007 22:54 ][/size]
Jaroński mógłby się wysilić… my, a oni (sam mówił, “że Polacy też na nich stawiają, aby na gazzeta della sport było” :wink:

Pomysłu zabardzo nie ruzmiem, więc mi się nie spodobał.:stuck_out_tongue: Widzę, że w prawie każdym poście SylHAna pisze coś o P. Jarońskim. Może załatwimi chłopakowi autoraf tego komentatora, żeby się nacieszył albo co?

Sory SylHan, że jakoś od samego początku jestem dla Ciebie niezbyt miły, ale jakoś mnie wkurzasz. Pzdr.

Nie ważne, może źle się wyraziłem…

A poza tym jeśli tak mówisz, to wiem, że jeszcze żyję :wink:

SylHan nie przejmuj się tą wypowiedzią kolegi forumowicza on tylko lubi ludzi którzy mają jakąś tam władzę na forum, i jak zwykle się czepia, choć z drugiej strony to forum i ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie, dlatego warto wcale nie odpowiadać takim prowokacjom, ponieważ będziesz miał czerwony paseczek pod avatarem jak ja mam :slight_smile:

Nikt nie czyta postów TomAsza - szykujemy spore zmiany w konkursach… :mrgreen:

No pewnie, Ciebie nie lubię, a SylHana to nie nawidzę, bo przeciez nowy jest…

mCICH prosiłbym o wyluzowanie.

No proszę nasi moderatorzy zdążyli zauważyć, że są forumowicze którzy prowokują (o ile tak myślał kuba) i wkońcu to jeden z moderatorów raczył napisać tak ciężkiego posta do napisania i ile czasu mu to zajeło och panowie moderatorzy wkońcu ktoś coś zauważył

1.Spoko, już się uspokoję, tylko zaznaczę, że forum służy do wyrażania swojej opini. Jeżeli wkurza mnie ktoś, kto pisze 10x postów dziennie i chętnie pisałby do samego siebie albo ktoś, kto pisze (nie obrażając nikogo) jakby nigdy na lekcji języka polskiego nie był, to chyba mogę to napisać. Nie ma takiego tematu na tym forum, żeby się podzielić często krytycznymi uwagami wobec innych. I to nie z nienawiści czy nielubienia, ale z uświadomienia temu człowiekowi, że innych to wkurza.
Nie znam Cię Sebka i nie potrafię powiedzieć czy Cię lubię czy nie cierpię. Wiem tylko, że masz kiepską klawiaturę i słabą ocenę z ortografii.
Piszę trochę nie na temat w tym topicu, więc dodam tylko, ze to forum jest dość sztywne. Nie można nikomu zwrócić uwagi, bo zaraz wyskakuje jakiś analfabeta (mowa oczywiście o wyżej wymienionym użytkowniku tego forum)…

pozdrawiam (szczególnie osoby posiadające słownik języka polskiego)

P.S. mCIH jakby co. :wink:

Widzę, że Sebka się poprawił, zwracam honor.

  1. SylHan, mógłbyś napisać coś konkretniej o tym pomyśle, bo niebardzo to kumam? :stuck_out_tongue:

Widzisz mCICH piszesz sam że forum jest po to aby wyrażać swoje opinie, czyli nie rozumię tej krytyki że SylHan pisze dużo postów, przeczysz sobie tymi słowami, on ma prawo pisać 1000 postów dziennie bo to FORUM on przez taką liczbę postów może wyraża swoje zdanie, albo trzeba spojrzeć na to z innej strony i zobaczyć ile czasu on spędza na forum zdażają się dni iż siedzi 12 godzin, to chyba swiadczy o tym że jest zainteresowany tym sportem i aktywnie udziela się na forum. Można by było też powiedzieć że ludzie lubią rozmawiać a taką osobą jest zapewne SylHan i nie leży to w jego naturze a żeby być jak inni i pisać tyle co inni piszą, do czego zmierzam a dotego że ma takie prawo pisać ile mu się podoba oczywiście z sensem i ma prawo być inny jak ty mCIH i pisac posta dziennie

no staram się pisać poprawnie ponieważ sam chcę tego, ale ja nie mam zamiaru wklejać to co napiszę do Worda tylko piszę to co umię, nie ma osób idealnych a ja mam wady w pisowni ale nie będe tego ukrywał przed innymi, a przedewszystkim modifikował swoich wad w Wordzie bo uważam to za bzdurę a to dlatego że swoich wad się nie wstydzę

Najpierw zacznęł od tego, że trzeba mieć nielada odwagę napisać o kimś (czyt. mnie) co się myśli - wolność słowa. Ale nie zrażiłem się zbytnio :wink:

W tym momeńcie zgodzę się z Tobą - bo już byłem na kilku forach, to muszę powiedzieć, że było dużo ludzi którzy pisali bezsennsu, aby zmienić tytuł np. z giermka na króla. Ale wiec, że nie należę do takiego grona osób. Dla mnie nie liczy się ilość tylko jakość (nawet mogli by wyłączyć to zliczanie). Ja wyrażam swoje opinie nt. danego etapu, czy w konkursie o Giro. Za tematy w których nie mam nic co do powiedzenia nie wypowiadam się i nie wchodzę w polemikę jeśli nie znam się. Co prawda w jednym wątku “kto to” powinno się wyłączyć zliczanie, bo jeśli chce się tam uczestniczyć to ciągle zlicza.

