RANKING ROWERY.ORG na 16.04.2006


#1

[color=blue]KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN

[color=red]1. GAWLIK ADAM 19800701 26 ELITA MULTISPOTR CYCLING TEAM, Belgia 1402 2
2. WIESIAK MARIUSZ 19810401 25 ELITA NIPPO, Japonia 1225 1
[color=red]3. WACHNIK PAWEŁ 19850622 21 P-23 CR4C ROANNE, Francja 829 1
4. GASPARRE GRACIANO 19780627 28 ELITA AMORE & VITA - McDonald’s, Polska 766 1
5. SZMYD SYLWESTER 19780302 28 ELITA LAMPRE-FONDITAL, Włochy, 574
6. NIEMIEC PRZEMYSŁAW 19800411 26 ELITA MICHE, Włochy 567
7. KIENDYŚ TOMASZ 19770624 29 ELITA KNAUF, Polska 545 1
8. FANELLI IVAN (ITA) 19781013 28 ELITA AMORE & VITA - McDonald’s, Polska 458
9. SMOLEŃ TOMASZ 19830203 23 ELITA CC ETUPES DOUBS, Francja 457
10. BODNAR MACIEJ 19850307 21 P-23 TEAM FIDIBC.COM, Szwajcaria 420 1
11. LISOWICZ TOMASZ 19770223 29 ELITA KNAUF, Polska 415 1
12. MATYSIAK BARTŁOMIEJ 19840811 22 P-23 LEGIA - BAZYLISZEK, Polska 413
13. SZCZAWIŃSKI KRZYSZTOF 19790529 27 ELITA CERAMICA FLAMINIA, Włochy 355
14. KRUPA DAWID 19800612 26 ELITA MBK - CYCLES - SCOUT, Polska 314 1
15. BARCZYK PIOTR 19820113 24 ELITA KNAUF, Polska 300 1
16. JEŻOWSKI KRZYSZTOF 19750830 31 ELITA KNAUF, Polska 295
17. JANIACZYK BŁAZEJ 19830127 23 ELITA ANDRONI GIOCATTOLI-3C, Włochy 293
18. DYBEL WOJCIECH 19820603 24 ELITA TKK PACIFIC NORDA ATALA TORUŃ 284
19. GOŁAŚ MICHAŁ 19840429 22 P-23 TKK PACIFIC NORDA ATALA TORUŃ 277
20. KAIRELIS DAINIUS 19790915 27 ELITA AMORE & VITA - McDonald’s, Polska 256
20. RĘBIEWSKI JAROSŁAW 19740227 32 ELITA KNAUF, Polska 256
22. WEŁNIAK JAROSŁAW 19780202 28 ELITA LEGIA - BAZYLISZEK, Polska 227
23. ZARADNY PIOTR 19720216 34 ELITA KNAUF, Polska 220
24. CHMIELEWSKI PIOTR 19700918 36 ELITA CCC POLSAT, Polska 200
25. NOWAK HUBERT 19800415 26 ELITA MBK - CYCLES - SCOUT, Polska 179
26. PAWLAK WOJCIECH 19691031 37 ELITA KNAUF, Polska 176
27. MIKULICZ PAWEŁ 19870511 19 P-23 TKK PACIFIC NORDA ATALA TORUŃ 175
28. MARYCZ JAROSŁAW 19870417 19 P-23 TEAM FIDIBC.COM, Szwajcaria 165
29. LEŚNIAK TOMASZ 19791003 27 ELITA MBK - CYCLES - SCOUT, Polska 163
30. ZIELIŃSKI PIOTR 19840503 22 P-23 BRETAGNE JEAN FLOC’H , Francja 138
31. WOJTAS ARKADIUSZ 19771029 29 ELITA MICHE, Włochy 133
32. ŁADOSZ MICHAŁ 19840325 22 P-23 VC ROUBAIX L.M., Francja 125
32. MODZELEWSKI ŁUKASZ 19860618 20 P-23 LEGIA - BAZYLISZEK, Polska 125
34. PIERZGA ADAM 19841114 22 P-23 VC LA POMME MARSEILLE, Francja 124
35. SAPA MARCIN 19760210 30 ELITA KNAUF, Polska 123
36. ŁAWNICZAK KRZYSZTOF 19860824 20 P-23 ACBB, Francja 115
37. ŚLĘZAK MARCIN 19820723 24 ELITA US MONTAUBAN CYCL. 82, Francja 101
38. RUDNICKI DARIUSZ 19810628 25 ELITA INTEL - ACTION, Polska 100
39. GIERACKI GRZEGORZ 19820227 24 ELITA MULTISPOTR CYCLING TEAM, Belgia 99
40. PIETRZAK PRZEMYSŁAW 19840411 22 P-23 LEGIA - BAZYLISZEK, Polska 95
41. KWIATKOWSKI GRZEGORZ 19791209 27 ELITA VC ROUBAIX L.M., Francja 85
42. KALEMBA WOJCIECH 19690215 37 ELITA MBK - CYCLES - SCOUT, Polska 80
43. BODNAR ŁUKASZ 19820510 24 ELITA INTEL - ACTION, Polska 70
43. OSIŃSKI MARCIN 19831127 23 ELITA INTEL - ACTION, Polska 70
45. STUNDZIA DRASUTIS 19801001 26 ELITA AMORE & VITA - McDonald’s, Polska 67
46. OSIŃSKI PIOTR 19861209 20 P-23 TKK PACIFIC NORDA ATALA TORUŃ 65
[color=red]47. PAWELEC KAMIL 19890629 17 JUNIOR KKS CYKLISTA ŻYRARDÓW 60 1
47. KASPERKIEWICZ PIOTR 19890209 17 JUNIOR KTK KALISZ 60 1

