Puchar Wielkopolski w kolarstwie górskim-Żerków 3.07.2011

Już 3 lipca zapraszamy na zawody z cyklu Pucharu Wielkopolski Thule CUP XC, które odbędą się w Żerkowie. Będzie to piąta edycja zmagań. Zapewniamy, że będzie to wyjątkowa edycja! Do udziału zapraszamy wszystkie chętne osoby - zarówno profesjonalistów jak i amatorów, którzy chcieliby spróbować swoich sił!

Start, meta oraz miasteczko zawodów zlokalizowane będzie na terenie przy Wieży telewizyjnej, ulica Cmentarna. Żerków to malownicza miejscowość w powiecie jarocińskim, uznawana za turystyczną perełkę Wielkopolski, leżąca na terenie tzw. Szwajcarii Żerkowskiej. Obejmuje ona tereny wzgórz opartych o wypełniona rozlewiskami pradolinę Warty.

[b]Przygotowana trasa będzie jedną z najtrudniejszych i najatrakcyjniejszych w Wielkopolsce. Długość jednej pętli wyniesie ok. 5 km.

Prawo startu w zawodach mają wszyscy, zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, którzy mogą spróbować swoich sił z najlepszymi. [/b]

Dla amatorów, którzy nie będą czuć się na siłach, by rywalizować na regulaminowych dystansach zgodnie z kategorią wiekową będzie zorganizowany wyścig specjalnie dla nich, w kategorii Super Amator, gdzie jego uczestnicy będą mieli do pokonania tylko jedno okrążenie. W ramach zawodów przewidziany jest również wyścig dla najmłodszych dzieci, do lat 10. Uczestnikom zawodów gwarantujemy doskonale przygotowana trasę, świetną atmosferę, imprezy towarzyszące, wyżywienie, puchary i medale dla zwycięzców oraz atrakcyjne nagrody.

Do udziału w zawodach zapisać się można na kilka sposobów - poprzez formularz online lub poprzez pobranie formularza zgłoszeniowego, wypełnienie go i wysłanie na adres biuro@mtbsroda.pl lub w dniu zawodów w godzinach otwarcia biura lub najpóźniej 30 min przed danym wyścigiem.

Więcej informacji - mtbsroda.pl/wiecej_aktualnosci/w … ow_xc.html
Zaprasza

Torq Superior MTB Team Środa Wielkopolska
Organizator

Do zobaczenia 3 lipca!!!