PUCHAR śWIATA MTB XC


#1

[b]MTB World Cup XC # 1 - CDM

Curacao, 01.04.2006, Kobiety[/b]

[color=blue]Klasyfikacja:

1 Gunn-Rita Dahle (Nor) Multivan Merida Biking Team
2 Sabine Spitz (Ger) Specialized Factory Racing
3 Margarita Fullana Riera (Esp) Spiuk Illes Balears

4 Marie-Helene Premont (Can) Rocky Mountain Business Objects
5 Mary McConneloug (USA) Kenda Seven
6 Petra Henzi (Sui) Fischer-Bmc
[color=red]7 Maja Włoszczowska (Pol) Lotto
8 Lene Byberg (Nor) Bikin’cyprus Int.
9 Cecile Rode (Fra) Team Lapierre International
10 Susan Haywood (USA) Trek Volkswagen Pro Factory Team
11 Alison Sydor (Can) Rocky Mountain Business Objects
12 Hanka Kupfernagel (Ger) Sportsstar Focus
13 Katerina Nash (Cze)
14 Kiara Bisaro (Can) GearsRacing.com


#2

pierwsze miejsce jasne…
no i majeczka w 7 dobrze jak na poczatek sezonu…:slight_smile:
a jak reszta naszych Pan…??


#3

KOBIETY:


1 Gunn-Rita Dahle (Nor) Multivan Merida Biking Team 1.45.54
2 Sabine Spitz (Ger) Specialized Factory Racing 1.38
3 Margarita Fullana Riera (Esp) Spiuk Illes Balears 3.05

4 Marie-Helene Premont (Can) Rocky Mountain Busienss Objects 3.39
5 Mary Mc Conneloug (USA) 3.49
6 Petra Henzi (Sui) Fischer-Bmc 6.05
[color=red]7 Maja Wloszczowska (Pol) Lotto 6.16
8 Lene Byberg (Nor) Bikin’cyprus Int 6.26
9 Cécile Rode (Fra) Team Lapierre International 6.50
10 Susan Haywood (USA) Trek Volkswagen Pro Factory Team 6.56
11 Alison Sydor (Can) Rocky Mountain Busienss Objects 7.02
12 Hanka Kupfernagel (Ger) Sportsstar Focus 7.05
13 Katerina Nash (Cze) 7.27
14 Kiara Bisaro (Can) GearsRacingcom 7.49
15 Maroussia Rusca (Sui) Team BikeparkCh Tui 8.16
16 Jimena Florit (Arg) 8.45
17 Adelheid Morath (Ger) 8.59
18 Maria Ostergren (Swe) 9.00
19 Severine Hansen (Fra) 9.02
20 Irina Kalentyeva (Rus) 10.13
21 Heather Irmiger (USA) 10.47
22 Nina Gohl (Ger) Multivan Merida Biking Team 10.49
23 Willow Koerber (USA) 10.53
24 Laura Turpijn (Ned) 11.12
[color=red]25 Magdalena Sadlecka (Pol) Lotto 11.44
26 Janka Stevkova (Svk) Max Cursor 12.02
27 Arielle Van Meurs (Ned)
28 Shonny Vanlandingham (USA) 12.35
29 Sabrina Enaux (Fra) Team Lapierre International 12.57
30 Jaqueline Mourao (Bra) 13.35
31 Katrin Schwing (Ger) 13.53
32 Lea Davison (USA) Trek Volkswagen Pro Factory Team 14.15
[color=red]33 Anna Szafraniec (Pol) Lotto 14.55
34 Francisca Campos Salas (Chi) 15.07
35 Nina Homovec (Slo) 15.41
36 Ivonne Kraft (Ger) 15.48
37 Kelli Emmett (USA) 15.55
38 Katrin Leumann (Sui) Team BikeparkCh Tui 16.42
39 Evelyn Staffler (Ita) 16.52
40 Saskia Elemans (Ned) 16.57
41 Tereza Hurikova (Cze) Ceska Sporitelna Mtb 17.41

1 lap down

42 Nathalie Schneitter (Sui)
43 Elina Sophokleous (Cyp) Bikin’cyprus Int

2 laps down

44 Liliana Uzcategui (Ven)
45 Yaniz Hernandez (Ven)
46 Kristina Andrus (USA)
47 Kristi Lewis (USA)

3 laps down

48 Sara Hernandez Candela (Pur)
49 Bernardine Boog-Rauwerda (Ned)
50 Josette Velazquez Lebron (Pur)
DNF Emilie Siegenthaler (Sui)
DNF Maria Alejandra Castillo (Ven)


#4

MĘŻCZYŹNI:

1 Bart Brentjens (Ned) Giant-Racing-Team 1.48.52
2 Julien Absalon (Fra) Bianchi Agos 0.21
3 Liam Killeen (GBr) Specialized Factory Racing 0.28

4 Roel Paulissen (Bel) Giant-Racing-Team 0.45
5 Christoph Sauser (Sui) Specialized Factory Racing 1.28
6 Ralph Nƒf (Sui) Multivan Merida Biking Team 1.35
7 Fredrik Kessiakoff (Swe) Cannondale-Vredestein 1.54
8 Jose Antonio Hermida Ramos (Esp) Multivan Merida Biking Team 2.57
9 Seamus McGrath (Can) Felt 3.13
10 Florian Vogel (Sui) Swisspower Mtb Team 3.54
11 Lado Fumic (Ger) FumicBrothersInternational 5.11
12 Kashi Leuchs (NZl) Cannondale-Vredestein 5.17
13 Peter Riis Andersen (Den) Cannondale-Vredestein 5.25
14 Nino Schurter (Sui) Swisspower Mtb Team 5.54
15 Marti Gispert Labarta (Esp) Club Freebike 6.12
16 Alban Lakata (Aut) Specialized Factory Racing 6.41
17 Oliver Beckingsale (GBr) Giant-Racing-Team 6.43
18 Michael Broderick (USA)
19 Hector Leonardo Paez Leon (Col) 7.00
20 Moritz Milatz (Ger) Multivan Merida Biking Team 7.11
21 Adam Craig (USA) Giant USA 7.21
22 Michael Weiss (Aut) 7.30
23 Martin Kraler (Aut) Giant-Racing-Team 7.40
24 Karl Platt (Ger) Rocky Mountain Busienss Objects 7.51
25 Jerome Chevalier (Fra) Bh-Sr Suntour 7.53
26 Christoph Soukup (Aut) 7.54
27 Johann Pallhuber (Ita) 7.56
28 Jakob Diemer Fuglsang (Den) Cannondale-Vredestein 8.12
29 Mirko Pirazzoli (Ita) 8.29
30 Thomas Frischknecht (Sui) Swisspower Mtb Team 8.48
31 Filip Meirhaeghe (Bel) Groep Versluys-Sportstech-Landbouwkrediet 8.57
32 Marc Golz (Ger) FumicBrothersInternational 9.00
33 Philip Spencer (GBr) Bikin’cyprus Int 9.11
34 Jochen Kaess (Ger) Team Alb-Gold Mountainbike 9.35
35 Jean Christophe Peraud (Fra) Team Orbea 9.44
36 Jeremy Horgan-Kobelski (USA) 10.01
37 Stefan Sahm (Ger) Giant-Racing-Team 10.18
38 Romain Dewaele (Fra) Massi-Abarth 10.21
39 Yury Trofimov (Rus) 10.26
[color=red]40 Marek Galinski (Pol) 10.41
41 Miguel Martinez (Fra) Maxxis-Msc 10.51
42 Marco Aurelio Fontana (Ita) 11.03
43 Javier Puschel (Chi) 11.08
44 Simon Richardson (GBr) 11.13
45 Ludovic Dubau (Fra) Pro Race Team 11.26
46 Tomas Vokrouhlik (Cze) Ceska Sporitelna Mtb 11.33
47 Nick Waite (USA) 11.40
48 Mathieu Toulouse (Can) Maxxis 11.43
49 Pierre Lebreton (Fra) Pro Race Team 11.44
50 Cristobal Silva (Chi) 11.52
51 Nicolas Bazin (Fra) Bh-Sr Suntour 12.00
52 Ruben Ruzafa Cueto (Esp) Team Orbea 12.12
53 Balz Weber (Sui) Team BikeparkCh Tui 12.51
54 Ruud Rentmeester (Ned) 13.21
55 Steven Roach (GBr) 13.33
56 Massimo De Bertolis (Ita) 13.37
57 Benjamin Rudiger (Ger) 13.44
58 Julio Humberto Caro Silva (Col) 13.46
59 Marc Trayter Alemany (Esp) Maxxis-Msc 13.53
60 Carl Decker (USA) 14.26
61 Jelmer Pietersma (Ned) Dolphin 14.39
62 Emil Lindgren (Swe) Bianchi Agos 14.52
63 Denis Vorontsov (Rus) 15.26
64 Jeremiah Bishop (USA) Trek Volkswagen Pro Factory Team 15.37
65 Shaun Lewis (Aus) 15.48
66 Burry Stander (RSA) 15.57
67 Lukas Hanus (Svk) Merida Biking Team 16.18
68 Martin Lazarski (Can) 16.40
69 Sid Taberlay (Aus) Dolphin 16.49
70 Wolfram Kurschat (Ger) 16.58
71 Steffen Thum (Ger) 17.24
72 Dror Pekatch (Isr) 20.41
73 Milan Spesny (Cze) Merida Biking Team 23.21
74 Samuel Schultz (USA)
75 Bjorn Brems (Bel) Dolphin
[color=red]76 Dariusz Batek (Pol) Lotto

1 lap down

77 Franklin Lugo (Ven)
78 Milton Miranda (Pur)
79 Ivan Seledkov (Rus)
80 Adrian Lansley (GBr)
81 William Bjergfelt (GBr)
82 Ross Schnell (USA)
83 Nicolas Garcera (Fra)

2 laps down

84 Frank Beemer (Ned) Dolphin
85 Sam Jurekovic (USA)
86 Till Marx (Sui) Swisspower Mtb Team
87 Tony Longo (Ita)
88 Gert-Jan Knijnenburg (Ned)
89 Jesus Rojas (Ven)
90 Raul Ceballos (Ven)
91 Christof Bischof (Sui) Bikin’cyprus Int

3 laps down

92 Ali Castillo (Ven)
93 Lee Williams (GBr)
94 Tony Castro (Ven)
95 Edmundo Garcia (Pur)
96 Jaime Perestrelo (Aho)
97 Jaime Lopez (Pur)
98 Tirado Melvin (Pur)

4 laps down

99 Henry Dorego (Aho)
100 Miranda Angel (Pur)
DNF Todd Wells (USA)
DNF Bas Peters (Ned)
DNF Rudi Van Houts (Ned) Dolphin
DNF Alexis Segarra (Pur)
DNF Perry Van Der Wolde (Aho)
DNF Tim Ottens (Ned)
DNF Pedro Santos (Pur)
DNF Jeff Schalk (USA)
DNF Geoff Kabush (Can) Maxxis
DNF Inaki Lejarreta (Esp) Team Orbea
DNF Nicholas Ranno (USA)
DNF Jiri Friedl (Cze) Merida Biking Team
DNF Pierre Geoffroy Plantet (Fra) Bh-Sr Suntour
DNF Cedric Ravanel (Fra) Team Lapierre International