Ramy szosowe do 1500 pln

Hej!

Szukam ramy szosowej do 1500 pln, co moglibyście mi polecić. Mam 180 cm wzrostu i waże niewiele bo 65 kg. 8)

jeśli masz 180 cm to powinieneś mieć ramę 56-60 a w cenie ok 1500 kupisz to ale może lepiej kupić nieco lepszą ale używaną

Oprócz Authora dość tanie są jeszcze ramy Accenta (sprzedawane bez widelców, strona dystrybutora: http://www.velo.com.pl) i leaderfox (swegpo czasu testowany w Bikeboardzie: http://www.bikeboard.pl/index.php?d=blog&art=199).

Nie mogę znaleść strony Orlowskiego, przez co nie wiem jak kształtują się ceny, ale tak na mój gust to już jakąś custom ramkę, powinieneś za te pieniądze dostać. Jeżeli interesowałaby Cię rama stricte pod siebie, to sądzę że warto spróbować się skontaktować z tą firmą.

Witam
Proponuje zainteresuj się firmą BIO-BIKE z Torunia.
Rama na miarę ,materiał do wyboru tak samo jak i malowanie.
Oto adres. www.biobike.com.pl
Niedawno bo w styczniu zamawiałem ramę dla siebie rozmiar 58cm.
Przy cenie 1200zł waga tej ramy to 1560gr.
Gdybyś był zainteresowany to moja rada jest taka byś tam pojechał i uzgodnił wszystko na miejscu.
moim zdaniem tak jest najlepiej.
W razie pytań pisz [email protected]
Pozdrawiam

Witam!
Mysle, ze za ta cene mozesz kupic ramke Fondriest Mega Plus. Pamietam, ze z widelcem karbonowym kosztowala 1900zl, wiec pewnie bez bedzie tansza. Dystrybutorem byl Kaluzka, jednak po jego smierci nie wiem kto sie teraz tym zajmuje. Widzialem tez jakis czas temu ta wlasnie rame na allegro za 1600zl z widelcem.
Pozdrawiam

Witam

Fondriest obniżył ceny na ten rok, komplet z carbonowym widelcem i sterami kosztuje ok 1400pln.

Za podobną kwotę możesz kupić także Treka 1500, Gianta OCR [oba z widelcami i sterami]

Jeśli szukasz czegoś lżejszego na Allegro synkros sprzedaje ramy Checker Pig po ok 700pln.
Waga rzeczywista 1310g w rozmiarze 55.

pzdr
pantani

Witam
Jeżeli jesteś zainteresowany to mam na sprzedaż zawodniczą NOWĄ ramę Merida Magnesium 909 Mróz, w rozmiarze 58- czyli idelnia pod Twój wzrost. Normalan cena tej ramy wynosiła 3150 pln ja mogę Ci sprzedać za 1200 pln. Podkreślam że rama jest zupełnie NOWA.
Pozdrawiam