Przyszłe konkursy

  1. Nie siedze 12h przed moiotrem a natrafiłem na post TomAsz’a.
  2. Podzielam opinie Lucjan’a, ale w przeciwnieństwie do niego, biorę udział w zabawie i czasami na swoim przykładzie widzę, i można to zauważyć czytając posty w temacie “wygraj giro”, że podchodzimy zbyt emocjonalnie do obserwowania wyścigu, i przez manie czy niemanie danego kolarza w “swoim składzie” rodzą się niepotrzebne antypatie… Odnoszę wrażenie, że ta edycja jest pod tym względem szczególna.
  3. Spamowania też nie lubię!

No to chyba faktycznie coś z oczami lub pamięcią :wink: Informacja na powyższy temat była zawarta na stronie głównej “szosy” w wiadomości o rozpoczęciu konkursu “Wygraj Giro 2007”. Najwyraźniej byłeś zbyt napalony na konkurs i zgłoszenie swojej drużyny przez co przeoczyłeś informację o planach zmiany formuły konkursu.

Swoją drogą odnosząc się do wersji “konkursu by SylHan” - jestem do tego sceptycznie nastawiony i podzielam zdanie maciaza o “karteczce”. Ewentualnie można sobie prowadzić taki konkurs na własną rękę w jakimś oddzielnym temacie na tym forum, podliczając po każdym etapie swoje punkty razem z innymi uczestnikami takiego konkursu. Kiedyś, bodajże jeszcze za czasów starego forum, kilku forumowiczów zorganizowało na tej zasadzie konkurs na najgorszą drużynę :slight_smile: Stworzono temat, w którym każdy podliczał “osiągnięcia” swojej drużyny i w ten sposób urozmaicono sobie oficjalny konkurs “Wygraj…”.

Było na stronie głównej.

A klasyffikacjęnieoficlajlną zawsze mozna sobie zrobići podzielić sie nią z innymi na forum :slight_smile:

Stary ten temat, ale może pora go odświeżyć? Jak jesteśmy świeżo po TdF.
Patrząc na przebieg tego wyścigu, jak i na Giro, nie wspominając już o zeszłym sezonie, a także na moją kadrę, widzę zbyt dużo pustych przejazdów. Mamy 9 zawodników, ale tak naprawdę punktuje kilku z nich, a reszta co najwyżej przywozi piętnastkę na koniec.
Moja propozycja jest taka, by na koniec wyścigu punktować wszystkie indywidualne koszulki, a w tracie wyścigu zliczać punkty za premie lotne i górskie. To uatrakcyjniłoby zabawę i pozwoliłoby na lepsze wykorzystanie kadry (patrz: pożytek z harcowników).

Jak sądzicie?

to Twój problem że wybrałeś kiepski skład :wink:

koszyk 6. - Casar - 141 pkt.
koszyk 7. - ten maleńki Dumoulin - 95 pkt.
koszyk 8. - Pineau - 69 pkt. , Goubert - 65 pkt
koszyk 9 - Frishkorn - 65 pkt

a taki Gerrans to nawet nie wiem z którego koszyka bo żaden znawca go nie wybrał :slight_smile:

Mnie bardziej irytuje nieporadność Hushovda, który finisz rozpoczyna wysoko a kończy jako 8. czy 6. oraz brak ataków ze strony Valverde :smiling_imp: