Rafał Majka - Polish Hero

youtube.com/watch?v=avUakHH … eundefined

Przypomnienie tego co Rafał w tym roku dokonał , jego zwycięstwa zadziwiły wszystkich , potwierdzając swój ogromny talent do gór. W tym filmie zobaczymy wszystkie zwycięstwa Rafała w tym sezonie :

Najlepsze osiągnięcia Rafała w sezonie :

[b]- 6 miejsce w Giro d’Italia , liczne miejsca w TOP 10

• Wygrana na 14 etapie Tour de France w Risoul
  • Wygrana na 17 etapie Tour de France w Saint-Lary-Soulan
  • Zwycięstwo w klas.górskiej Tour de France
  • 2 miejsce na 13 etapie Tour de France
  • 3 miejsce na 18 etapie Tour de France
  • Wygrany 5 oraz 6 etap Tour de Pologne
  • Zwycięstwo w 71.Tour de Pologne
  • 2 miejsce na 3 etapie USA Pro Challenge
  • 4 miejsce na 6 etapie USA Pro Challenge
  • 4 miejsce w klas.generalnej USA Pro Challenge
  • 4 miejsce w klas.generalnej Critterium International
    [/b]

Wspaniałe osiągnięcia Rafała, ten sezon należał do niego. Polscy kibice mogą być zadowoleni, już o tym wspominałem, ale powtórzę raz jeszcze, rośnie nam gwiazda na światową skalę. Razem z Michałem Kwiatkowskim nie jednemu staremu wydze namieszają w planach i o to chodzi. Przyszły sezon zapowiada się równie emocjonująco. W pamięci szczególnie pozostaną etapy TdF i wygrana w Polsce, coś wspaniałego. Sukcesów Rafał, a póki co zasłużony odpoczynek :slight_smile:

mi się najbardziej podobała Bukowina. :slight_smile:

Oprócz tych sukcesów, to jeszcze dodatkowo Rafał Majka wygrał kryterium w Roeselare, gdzie pokonał na finiszu Mistrza Świata Costę i Marcela Kittela.

Ehh, to było kryterium pod publiczkę.

Kryterium to była ustawka :stuck_out_tongue:

Jestem dumny i gratuluję mu każdego zwycięstwa. Oby gnał przed siebie jeszcze szybciej :slight_smile:

Ja liczę na zwycięstwo w wyścigach typu Tirreno-Adriatico , Dauphine . No i oczywiście pudło jakiegoś GT :stuck_out_tongue:

No :exclamation: W końcu temat poświęcony naszemu najlepszemu kolarzowi :stuck_out_tongue:
Filmik bardzo miły - szkoda, że nie ma ujęć z GdI - tam też Rafał dawał radę, choć nie był tak spektakularny jak na TdF czy TdP.

Właśnie chciałem ale nie miałem materiałów a poza tym mam ograniczony net więc wiecie…

A swoją drogą nie chce się chwalić ale…

Film został udostępniony na oficjalnym profilu kolarstwa w FB !

Więc ja jestem dumny i dzięki za miłe słowa , nie tylko do mnie a w szczególności do Rafała !

facebook.com/pages/Kolarstw … ts&fref=ts

Jutro po 20ej na TVP1 prezentacja kandydatury Rafała Majki w Plebiscycie na Najlepszych Sporowców Polski. Myślę, że Rafał szczególnie potrzebuje naszych głosów, bo TdF i TdP niekibicom kolarstwa może niewiele mówić, a Mistrzostwo Świata Michała jest czymś bardziej uniwersalnym. Poza tym Rafał odnosił swoje sukcesy latem, gdy ludzie są często na wakacjach. Dodatkowo sami nominowani częściej typują do pierwszej trójki Michała niż Rafała. Ja głosuję wg proporcji 3 głosy na Rafała, 2 głosy na Michała.

ja mam odmiene wrazenie, wg mnie to majka jest lelpiej rozpoznwalny

Konkurencyjna strona po MŚ, podała wyniki rozpoznawalności naszych kolarzy.
Majkę rozpoznawało 37% a Kwiatka 34%.
W Polsce bardziej rozpoznawalny jest Rafał, na świecie prawdopodobnie Michał.

Co do Plebiscytu. Ja głosuje 2 Rafał 1 Michał 1 Maja

Z tego co się orientuje to te głosowanie płatne jest(za pomocą sms’a). Jeśli tak, to już lepiej wyślijcie tego sms’a na jakąś fundację. Te głosowanie ani Majce ani Kwiatkowskiemu nic nie daje. Szkoda pompować pieniądze w i tak bogate media. Takie jest moje skromne zdanie. Przepraszam za OT.

Nie jest płatne, głosuje się na stronie: plebiscyt.przegladsportowy.pl/glosowanie

A to przepraszam, faktycznie głosowanie internetowe, tylko jeszcze tak motają, żeby jeszcze swój telefon wpisać…