Regio Tour [2.1]


#1

Wyniki 1etapu
1 Danilo Hondo (Ger) Team Lamonta 4.43.14
2 Claudio Cucinotta (Ita) Team Tenax Salmilano
3 Tilo Schüler (Ger) Team Sparkasse
4 André Korff (Ger) T-Mobile Team
5 Daniele Pietropolli (Ita) Team Tenax Salmilano
6 Emanuele Rizza (Ita) Naturino-Sapore Di Mare
7 Matej Marin (Slo) Perutnina Ptuj 0.04
8 Tony Martin (Ger) German National Team
9 Jimenez Laverde (Col) Ceramica Panaria-Navigare 0.05
10 Michael Rogers (Aus) T-Mobile Team
11 Björn Glasner (Ger) Team Lamonta 0.06
12 Tomislav Danculovic (Cro) Perutnina Ptuj
13 Markus Eichler (Ger) Team Regiostrom-Senges
14 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj
15 Elnathan Heizmann (Ger) Team Regiostrom-Senges
16 Stefan Heiny (Ger) Team Lamonta
17 Roberto Petito (Ita) Team Tenax Salmilano
18 Benoit Sinner (Fra) Agritubel
19 Vlodymyr Dyudya (Ukr) Team Milram
20 Torsten Hiekmann (Ger) Gerolsteiner
21 Frantisek Rabon (Cze) T-Mobile Team
22 Konstantin Schubert (Ger) Team Regiostrom-Senges
23 Chaves Rubiano (Col) Ceramica Panaria-Navigare
24 Scott Davis (Aus) T-Mobile Team
25 Sven Renders (Bel) Landbouwkrediet-Colnago
26 Jure Golcer (Slo) Perutnina Ptuj
27 Daniel Musiol (Ger) Team Milram
28 Andreas Klöden (Ger) T-Mobile Team
29 Alessandro Cortinovis (Ita) Team Milram
30 Matthias Russ (Ger) Gerolsteiner
31 Matija Kvasina (Cro) Perutnina Ptuj
32 Mickael Buffaz (Fra) Agritubel
33 Domenico Pozzovivo (Ita) Ceramica Panaria-Navigare
34 Bostjan Mervar (Slo) Perutnina Ptuj
35 Uwe Hardter (Ger) Team Lamonta
36 Nico Keinath (Ger) German National Team
37 Sven Krauss (Ger) Gerolsteiner
38 Dirk Müller (Ger) Team Sparkasse
39 Stefan Parinussa (Ger) Team Sparkasse
40 Andrea Pagoto (Ita) Ceramica Panaria-Navigare
41 Alessandro Vanotti (Ita) Team Milram
42 Rino Zambilli (Ita) Naturino-Sapore Di Mare
43 Nico Sijmens (Bel) Landbouwkrediet-Colnago
44 Christian Leben (Ger) Team Wiesenhof Akud
45 Fabio Baldato (Ita) Team Tenax Salmilano
46 Kalvis Eisaks (Lat) Rietumu Bank-Riga
47 Borut Bozic (Slo) Perutnina Ptuj
48 Jérémy Galland (Fra) Agritubel
49 Cedric Pineau (Fra) Agritubel
50 Maint Berkenbosch (Ned) Team Regiostrom-Senges


