Rangi

Wraz ze zmianami na forum wporwadziliście również rangi. Moglibyście podać jakie to są rangi i co ile postów? Nie to żebym chciał jakoś szybko awansować :slight_smile:

Rasngi to moj eksperyment - nie ma co sie przywiazywac, bo moga zniknac. Wot, nudzilo mi sie i chcialem zobaczyc o co chodzi…

Nie podobają mi sie te rangi to jest zastosowanie raczej dla forach typu helpdesk czy innych takich np forum dotyczącym programowania gdzie można określić stopień wiedzy i zaangażowania danego użytkownika jak ktoś sie dużo udziela można wywnioskować ze zna sie na rzeczy a tu nie widze dla tego zastosowania

Usunięte - mnie się to też nie spodobało…

Wiem że zabawa w wykopaliska czasami źle się kończy :wink: ale tak z ciekawości - jakie to były rangi? Orlik, rutyniarz, itp. czy coś innego?

W sumie to jest coś fajnego, szkoda że tu nie ma np. Młodzik, junior.mlodszy, junior, orlik, elita. Gorzej jak.służy tylko durnemu nabijaniu postów by “awansować” ale może miec swoj fajny klimat

Na niektórych forach część tematów nie liczy się do ogólnej liczby postów - licznik podkręcają tylko te “merytoryczne”. Ale nie wiem czy jest to technicznie wykonalne na wszystkich forach…

Najważniejsze, że na tym forum liczba postów nie jest pokazywana w tematach. Jakby ktoś chciał zobaczyć te dane to musi pogrzebać głębiej. I bardzo dobrze - oby tak pozostało.

edit: właśnie sprawdziłem, że zależy to od stylu forum