Quiz wiedzy o kolarstwie

2 dni w 1987 roku

Tak, zadajesz ( a ja idę an praktyki :frowning: _

Który kolarz zaczął zawodową karierę w 1996 roku w barwach ekipy Mróz?

Raimondas Rumšas

Good.

Na jamik wyścigu 20 letni Rumsas ciął się o zwycienstwo z 21 letnim Baranowskim

Tompoz

Tour de Pologne 1992

brawo

kolejne pytanie

z kim miał uciekać Tonkow podczas górskeigo etapu na wyścigu pokoju w roku 1990 by Polacy zgubić mieli sworadę i niemców. Ostatecznie uciekał z Bodykiem matkując mu dwajac mu jesć i pić po górach. A pytanie z kim miał uciekac bo nie miał z Bodykiem .

             Tompoz

Pavel Padrnos?

nie Tonkow miał ucieka z Polakiem po to by urwac Chechów i niemców a wiec nie z Padrnosem ale aPolakiem

Tompoz

Mackowski ?

Też tak myślę, bo on wtedy mocny był.

proponuje zniesienie punktow.
i forme, ze uzytkownik udzielajacy prawidlowej odpowiedzi zadaje kolejne pytanie (a nie ciagle Tompoz :stuck_out_tongue: )

ta forma obowiązywała na początku tylko Tompoz postanowił się wtrącić, ale przynajmniej ciekawe pytanie zadaje :stuck_out_tongue:
Jestem za zniesieniem punktów

Ok. To punktów nie podliczamy.

dobrze kombinujecie ale nie do mkońca Mackowski i Mickiewicz byli wysoko w klasyfikacji i nieli robi kontre a z Tonkowem miał rozerwac peleton Brożyna ktory był daleko w klasyfikacji … ale jak zatakował Tonkow to biedny Bodyk poszedł za nim i Tonkow mu musiał matkowac … skończyło się tym że Wyścig Wygrał Sworada.

Tompoz

[size=75][ Dodano: Wto 12 Kwi, 2011 22:29 ][/size]
Kim jest Borsuk i po jakim zwycieństwei kazał wyłozyc swą cała piwnice w kostke brukowa i co takiego wygrał że tak zrobił a jak to robił to w jakich kolorach miał koszulke ten Borsuk

Tompoz

dzieki za mile slowa

Tompoz

Bernard Hinault
W 1981 roku wygrał Paris-Roubaix jako mistrz świata, czyli w tęczowej koszolce

Bernard Hinault

Paris-Roubaix, w koszulce Mistrza Świata.

[size=75][ Dodano: Wto 12 Kwi, 2011 22:40 ][/size]
siem mnie ubiegł :slight_smile:

yes

Tompoz