Chodziło mi w tym sensie, że można by było zrobić drużyny tak jak teraz dodając jedną nową rzecz. Patrząc teraz na Giro jak się z deka powywracało, to byśmy mogli sobie zrobić dodatkowo możliwość na każdy etap typowanie kto może wygrać (po weryfikacji kto ma lepszą formę). W wątku Giro d’Italia pare razy postawiłem na kogoś kogo nie mam w drużynie i prowadzić ranking kto dobrze wytypował dany etap, jak podczas transmisji Eurosportu. Co prawda można powiedzieć, że prościej by było jak napisał “maciaz” ale wyścig się kończy i każdy mógłby powiedzieć, że wytypował A, B, C, a miał inne typy. A tak była by również rywalizacja dodatkowa :wink:

Z drugiej strony ktoś może mi powiedzieć, że… no dobra ma swoją drużynę i na dzień dzisiejszy zajmuje 405 miejsce. Otóż nie :wink: Bo to tylko fajna zabawa nadająca jeszcze większej przyjemności z oglądania wyścigów :slight_smile:

Czyli ktrótko mówiąć można by było zrobić tak. 2 konkursy; ten co jest i drugi w którym byśmy typowali zwycięzcę danego etapu na bierząco :slight_smile:

zgadzam się to był by fajny pomysł, tylko SylHan to zrób ten konkurs może ty TomAsz ma i tak dużo pracy a ty byś mugł powalczyć z takim konkursem, do odważnych swiat należy :smiley:

Jeśli redakcja była by przychylna na mój pomysł oraz jeśli większemu gronu się teraz bardziej widzi moja propozycja, to czemu nie :wink:

Również można by było prócz typowania zwyciezców etapowych dodać np. tych którzy danego dnia będą atakować :wink:

SylHan - naprawdę nie czytałeś posta TomAsza. Konkurs Giro d’Italia to ostatni konkurs w tej formule. Tour de France będzie już zupełnie inny, a pracujemy nad ideą od ubiegłego roku bodaj.

Trochę cierpliwości - wkrótce podamy więcej szczegółów…

Oj dziwne troszkę dlatego że ja naprawdę czytam wszystkie posty i umkneło mi o nowym konkursie lub też zapomniałem :blush: Ale warto teraz zdradzidz jakieś szczeguły bardzo bym prosił

Po Eko Tour podam szczegóły…

Czytam i czytam i czytam. Dochodzę do wniosku, że jest wielu ludzi lubiących funkcjonować w wirtualnym świecie, pełnym marzeń i imaginacji.
Dlaczego? Czyżby jakiś kompleks?
Daleki jestem od krytykowania jakichkolwiek i czyichkolwiek oczekiwań oraz pragnień, ale czyż nie lepsze jest oglądanie wyścigu i pasjonowanie się realem, miast gorączkować się punktami zdobywanymi jakimiś wyimaginowanymi teamami? Tym bardziej, że Giro autentycznie jest ciekawe, sporo w nim walki, niespodzianek, itp.
A tymczasem czytam o sporze forumowiczów, o chęci rozszerzania zabawy o kolejną fikcję i tworznie nowych dodatkowych kombinacji. Zastanawiam się po co? czemu ma to służyć?
Skoro admini jednak organizują taką grę, zaznaczę iż nie biorę nigdy udziału w takich zabawach ze znanych powodów, to nie ma sprawy, bawcie się ale nie kłóćcie, zachowajcie umiar w słowach, powściągnijcie żale i urazy, nie wywołujcie waśni. Nie przystoi tak postępować gentelmenom.
Aczkolwiek nie należy zabraniać nikomu wyrażania własnych opinii - wszak żyjemy “ponoć” w demokratycznym kraju (piszę “ponoć”, bo jak mnie uczono, ustrój kraju określa szczególnie sposób podziału dochodu narodowego, a nie to czy można coś powiedziec publicznie lub nie, a niestety w Polsce nadal dochód narodowy dzielony jest wg modelu zdefiniowanego w “ekonomii socjalizmu”) - formułujmy opienie w taki sposób by nie prowokowały innych forumowiczów.

Zatem nie narzucam nikomu co ma zrobić i ile godzin ma spędzać dziennie przed komputerem - jednak gdy czytam, że SylHan spędza przed monitorem po 12 godzin dziennie, aż mnie palą palce by wystukać na klawiaturze moje powiedzenie “siadaj na rower popedałować” :))

Albo jestem ślepy, ale nigdzie nie widziałem posta dotyczącego zmian w przyszłości :unamused: Również teraz przejrzałem jeszcze raz wątki w lobby konkursy i nie ma… a może w jakimś newsie to napisał, to mogło umknąć.