RANKING ROWERY.ORG na 02.04.2006


#1

[color=blue]KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA MĘŻCZYZN

Poz. - NAZWISKO I IMIĘ - KOD UCI - WIEK KAT. - PRZYNALEŻNOŚĆ KLUBOWA - PKT - Il.zw.

1. GAWLIK ADAM 19800701 26 ELITA MULTISPOTR CYCLING TEAM, Belgia - 1202 - 2
[color=red]2. WACHNIK PAWEŁ 19850622 21 P-23 CR4C ROANNE, Francja - 810 - 1
3. WIESIAK MARIUSZ 19810401 25 ELITA NIPPO, Japonia - 618 1
4. SZMYD SYLWESTER 19780302 28 ELITA LAMPRE-FONDITAL, Włochy, ProTour. - 574
5. MATYSIAK BARTŁOMIEJ 19840811 22 P-23 LEGIA - BAZYLISZEK, Polska - 413
6. SZCZAWIŃSKI KRZYSZTOF 19790529 27 ELITA CERAMICA FLAMINIA, Włochy - 355
7. GASPARRE GRACIANO 19780627 28 ELITA AMORE & VITA - McDonald’s, Polska - 351
8. LISOWICZ TOMASZ 19770223 29 ELITA KNAUF, Polska - 347 - 1
9. FANELLI IVAN 19781013 28 ELITA AMORE & VITA - McDonald’s, Polska - 335
10. DYBEL WOJCIECH 19820603 24 ELITA TKK PACIFIC NORDA ATALA TORUŃ - 284
11. NIEMIEC PRZEMYSŁAW 19800411 26 ELITA MICHE, Włochy - 262
12. WEŁNIAK JAROSŁAW 19780202 28 ELITA LEGIA - BAZYLISZEK, Polska - 227
13. JANIACZYK BŁAZEJ 19830127 23 ELITA ANDRONI GIOCATTOLI-3C CAS., Włochy - 202
14. SMOLEŃ TOMASZ 19830203 23 ELITA CC ETUPES DOUBS, Francja - 201
15. KIENDYŚ TOMASZ 19770624 29 ELITA KNAUF, Polska - 200
16. JEŻOWSKI KRZYSZTOF 19750830 31 ELITA KNAUF, Polska - 195
17. MIKULICZ PAWEŁ 19870511 19 P-23 TKK PACIFIC NORDA ATALA TORUŃ - 175
18. MARYCZ JAROSŁAW 19870417 19 P-23 TEAM FIDIBC.COM, Szwajcaria - 165
19. NOWAK HUBERT 19800415 26 ELITA MBK - CYCLES - SCOUT, Polska - 146
20. ZARADNY PIOTR 19720216 34 ELITA KNAUF, Polska - 140
21. ZIELIŃSKI PIOTR 19840503 22 P-23 BRETAGNE JEAN FLOC’H , Francja - 138
22. WOJTAS ARKADIUSZ 19771029 29 ELITA MICHE, Włochy - 133
23. ŁADOSZ MICHAŁ 19840325 22 P-23 VC ROUBAIX LILLE METROPOLE, Francja - 125
23. MODZELEWSKI ŁUKASZ 19860618 20 P-23 LEGIA - BAZYLISZEK, Polska - 125
25. PIERZGA ADAM 19841114 22 P-23 VC LA POMME MARSEILLE, Francja - 124
26. BODNAR MACIEJ 19850307 21 P-23 TEAM FIDIBC.COM, Szwajcaria - 120
27. GOŁAŚ MICHAŁ 19840429 22 P-23 TKK PACIFIC NORDA ATALA TORUŃ - 117
28. RUDNICKI DARIUSZ 19810628 25 ELITA INTEL - ACTION, Polska - 100
29. GIERACKI GRZEGORZ 19820227 24 ELITA MULTISPOTR CYCLING TEAM, Belgia - 99
