Ras Milk - Tour of Ireland 2006 - Legia Bazyliszek


#1

Wyścig w tym roku będzie miał 9 etapów.Kat 2.2 UCI. Udział bierze 30 drużyn z calego świata min. Polska, Canada, USA, Irlandia, Belgia, Wlk.Brytania, Niemcy, Norwegia itd - oczywiscie większość stanowią Continental Teams.
Jechałem dzisiaj za nimi pierwszy etap i powiem ze dają rade chłopaki. Pogoda była do samego końca fatalna. Deszcz non stop,zimno a mimo to pokazalismy klase!!!
Bartłomiej Matysiak 4ty. Natomiast najlepszy zawodnik do 23lat -Łukasz Modzelewski.
Przesyłam linka do szczegółowych wyników.
fbdinsuranceras.com/uploads/ … ts_001.pdf

[size=75][ Dodano: Wto 23 Maj, 2006 17:35 ][/size]
Dzisiaj Łukasz Modzelewski na 3 etapie był 2 gi!!
Gratulacje!!

[size=75][ Dodano: Sro 24 Maj, 2006 21:12 ][/size]
Ma chlopak pecha - Modzelewski był dzisiaj po raz 2gi — drugi!!! Wczoraj i dzisiaj tak wysoko-BRAWO.
Znakomita postawa Polaka na tym tourze, jak dotad jest równiez drugi w klasyfikacji do 23lat. Koniec wyscigu w niedziele - przed Legi min. druzynowa jazda na czas - wiec wszystko moze sie zdarzyc.

[size=75][ Dodano: Czw 25 Maj, 2006 18:38 ][/size]
Na 5 etapie chlopaki z Legi pojechali naprawde dobrze. Zwyciezca etapu o dlugosci 179km zostal Bartlomiej Matysiak który zaatakowal wraz z Jarkiem Welniakiem na ostatnich kilkunastu kilometrach. Welniak jest 2 gi. Etap zakonczyl sie kilka godzin temu i jeszcze nie sa znane dokladne wyniki peletonu. Jutro druzynowa jazda na czas!


#2

Małe sprostowanie :slight_smile:. Kolejność odwrotna

Wygrał Jarosław Wełniak przed Bartłomiejem Matysiakiem, bardzo dobra jazda “Legionistów”, Bartłomiej Matysiak jest liderem klasyfikacji młodzieżowców.


#3

Etap 8.: Kolejne zwycięstwo dla Legii po finiszu z peletonu:
Bartłomiej Matysiak:

  1. finiszowal Lukasz Modzelewski, ktory powtorzyl swoj wyczyn na ostatnim - 9. etapie.

Z Polakow generalce najwyzej Matysiak (9. miejsce), ktory wygral klasyfikacje mlodziezowa U-23, jednoczesnie byl na drugim miejscu w klasyfikacji punktowej (gdzie uzyskal taka sama ilosc pkt co zwyciezca owej klasyfikacji)

Dorzucam zdjecie chlopakow w ostatnich chwilach relaksu przed startem do finalowgo etapu.


#4

skoro Legioniści nie mogą wygrywać na krajowym podwórku, szukają szansy na obczyźnie. Tylko co te zwycięstwa oznaczają? Pewnie nic, pewnie słaba była konkurencja i stąd zwycięstwa. Dobre jest to, że potrawią wygrywać w takich słabo obsadzonych wyścigach. Niech się uczą, kiedyś to pewnie zaprocentuje.