#2

2 etap
1 Matthias Russ (Ger) Gerolsteiner 3.47.29
2 Andreas Klöden (Ger) T-Mobile Team 0.04
3 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Ceramica Panaria-Navigare 0.08
4 Mickael Buffaz (Fra) Agritubel
5 Michael Rogers (Aus) T-Mobile Team
6 Matija Kvasina (Cro) Perutnina Ptuj
7 Danilo Hondo (Ger) Team Lamonta 0.11
8 Cristiano Salerno (Ita) Team Tenax Salmilano
9 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj
10 Jure Golcer (Slo) Perutnina Ptuj
11 Domenico Pozzovivo (Ita) Ceramica Panaria-Navigare
12 Andrea Pagoto (Ita) Ceramica Panaria-Navigare 1.20
13 Serguey Firsanov (Rus) Rietumu Bank-Riga 4.14
14 Alessandro Vanotti (Ita) Team Milram 4.28
15 Micula De Mattis (Ita) Team Tenax Salmilano
16 Maint Berkenbosch (Ned) Team Regiostrom-Senges
17 Vlodymyr Dyudya (Ukr) Team Milram 4.31
18 Michael Larpe (Fra) Agritubel
19 Giuseppe Guerini (Ita) T-Mobile Team
20 Markus Fothen (Ger) Gerolsteiner
21 Christian Leben (Ger) Team Wiesenhof Akud 4.57
22 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Ceramica Panaria-Navigare 11.46
23 Sven Montgomery (Swi) Gerolsteiner
24 Tomas Konecny (Cze) Team Wiesenhof Akud 13.08
25 Daniel Musiol (Ger) Team Milram
26 Stefan Parinussa (Ger) Team Sparkasse
27 Michael Franzel (Ger) German National Team
28 Yannick Maus (Ger) Team Regiostrom-Senges
29 Florian Fromm (Ger) Rietumu Bank-Riga
30 Beat Zberg (Swi) Gerolsteiner
31 Timo Honstein (Ger) Team Sparkasse
32 Alexander Gottfried (Ger) German National Team
33 Bert De Waele (Bel) Landbouwkrediet-Colnago
34 Nico Keinath (Ger) German National Team
35 Torsten Hiekmann (Ger) Gerolsteiner
36 Alessandro Cortinovis (Ita) Team Milram
37 Emanuele Rizza (Ita) Naturino-Sapore Di Mare
38 Uwe Hardter (Ger) Team Lamonta
39 Björn Glasner (Ger) Team Lamonta
40 Matej Marin (Slo) Perutnina Ptuj
41 Konstantin Schubert (Ger) Team Regiostrom-Senges
42 Dirk Müller (Ger) Team Sparkasse
43 Bostjan Mervar (Slo) Perutnina Ptuj
44 Daniele Pietropolli (Ita) Team Tenax Salmilano
45 Markus Eichler (Ger) Team Regiostrom-Senges
46 Tomislav Danculovic (Cro) Perutnina Ptuj
47 Michael Muck (Ger) German National Team
48 Julio Alberto Perez Cuapio (Mex) Ceramica Panaria-Navigare
49 Mirko Allegrini (Ita) Ceramica Panaria-Navigare
50 Martin Mares (Cze) Naturino-Sapore Di Mare

klasyfikacja
1 Matthias Russ (Ger) Gerolsteiner 8.30.39
2 Danilo Hondo (Ger) Team Lamonta 0.05
3 Andreas Klöden (Ger) T-Mobile Team 0.08
4 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Ceramica Panaria-Navigare 0.13
5 Michael Rogers (Aus) T-Mobile Team 0.17
6 Mickael Buffaz (Fra) Agritubel 0.18
7 Matija Kvasina (Cro) Perutnina Ptuj
8 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj 0.21
9 Jure Golcer (Slo) Perutnina Ptuj
10 Domenico Pozzovivo (Ita) Ceramica Panaria-Navigare
11 Cristiano Salerno (Ita) Team Tenax Salmilano
12 Andrea Pagoto (Ita) Ceramica Panaria-Navigare 1.30


#3

Klödi znów o sobie przypomniał :slight_smile:


#4

Super :exclamation: Andi liderem wyścigu :exclamation: :smiley:


#5

3 etap
1 Michael Rogers (Aus) T-Mobile Team 4.42.39
2 Andreas Klöden (Ger) T-Mobile Team
3 Matthias Russ (Ger) Gerolsteiner 0.12
4 Claudio Cucinotta (Ita) Team Tenax Salmilano 0.14
5 Danilo Hondo (Ger) Team Lamonta
6 Emanuele Rizza (Ita) Naturino-Sapore Di Mare
7 Paride Grillo (Ita) Ceramica Panaria-Navigare
8 Daniel Musiol (Ger) Team Milram
9 Artur Gajek (Ger) Team Wiesenhof Akud
10 Alessandro Cortinovis (Ita) Team Milram
11 Markus Eichler (Ger) Team Regiostrom-Senges
12 Roberto Petito (Ita) Team Tenax Salmilano
13 Vlodymyr Dyudya (Ukr) Team Milram
14 Serguey Firsanov (Rus) Rietumu Bank-Riga
15 Bert De Waele (Bel) Landbouwkrediet-Colnago
16 Daniele Pietropolli (Ita) Team Tenax Salmilano
17 Vasil Kiryienka (Blr) Rietumu Bank-Riga
18 Elnathan Heizmann (Ger) Team Regiostrom-Senges
19 Tomas Konecny (Cze) Team Wiesenhof Akud
20 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj
21 Sven Renders (Bel) Landbouwkrediet-Colnago
22 Matija Kvasina (Cro) Perutnina Ptuj
23 Mickael Buffaz (Fra) Agritubel
24 Fabio Baldato (Ita) Team Tenax Salmilano
25 Luca Pierfelici (Ita) Naturino-Sapore Di Mare
26 Christian Leben (Ger) Team Wiesenhof Akud
27 Martin Mares (Cze) Naturino-Sapore Di Mare
28 Andrea Pagoto (Ita) Ceramica Panaria-Navigare
29 Borut Bozic (Slo) Perutnina Ptuj
30 Alexander Gottfried (Ger) German National Team
31 Cristiano Salerno (Ita) Team Tenax Salmilano
32 Steven Kleynen (Bel) Landbouwkrediet-Colnago
33 Erik Hoffmann (Nam) Team Lamonta
34 Jure Golcer (Slo) Perutnina Ptuj
35 Markus Fothen (Ger) Gerolsteiner
36 Steve Cummings (GBr) Landbouwkrediet-Colnago 0.24
37 Benoit Sinner (Fra) Agritubel 0.28
38 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Ceramica Panaria-Navigare
39 Olegs Melehs (Lat) Rietumu Bank-Riga
40 Michael Franzel (Ger) German National Team
41 Micula De Mattis (Ita) Team Tenax Salmilano
42 Florian Fromm (Ger) Rietumu Bank-Riga
43 Timo Honstein (Ger) Team Sparkasse
44 Alessandro Vanotti (Ita) Team Milram
45 Björn Glasner (Ger) Team Lamonta
46 David Mc Partland (Aus) Team Tenax Salmilano
47 Dominik Roels (Ger) German National Team
48 Aleksejs Saramotins (Lat) Rietumu Bank-Riga
49 Luigi Sestili (Ita) Naturino-Sapore Di Mare
50 Carlo Westphal (Ger) Team Wiesenhof Akud
klasyfikacja
1 Andreas Klöden (Ger) T-Mobile Team 13.13.20
2 Michael Rogers (Aus) T-Mobile Team 0.05
3 Matthias Russ (Ger) Gerolsteiner 0.06
4 Danilo Hondo (Ger) Team Lamonta 0.15
5 Matija Kvasina (Cro) Perutnina Ptuj 0.30
6 Mickael Buffaz (Fra) Agritubel
7 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj 0.33
8 Jure Golcer (Slo) Perutnina Ptuj
9 Cristiano Salerno (Ita) Team Tenax Salmilano
10 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Ceramica Panaria-Navigare 0.39
11 Andrea Pagoto (Ita) Ceramica Panaria-Navigare 1.42
12 Domenico Pozzovivo (Ita) Ceramica Panaria-Navigare 4.21
13 Serguey Firsanov (Rus) Rietumu Bank-Riga 4.36
14 Markus Fothen (Ger) Gerolsteiner 4.52
15 Vlodymyr Dyudya (Ukr) Team Milram 4.53
16 Alessandro Vanotti (Ita) Team Milram 5.04
17 Micula De Mattis (Ita) Team Tenax Salmilano
18 Christian Leben (Ger) Team Wiesenhof Akud 5.19
19 Maint Berkenbosch (Ned) Team Regiostrom-Senges 6.24
20 Giuseppe Guerini (Ita) T-Mobile Team 8.47
21 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Ceramica Panaria-Navigare 13.02
22 Emanuele Rizza (Ita) Naturino-Sapore Di Mare 13.24
23 Daniele Pietropolli (Ita) Team Tenax Salmilano
24 Daniel Musiol (Ger) Team Milram 13.30
25 Markus Eichler (Ger) Team Regiostrom-Senges
26 Alessandro Cortinovis (Ita) Team Milram
27 Elnathan Heizmann (Ger) Team Regiostrom-Senges
28 Roberto Petito (Ita) Team Tenax Salmilano
29 Sven Renders (Bel) Landbouwkrediet-Colnago
30 Tomas Konecny (Cze) Team Wiesenhof Akud