30. LEŚNIAK TOMASZ 19791003 27 ELITA MBK - CYCLES - SCOUT, Polska - 96
31. KAIRELIS DAINIUS 19790915 27 ELITA AMORE & VITA - McDonald’s, Polska - 95
31. PIETRZAK PRZEMYSŁAW 19840411 22 P-23 LEGIA - BAZYLISZEK, Polska - 95
33. KALEMBA WOJCIECH 19690215 37 ELITA MBK - CYCLES - SCOUT, Polska- 80
34. BODNAR ŁUKASZ 19820510 24 ELITA INTEL - ACTION, Polska - 70
34. OSIŃSKI MARCIN 19831127 23 ELITA INTEL - ACTION, Polska - 70
36. ŁAWNICZAK KRZYSZTOF 19860824 20 P-23 ACBB, Francja - 68
37. SAPA MARCIN 19760210 30 ELITA KNAUF, Polska- 67
[color=red]38. PAWELEC KAMIL 19890629 17 JUNIOR KKS CYKLISTA ŻYRARDÓW 60 1
39. PAWLAK WOJCIECH 19691031 37 ELITA KNAUF, Polska 56
39. RĘBIEWSKI JAROSŁAW 19740227 32 ELITA KNAUF, Polska 56
41. KRUPA DAWID 19800612 26 ELITA MBK - CYCLES - SCOUT, Polska 52
42. KOHUT SEWERYN 19760422 30 ELITA MICHE, Włochy 50
42. CZAJKOWSKI DANIEL 19780111 28 ELITA DHL - AUTHOR, Polska 50
42. KRYŚ HUBERT 19831217 23 ELITA CERAMICA FLAMINIA, Włochy 50
45. KWIATKOWSKI GRZEGORZ 19791209 27 ELITA VC ROUBAIX LILLE M., Francja 48
46. WALCZAK DAMIAN 19840729 22 P-23 TKK PACIFIC NORDA ATALA TORUŃ 47
47. OŚWIT BARTŁOMIEJ 19850000 21 P-23 V.S. QUIMPEROIS, Francja 45
48. ROMANIK RADOSŁAW 19660116 40 ELITA DHL - AUTHOR, Polska 43
49. ŚLIWIAK DARIUSZ 19800818 26 ELITA ACBB, Francja 42
50. BRZÓZKA PIOTR 19891014 17 JUNIOR MTB SILESIA RYBNIK 41
51. PAWLYTA MICHAŁ 19830721 23 ELITA LEGIA - BAZYLISZEK, Polska 37
52. TACIAK MATEUSZ 19840619 22 P-23 CC ETUPES DOUBS, Francja 34
53. ŚLĘZAK MARCIN 19820723 24 ELITA US MONTAUBAN CYCLISME 82, Francja 33
53. KOWALCZYK JAROSŁAW 19890423 17 JUNIOR TKK PACIFIC SMS TORUŃ 33
55. LOREK JAKUB 19830501 23 ELITA AMORE & VITA - McDonald’s, Polska 32
[color=red]56. KWIATKOWSKI MICHAŁ 19900602 16 J.MŁ. TKK PACIFIC SMS TORUŃ 30 1
57 TEKLIŃSKI ADRIAN 19891103 17 JUNIOR LMGKK ZIEMIA BRZESKA BRZEG 29
58. MERMER KRZYSZTOF 19740120 32 ELITA MBK - CYCLES - SCOUT, Polska 28
58. ZARĘBSKI JAROSŁAW 19790126 27 ELITA INTEL - ACTION, Polska 28
60. UŁANOWSKI MACIEJ 19880821 18 JUNIOR KTK KALISZ 24
60. ŻOŁĘDZIOWSKI GRZEGORZ 19800107 26 ELITA DHL - AUTHOR, Polska 24
62. SKOCZYLAS DARIUSZ 19740323 32 ELITA DHL - AUTHOR, Polska 22
63. ZAWROT TOMASZ 19880307 18 JUNIOR KKS CYKLISTA ŻYRARDÓW 21