49. KOHUT SEWERYN 19760422 30 ELITA MICHE, Włochy 50
49. CZAJKOWSKI DANIEL 19780111 28 ELITA DHL - AUTHOR, Polska 50
49. KRYŚ HUBERT 19831217 23 ELITA CERAMICA FLAMINIA, Włochy 50
49. PUTEK GRZEGORZ 19821216 24 ELITA MBK - CYCLES - SCOUT, Polska 50
53. UŁANOWSKI MACIEJ 19880821 18 JUNIOR KTK KALISZ 48
54. WALCZAK DAMIAN 19840729 22 P-23 TKK PACIFIC NORDA ATALA TORUŃ 47
54. MERMER KRZYSZTOF 19740120 32 ELITA MBK - CYCLES - SCOUT, Polska 47
56. OŚWIT BARTŁOMIEJ 19850000 21 P-23 V.S. QUIMPEROIS, Francja 45
56. STASIAK MATEUSZ 19890115 17 JUNIOR KTK KALISZ 45
58. ROMANIK RADOSŁAW 19660116 40 ELITA DHL - AUTHOR, Polska 43
59. ŚLIWIAK DARIUSZ 19800818 26 ELITA ACBB, Francja 42
60. BRZÓZKA PIOTR 19891014 17 JUNIOR MTB SILESIA RYBNIK 41
61. PAWLYTA MICHAŁ 19830721 23 ELITA LEGIA - BAZYLISZEK, Polska 37
61. ZARĘBA TOMASZ 19851231 21 P-23 ST CYR - TOURS VLAC, Francja / KTK KALISZ 37
63. TACIAK MATEUSZ 19840619 22 P-23 CC ETUPES DOUBS, Francja 34
64. KOWALCZYK JAROSŁAW 19890423 17 JUNIOR TKK PACIFIC SMS TORUŃ 33
64. NAWROCKI MICHAŁ 19880103 18 JUNIOR KTK KALISZ 33
66. LOREK JAKUB 19830501 23 ELITA AMORE & VITA - McDonald’s, Polska 32
[color=red]66. MARKOWSKI KAMIL 19900319 16 J.MŁ. CYCLES - SCOUT CZĘST. 32
68. KWIATKOWSKI MICHAŁ 19900602 16 J.MŁ. TKK PACIFIC SMS TORUŃ 30 1
68. SÓJKA KORNEL 19900208 16 J.MŁ. KTK KALISZ 30 1
70. TEKLIŃSKI ADRIAN 19891103 17 JUNIOR LMGKK ZIEMIA BRZESKA BRZEG 29
70. RATAJCZYK PATRYK 19890110 17 JUNIOR LKUKS PSZCZYNA 29
72. ZARĘBSKI JAROSŁAW 19790126 27 ELITA INTEL - ACTION, Polska 28
72. BARCZYK KRZYSZTOF 19850414 21 P-23 KOLEJARZ DOSPEL JURA CZĘST. 28
74. GUCWA ZBIGNIEW 19860530 20 P-23 NOBLESS, Polska 26
75. ŻOŁĘDZIOWSKI GRZEGORZ 19800107 26 ELITA DHL - AUTHOR, Polska 24
75. KARASZEWSKI NORBERT 19870603 19 P-23 IMAGIS-DIAMONDBLACK LESZNO 24
77. SKOCZYLAS DARIUSZ 19740323 32 ELITA DHL - AUTHOR, Polska 22
77. MACIOŁEK DOMINIK 19851102 21 P-23 KTK KALISZ 22
79. ZAWROT TOMASZ 19880307 18 JUNIOR KKS CYKLISTA ŻYRARDÓW 21
79. ZIELIŃSKI KAMIL 19880303 18 JUNIOR MKS CYKLO-KORONA KIELCE 21
81. BIAŁOWIEŻEC JAROSŁAW 19810908 25 ELITA LEGIA - BAZYLISZEK, Polska 20
81. KASZUBA TOMASZ 19720810 34 ELITA UC ARTISIENNE, Francja 20
81. KOLENDO BARTOSZ 19830809 23 ELITA AMORE & VITA - McDonald’s, Polska 20
81. KONWA MAREK 19900311 16 J.MŁ. LKS TRASA ZIELONA GÓRA 20
81. KRUPIŃSKI TOMASZ 19870322 19 P-23 LITYŃSKI BEŁCHATÓW 20
86. ROSOLIŃSKI GRZEGORZ 19720521 34 ELITA WELTOUR - ROWERY ŁAZY 18
86. SOKOŁOWSKI RAFAŁ 19860817 20 P-23 E.C. LANDERNEAU, Francja 18
86. TRZASKA PAWEŁ 19850219 21 P-23 ATOS BROWAR STAROPOLSKI, ŁÓDŹ 18
89. STACHOWIAK ADAM 19890710 17 JUNIOR KKS CYKLISTA ŻYRARDÓW 17
89. OSIECKI ŁUKASZ 19900405 16 J.MŁ. LKS ZIEMIA OPOLSKA 17
89. PAWLAK DAWID 19880830 18 JUNIOR KTK KALISZ 17
89. MUSZALAK TOMASZ 19900123 16 J.MŁ. LKS STOMIL BEŁCHATÓW 17
93. FIKUS MATEUSZ 19870529 19 P-23 ATOS BROWAR STAROPOLSKI, ŁÓDŹ 16
93. GROCHOCKI ADRIAN 19841108 22 P-23 UKS WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ 16
93. BULIK MIESZKO 19900719 16 J.MŁ. ULKS VISTORIA KOZY 16
96. OLEJNIK TOMASZ 19850507 21 P-23 USSA PAVILLY BARENTIN, Francja 15
97. GENSCH SEBASTIAN 19881229 18 JUNIOR KLTC KONIN 14
97. KASPRZYK KAROL 19900115 16 J.MŁ. KTK KALISZ 14
97. ŁUSKA DAMIAN 19861026 20 P-23 LEGIA - BAZYLISZEK, Polska 14
97. HERUDZIŃSKI MICHAŁ 19850204 21 P-23 LITYŃSKI BEŁCHATÓW 14
97. KRĘŻAŁEK BARTŁOMIEJ 19880121 18 JUNIOR LKS OGNIWO DZIERŻONIÓW 14
97. DOMINIAK KAMIL 19880109 18 JUNIOR KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 14
97. SEWERYN TOMASZ 19880520 18 JUNIOR LUKS OLIMPIJCZYK MRĄGOWO 14
97. GAŁCZYŃSKI SZYMON 19910113 15 J.MŁ. MKS CYKLO-KORONA KIELCE 14
105. MIŚKIEWICZ DARIUSZ 19751201 31 ELITA UC BORDS de MARNE, Francja 12
105. PYSZNY PIOTR 19860206 20 P-23 GKS TARNOWIA TARNOWO PODGÓRNE 12
105. RZEPECKI KRZYSZTOF 19810000 25 ELITA WELTOUR - ROWERY ŁAZY 12