64. BIAŁOWIEŻEC JAROSŁAW 19810908 25 ELITA LEGIA - BAZYLISZEK, Polska 20
64. KASZUBA TOMASZ 19720810 34 ELITA UC ARTISIENNE, Francja 20
64. KOLENDO BARTOSZ 19830809 23 ELITA AMORE & VITA - McDonald’s, Polska 20
64. KONWA MAREK 19900311 16 J.MŁ. LKS TRASA ZIELONA GÓRA 20
64. OSIŃSKI PIOTR 19861209 20 P-23 TKK PACIFIC NORDA ATALA TORUŃ 20
69. ROSOLIŃSKI GRZEGORZ 19720521 34 ELITA WELTOUR - ROWERY ŁAZY 18
70. STACHOWIAK ADAM 19890710 17 JUNIOR KKS CYKLISTA ŻYRARDÓW 17
70. OSIECKI ŁUKASZ 19900405 16 J.MŁ. LKS ZIEMIA OPOLSKA 17
72. FIKUS MATEUSZ 19870529 19 P-23 ATOS BROWAR STAROPOLSKI, ŁÓDŹ 16
73. OLEJNIK TOMASZ 19850507 21 P-23 USSA PAVILLY BARENTIN, Francja 15
74. GENSCH SEBASTIAN 19881229 18 JUNIOR KLTC KONIN 14
74. KASPRZYK KAROL 19900115 16 J.MŁ. KTK KALISZ 14
74. ŁUSKA DAMIAN 19861026 20 P-23 LEGIA - BAZYLISZEK, Polska 14
77. MIŚKIEWICZ DARIUSZ 19751201 31 ELITA UC BORDS de MARNE, Francja 12
77. MARKOWSKI KAMIL 19900319 16 J.MŁ. SCOUT, Polska 12
77 PYSZNY PIOTR 19860206 20 P-23 GKS TARNOWIA TARNOWO PODGÓRNE 12
80. NOWAK TOMASZ 19880731 18 JUNIOR GKS TARNOWIA TARNOWO PODGÓRNE 11
80. BULIK MIESZKO 19900719 16 J.MŁ. ULKS VISTORIA KOZY 11
82. WYLEGAŁA DAWID 19890508 17 JUNIOR WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 9
83. URBANOWSKI MARCIN 19881104 18 JUNIOR WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 8
83. FRANCZAK PAWEŁ 19911007 15 J.MŁ. LUKK BUSTAN NYSA 8
85. PAWLAK PATRYK 19881205 18 JUNIOR KKS CYKLISTA ŻYRARDÓW 7
85. BARTKIEWICZ ANDRZEJ 19911024 15 J.MŁ. LUKK BUSTAN NYSA 7
87. KRĘŻAŁEK BARTŁOMIEJ 19880121 18 JUNIOR LKS OGNIWO INTERMARCHE DZIER. 6
87. BIERNAT ŁUKASZ 19900115 16 J.MŁ. KTK KALISZ 6
89. DOMINIAK KAMIL 19880109 18 JUNIOR KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 5
89. DREJGIER GRZEGORZ 19900220 16 J.MŁ. KKS CYKLISTA ŻYRARDÓW 5
91. STASIAK MATEUSZ 19890115 17 JUNIOR KTK KALISZ 4
91. PIECHNIK DAWID 19900118 16 J.MŁ. WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 4
93. WDOWIAK PAWEŁ 19910524 15 J.MŁ. WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 3
93. POKWICKI PATRYK 19910212 15 J.MŁ. TKK PACIFIC SMS TORUŃ 3
95. PALIAŃSKI PAWEŁ 19900506 16 J.MŁ. WKS FLOTA GDYNIA 2
95. BARTKIEWICZ DARIUSZ 19910622 15 J.MŁ. TKK PACIFIC SMS TORUŃ 2