105. KLUZA MARCIN 19900126 16 J.MŁ. LKS STOMIL BEŁCHATÓW 12
109. NOWAK TOMASZ 19880731 18 JUNIOR GKS TARNOWIA TARNOWO PODG. 11
109. BARTOLEWSKI MARCIN 19880601 18 JUNIOR CYCLES - SCOUT CZĘSTOCHOWA 11
109. MIELCAREK GRZEGORZ 19900414 16 J.MŁ. WLKS KRAKUS KRAKÓW 11
112. WYLEGAŁA DAWID 19890508 17 JUNIOR WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 9
113. URBANOWSKI MARCIN 19881104 18 JUNIOR WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 8
113. FRANCZAK PAWEŁ 19911007 15 J.MŁ. LUKK BUSTAN NYSA 8
113. GRADEK KAMIL 19900917 16 J.MŁ. MGLKS BŁĘKITNI KOZIEGŁOWY 8
116. PAWLAK PATRYK 19881205 18 JUNIOR KKS CYKLISTA ŻYRARDÓW 7
116. BARTKIEWICZ ANDRZEJ 19911024 15 J.MŁ. LUKK BUSTAN NYSA 7
116. PIWOWARCZYK PAWEŁ 19880424 18 JUNIOR MGLKS BŁĘKITNI KOZIEGŁOWY 7
116. TARKA PAWEŁ 19900605 16 J.MŁ. WLKS KRAKUS MATEO KRAKÓW 7
120. BIERNAT ŁUKASZ 19900115 16 J.MŁ. KTK KALISZ 6
120. CZAJKOWSKI KONRAD 19880212 18 JUNIOR TC CHROBRY GŁOGÓW 6
120. JANUSZ KAZIMIERZ 19901025 16 J.MŁ. LKS OGNIWO DZIERŻONIÓW 6
123. DREJGIER GRZEGORZ 19900220 16 J.MŁ. KKS CYKLISTA ŻYRARDÓW 5
123. MARCINKOWSKI GRZEGORZ 19890428 17 JUNIOR MLKS WIELUŃ 5
125. PIECHNIK DAWID 19900118 16 J.MŁ. WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 4
125. SZTOBRYN PIOTR 19890331 17 JUNIOR KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 4
125. MROŻEK MARCIN 19900226 16 J.MŁ. KS SOKÓŁ KĘTY 4
128. WDOWIAK PAWEŁ 19910524 15 J.MŁ. WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 3
128. POKWICKI PATRYK 19910212 15 J.MŁ. TKK PACIFIC SMS TORUŃ 3
128. POŻARLIK WOJCIECH 19900727 16 J.MŁ. LUKS DWÓJKA GOSSO STRYKÓW 3
128. ZAGAJSKI DAMIAN 19910222 15 J.MŁ. LUKK BUSTAN NYSA 3
132. PALIAŃSKI PAWEŁ 19900506 16 J.MŁ. WKS FLOTA GDYNIA 2
132. BARTKIEWICZ DARIUSZ 19910622 15 J.MŁ. TKK PACIFIC SMS TORUŃ 2
132. BERNAS PAWEŁ 19900524 16 J.MŁ. GRUPA KOLARSKA GLIWICE 2
132. KULMA JAROSŁAW 19900729 16 J.MŁ. LKS ZIEMIA OPOLSKA 2

[color=blue]KLASYFIKACJA KOBIET

[color=red]1. KRAWCZYK MONIKA 19840123 22 Elita KOLEJARZ EKO GIPS JURA CZĘST. 345 1
2. JASIŃSKA MAŁGORZATA 19840118 22 Elita LUKK KROKUS MAZUR BARCZEWO 345 1
3. BRZEŹNA PAULINA 19810910 25 Elita MKS START PEUGEOT A.KITA LUBLIN 210
4. SKAWIŃSKA ANNA 19810119 25 Elita KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 156
5. ZAMOLSKA MAGDALENA 19850408 21 Elita KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 150
5. WŁOSZCZOWSKA MAJA 19831109 23 Elita LOTTO 150
7. KENDYSZ AGNIESZKA 19850424 21 Elita KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 147
8. GRZEBINOGA MONIKA 19850303 21 Elita 90
8. WNUCZEK ALEKSANDRA 19860523 20 Elita MKS START PEUGEOT A.KITA LUBLIN 90
10. PYTEL IWONA 19870914 19 Elita PIAST ZPSA WINSAN NOWA RUDA 60
11. WÓJT KAMILA 19870818 19 Elita TC CHROBRY GŁOGÓW 55
12. PAPROCKA MARTA 19871106 19 Elita MKS START PEUGEOT A.KITA LUBLIN 51
[color=red]13. KULISCH ANGELIKA 19891129 17 Junior KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 49
14. WASIUK MARZENA 19811020 25 Elita LUKK CKPIU EŁK 42
15. DĄBROWSKA RENATA 19890208 17 Junior KKS CYKLISTA ŻYRARDÓW 40
16. KOZAKIEWICZ MARTA 19851216 21 Elita KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 34
[color=red]17. RADZIEJ MAGDALENA 19900328 16 J.Mł. GUKS SOKÓŁ RYCZEK JERZMANOWA 32 1
18. KOWALCZYK ANNA 19900922 16 J.Mł. UKK JELCZ LASKOWICE 30 1
19. PIETR AGNIESZKA 19790624 27 Elita LZS CZERNICA 28
20. MIELNIK NATALIA 19910122 15 J.Mł. GUKS SOKÓŁ RYCZEK JERZMANOWA 26
21. NOWAK DOMINIKA 19900513 16 J.Mł. GRUPA KOLARSKA GLIWICE 22
22. MITKOWSKA NATALIA 19900929 16 J.Mł. LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW 20
22. KUPAJ EWELINA 19900111 16 J.Mł. KTK KALISZ 20
24. WYSOCKA MAŁGORZATA 19790615 27 Elita S.C. MICHELA FANINI R. R., Włochy 19
25. BAZAN ANNA 19881009 18 Junior LKS TRASA ZIELONA GÓRA 18
25. WOJTYRA MAŁGORZATA 19890921 17 Junior BOGO SZCZECIN 18
27. FRĄCZEK NATALIA 19880830 18 Junior LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 17