[color=blue]KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA KOBIET

1. KRAWCZYK MONIKA 19840123 22 Elita 225 - 1
2. BRZEŹNA PAULINA 19810910 25 Elita 150
3. JASIŃSKA MAŁGORZATA 19840118 22 Elita LUKK KROKUS MAZUR BARCZEWO 120

4. KENDYSZ AGNIESZKA 19850424 21 Elita KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 105
5. GRZEBINOGA MONIKA 19850303 21 Elita 90
6. ZAMOLSKA MAGDALENA 19850408 21 Elita KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 75
7. PYTEL IWONA 19870914 19 Elita PIAST ZPSA WINSAN NOWA RUDA 60
8. SKAWIŃSKA ANNA 19810119 25 Elita KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 51
9. WASIUK MARZENA 19811020 25 Elita LUKK CKPIU EŁK 42
10. WÓJT KAMILA 19870818 19 Elita TC CHROBRY GŁOGÓW 34
[color=red]11. KOWALCZYK ANNA 19900922 16 J.Mł. UKK JELCZ LASKOWICE 30 - 1
12. PIETR AGNIESZKA 19790624 27 Elita LZS CZERNICA 28
[color=red]13. KULISCH ANGELIKA 19891129 17 Junior KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 21
14. DĄBROWSKA RENATA 19890208 17 Junior KKS CYKLISTA ŻYRARDÓW 20
15. MITKOWSKA NATALIA 19900929 16 J.Mł. LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW 20
16. BAZAN ANNA 19881009 18 Junior LKS TRASA ZIELONA GÓRA 18
17. FRĄCZEK NATALIA 19880830 18 Junior LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 17
18. STOKŁOSA AGATA 19910310 15 J.Mł. LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 17
19. JAKSIM DOROTA 19870809 19 Elita LKS ORLĘTA ENTER GORZÓW WLKP. 15
20. MARKOWSKA ANNA 19800320 26 Elita UKS LIDER SŁUBICE 14
21. NOWAK DOMINIKA 19900513 16 J.Mł. GRUPA KOLARSKA GLIWICE 14
22. SUŁEK MARTA 19890104 17 Junior RMF FM MC UNTAIN KRAKÓW 12
23. MIELNIK NATALIA 19910122 15 J.Mł. GUKS SOKÓŁ RYCZEK JERZMANOWA 12
24. LABON KATARZYNA 19870724 19 Elita WKS FLOTA GDYNIA 11
25. SPYTKOWSKA KAROLINA 19910312 15 J.Mł. UKS VIGOR ŁĘTOWNIA 11
26. NOWAK DAGNA 19890911 17 Junior NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 9
27. KONIEJ ANNA 19910531 15 J.Mł. MTB WIEŻA ANNA SZCZAWNO ZDRÓJ 8
28. BRZEZIŃSKA ANNA 19900226 16 J.Mł. PIAST ZPSA WINSAN NOWA RUDA 7
29. STASIEWICZ PAULINA 19911023 15 J.Mł. ULKS ORION SUŁÓW 6
30. BURDELAK KATARZYNA 19900116 16 J.Mł. UKK JELCZ LASKOWICE 5
31. GUZ PAULINA 19910712 15 J.Mł. LKS OGNIWO INTERMARCHE DZIER. 4
32. SZLAK EMILIA 19900424 16 J.Mł. KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 3
33. BRZEŹNA MONIKA 19911012 15 J.Mł. LKS OGNIWO INTERMARCHE DZIER. 3
34. RADZIEJ MAGDALENA 19900328 16 J.Mł. GUKS SOKÓŁ RYCZEK JERZMANOWA 2
35. ZIEMIŃSKA MAŁGORZATA 19911113 15 J.Mł. MKS EMDEK BUDOPOL BYDGOSZCZ 2

[color=blue]KLASYFIKACJA KLUBOWA

1 KNAUF, Polska 949
2 LEGIA - BAZYLISZEK, Polska 897
3 AMORE & VITA - McDonald’s, Polska 833

4 TKK PACIFIC SMS NORDA ATALA TORUŃ 656
5 MBK - CYCLES - SCOUT, Polska 402
6 INTEL - ACTION, Polska 268
7 KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 255
8 DHL - AUTHOR, Polska 139
9 KKS CYKLISTA ŻYRARDÓW 125
10 LUKK KROKUS MAZUR BARCZEWO 120
11 PIAST ZPSA WINSAN NOWA RUDA 67
12 KTK KALISZ 48
13 LUKK CKPIU EŁK 42
14 MTB SILESIA RYBNIK 41
15 LKS TRASA ZIELONA GÓRA 38
16 UKK JELCZ LASKOWICE 35
17 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 34
17 TC CHROBRY GŁOGÓW 34
19 LMGKK ZIEMIA BRZESKA BRZEG 29
20 LZS CZERNICA 28
21 WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 24
22 GKS TARNOWIA TARNOWO PODGÓRNE 23
23 LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW 20
24 WELTOUR - ROWERY ŁAZY 18
25 LKS ZIEMIA OPOLSKA 17
26 ATOS BROWAR STAROPOLSKI, ŁÓDŹ 16
27 LKS ORLĘTA ENTER GORZÓW WLKP. 15
27 LUKK BUSTAN NYSA 15
29 GRUPA KOLARSKA GLIWICE 14
29 GUKS SOKÓŁ RYCZEK JERZMANOWA 14
29 KLTC KONIN 14
29 UKS LIDER SŁUBICE 14
33 LKS OGNIWO INTERMARCHE DZIERŻONIÓW 13
33 WKS FLOTA GDYNIA 13
35 RMF FM MC UNTAIN KRAKÓW 12
36 UKS VIGOR ŁĘTOWNIA 11
37 ULKS VISTORIA KOZY 11
38 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 9
39 MTB WIEŻA ANNA SZCZAWNO ZDRÓJ 8
40 ULKS ORION SUŁÓW 6
41 KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 5
42 MKS EMDEK BUDOPOL BYDGOSZCZ 2