27. STOKŁOSA AGATA 19910310 15 J.Mł. LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 17
27. HONKISZ IWONA 19860114 20 Elita KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 17
27. KOSTERA EWA 19900213 16 J.Mł. KTK KALISZ 17
31. JAKSIM DOROTA 19870809 19 Elita LKS ORLĘTA ENTER GORZÓW WLKP. 15
31. ALICKUN EUGENIA 19890625 17 Junior FENIKS SKR REDUŁTOWY 15
33. MARKOWSKA ANNA 19800320 26 Elita UKS LIDER SŁUBICE 14
33. GREGOROWICZ DOROTA 19890629 17 Junior GRUPA KOLARSKA GLIWICE 14
35. SUŁEK MARTA 19890104 17 Junior RMF FM MC UNTAIN KRAKÓW 12
35. BARCZYK KATARZYNA 19870902 19 Elita KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 12
35. GARCZYŃSKA KAROLINA 19910103 15 J.Mł. LUKS DWÓJKA GOSSO STRYKÓW 12
38. LABON KATARZYNA 19870724 19 Elita WKS FLOTA GDYNIA 11
38. SPYTKOWSKA KAROLINA 19910312 15 J.Mł. UKS VIGOR ŁĘTOWINA 11
38. KUNA JUSTYNA 19880220 18 Junior ULKS WITKOWICE 11
38. ŁAGOCKA MILENA 19900111 16 J.Mł. MLKKS BURGHARDT RASZKÓW 11
42. GUZ PAULINA 19910712 15 J.Mł. LKS OGNIWO DZIERŻONIÓW 10
43. NOWAK DAGNA 19890911 17 Junior NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 9
43. CEGŁA MONIKA 19810430 25 Elita MLKKS BURGHARDT RASZKÓW 9
45. KONIEJ ANNA 19910531 15 J.Mł. MTB WIEŻA ANNA SZCZAWNO ZDRÓJ 8
46. BRZEZIŃSKA ANNA 19900226 16 J.Mł. PIAST ZPSA WINSAN NOWA RUDA 7
46. BRZEŹNA MONIKA 19911012 15 J.Mł. LKS OGNIWO DZIERŻONIÓW 7
46. SZCZERBIEŃ MARTA 19910418 15 J.Mł. LKS OGNIWODZIERŻONIÓW 7
49. STASIEWICZ PAULINA 19911023 15 J.Mł. ULKS ORION SUŁÓW 6
50. BURDELAK KATARZYNA 19900116 16 J.Mł. UKK JELCZ LASKOWICE 5
50. SPYTKOWSKA AGNIESZKA 19910312 15 J.Mł. UKS VIGOR ŁĘTOWINA 5
52. SZLAK EMILIA 19900424 16 J.Mł. KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 3
52. ZAJĄC AGNIESZKA 19910519 15 J.Mł. UKS SIÓDEMKA RACIBÓRZ 3
52. MANDRASZ MARTYNA 19900320 16 J.Mł. FENIKS SKR REDUŁTOWY 3
55. ZIEMIŃSKA MAŁGORZATA 19911113 15 J.Mł. MKS EMDEK BYDGOSZCZ 2
55. KURCZYK KATARZYNA 19910920 15 J.Mł. UKS GIMNAZJIUM IMIELIN 2

[color=blue]KLASYFIKACJA KLUBOWA

[color=red]1 KNAUF, Polska 1811
2 AMORE & VITA - McDonald’s, Polska 1579
3 LEGIA - BAZYLISZEK, Polska 897

4 TKK PACIFIC NORDA ATALA TORUŃ 848
5 MBK - CYCLES - SCOUT, Polska 786
6 KROSS ZIEMIA DARŁOWSKA 536
7 KOLEJARZ EKO GIPS JURA CZĘSTOCHOWA 402
8 MKS START PEUGEOT A.KITA LUBLIN 351
9 LUKK KROKUS MAZUR BARCZEWO 345
10 INTEL - ACTION, Polska 268
11 KTK KALISZ 216
12 CCC POLSAT, Polska 200
13 LOTTO 150
14 KKS CYKLISTA ŻYRARDÓW 145
15 DHL - AUTHOR, Polska 139
16 PIAST ZPSA WINSAN NOWA RUDA 67
17 TC CHROBRY GŁOGÓW 61
18 GUKS SOKÓŁ RYCZEK JERZMANOWA 58
19 LKS OGNIWO INTERMARCHE DZIERŻONIÓW 44
20 LUKK CKPIU EŁK 42
21 MTB SILESIA RYBNIK 41
22 LKS TRASA ZIELONA GÓRA 38
22 GRUPA KOLARSKA GLIWICE 38
24 UKK JELCZ LASKOWICE 35
24 MKS CYKLO-KORONA KIELCE 35
26 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 34
26 LITYŃSKI BEŁCHATÓW 34
26 ATOS BROWAR STAROPOLSKI, ŁÓDŹ 34
29 WELTOUR - ROWERY ŁAZY 30
30 LMGKK ZIEMIA BRZESKA BRZEG 29
30 LKUKS PSZCZYNA 29
30 LKS STOMIL BEŁCHATÓW 29
33 LZS CZERNICA 28
34 NOBLESS, Polska 26
35 WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI 24
35 IMAGIS-DIAMONDBLACK LESZNO 24
37 GKS TARNOWIA TARNOWO PODGÓRNE 23
38 MLKKS BURGHARDT RASZKÓW 20
38 LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW 20
40 LKS ZIEMIA OPOLSKA 19
41 WLKS KRAKUS MATEO KRAKÓW 18
41 LUKK BUSTAN NYSA 18
41 KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 18
41 FENIKS SKR ROMA SOKOŁOWSKI REDUŁTOWY 18
41 BOGO - ELEKTRO - BUD - SZCZECIN 18
46 ULKS VISTORIA KOZY 16
46 UKS WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ 16
46 UKS VIGOR ŁĘTOWINA 16
49 MGLKS BŁĘKITNI MARCAR KOZIEGŁOWY 15
49 LUKS DWÓJKA GOSSO STRYKÓW 15
49 LKS ORLĘTA ENTER GORZÓW WLKP. 15
52 UKS LIDER SŁUBICE 14
52 LUKS OLIMPIJCZYK MRĄGOWO 14
52 KLTC KONIN 14
55 WKS FLOTA GDYNIA 13
56 RMF FM MC UNTAIN KRAKÓW 12
57 ULKS WITKOWICE 11
58 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 9
59 MTB WIEŻA ANNA SZCZAWNO ZDRÓJ 8
60 ULKS ORION SUŁÓW 6
61 MLKS WIELUŃ 5
62 KS SOKÓŁ KĘTY 4
63 UKS SIÓDEMKA RACIBÓRZ 3
64 UKS GIMNAZJIUM IMIELIN 2
64 MKS EMDEK BUDOPOL BYDGOSZCZ 2

[size=75][ Dodano: Pon 24 Kwi, 2006 23:02 ][/size]
Dzierżoniów nie znajduje się w kalendarzu PZKol. więc nie jest punktowany.
Nie wszystkie wyścigi szosowe mają klasę narodową (14 czy 17). Moga być również wyścigi okręgowe nie posiadające powyższej klasy.


#2

Twardogora dla juniora byla punktowana 1.14, wiec chyba powinna byc zaliczana do rankingu;) Zapraszam na stronke www.pzkol.pl, gdzie jest nowy kalendarz :wink: Pozdrawiam


#3

Do “czaji”.

W Twardogórze panowie sędziowie podali po paru kolarzy z każdej kategorii, a resztę wyników mieli przesłac do organizatora na drugi dzień. Ten drugi dzień przeciąga sie do dzisiaj. Cały czas czekam na pierwszych 15 z klasyfikacji.

W tym układzie nie jest moją winą, że organizacja w Twardogórze jest do d…

Jak dostanę kompletne wyniki z wyścigu to uzupełnię.

Pozdrawiam


#4

Witam !!!

Wyniki z Twardogóry znajdują się na stronie strony.aster.pl/andrzejgodlewski.


#5

Z tego co mi wiadomo klasę 1.17 w juniorze młodzszym, a w juniorze klasę 1.14 otrzymuje każdy wyścig szosowy. Więc czemu do rankingu nie można zaliczyć także wynkików z Dzierżoniowa.


#6

Kiedy pojawi się aktualny ranking???


#7

Witam!
Jestem mamą jednego chlopaka który ku mojej radości znalazł sie po raz pierwszy w rankingu.Mam tylko prośbę zeby poprawic jego dane.znajduje sie on na 132 miejscu i jest zapisany jako Bartkiewicz Dariusz a w rzeczywistości ma na imię Dorian.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na najświeższe rankingi,


#8

kiedy pojawi się nowy ranking???
zapraszam na nową strone o tematyce kolarskiej - www.elpislublin.prv.pl


#9

to zalezy od Wojtka Wachnika, a nie wiem czy gdzies nie wyyjechal.


#10

Następne wydanie rankingu ukaże się na dzień 30.04.2006.