[size=75][ Dodano: Nie 20 Sie, 2006 09:24 ][/size]
4 etap
1 Andreas Klöden (Ger) T-Mobile Team 28.24
2 Markus Fothen (Ger) Gerolsteiner 0.26
3 Michael Rogers (Aus) T-Mobile Team 0.45
4 Danilo Hondo (Ger) Team Lamonta 0.49
5 Tony Martin (Ger) German National Team 1.04
6 Vasil Kiryienka (Blr) Rietumu Bank-Riga 1.09
7 Torsten Hiekmann (Ger) Gerolsteiner 1.12
8 Markus Eichler (Ger) Team Regiostrom-Senges 1.18
9 Elnathan Heizmann (Ger) Team Regiostrom-Senges 1.39
10 Alessandro Cortinovis (Ita) Team Milram
11 Matthias Russ (Ger) Gerolsteiner 1.45
12 Beat Zberg (Swi) Gerolsteiner 1.47
13 Alessandro Vanotti (Ita) Team Milram 2.03
14 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Ceramica Panaria-Navigare
15 Frantisek Rabon (Cze) T-Mobile Team 2.06
16 Christian Leben (Ger) Team Wiesenhof Akud 2.14
17 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj 2.18
18 Emanuele Rizza (Ita) Naturino-Sapore Di Mare 2.20
19 Andrea Pagoto (Ita) Ceramica Panaria-Navigare 2.21
20 Nico Sijmens (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 2.25
21 Micula De Mattis (Ita) Team Tenax Salmilano 2.27
22 Serguey Firsanov (Rus) Rietumu Bank-Riga 2.28
23 Brett Lancaster (Aus) Ceramica Panaria-Navigare 2.29
24 Cristiano Salerno (Ita) Team Tenax Salmilano 2.32
25 Elia Rigotto (Ita) Team Milram 2.38
26 Gregor Gazvoda (Slo) Perutnina Ptuj 2.40
27 Heinrich Haussler (Ger) Gerolsteiner 2.41
28 Dominik Roels (Ger) German National Team 2.45
29 Murilo Antonio Fischer (Bra) Naturino-Sapore Di Mare 2.47
30 Wolfram Wiese (Ger) Team Regiostrom-Senges 2.49
31 Mickael Buffaz (Fra) Agritubel 2.56
32 Erik Hoffmann (Nam) Team Lamonta 3.02
33 Mirko Allegrini (Ita) Ceramica Panaria-Navigare
34 Timo Honstein (Ger) Team Sparkasse 3.04
35 Roberto Petito (Ita) Team Tenax Salmilano
36 Stefan Parinussa (Ger) Team Sparkasse 3.08
37 Konstantin Schubert (Ger) Team Regiostrom-Senges 3.13
38 Maint Berkenbosch (Ned) Team Regiostrom-Senges
39 Matija Kvasina (Cro) Perutnina Ptuj 3.15
40 Paul Manning (GBr) Landbouwkrediet-Colnago 3.16
41 Björn Glasner (Ger) Team Lamonta 3.17
42 Daniele Pietropolli (Ita) Team Tenax Salmilano 3.19
43 Benoit Sinner (Fra) Agritubel 3.22
44 Florian Fromm (Ger) Rietumu Bank-Riga
45 Yannick Maus (Ger) Team Regiostrom-Senges 3.25
46 Domenico Pozzovivo (Ita) Ceramica Panaria-Navigare 3.26
47 Dirk Müller (Ger) Team Sparkasse
48 Sven Renders (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 3.27
49 Daniel Musiol (Ger) Team Milram 3.29
50 Paride Grillo (Ita) Ceramica Panaria-Navigare 3.33
Klasyfikacja
1 Andreas Klöden (Ger) T-Mobile Team 13.41.44
2 Michael Rogers (Aus) T-Mobile Team 0.50
3 Danilo Hondo (Ger) Team Lamonta 1.04
4 Matthias Russ (Ger) Gerolsteiner 1.51
5 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Ceramica Panaria-Navigare 2.42
6 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj 2.51
7 Cristiano Salerno (Ita) Team Tenax Salmilano 3.05
8 Mickael Buffaz (Fra) Agritubel 3.26
9 Matija Kvasina (Cro) Perutnina Ptuj 3.45
10 Andrea Pagoto (Ita) Ceramica Panaria-Navigare 4.03
11 Jure Golcer (Slo) Perutnina Ptuj 4.09
12 Markus Fothen (Ger) Gerolsteiner 5.18
13 Serguey Firsanov (Rus) Rietumu Bank-Riga 7.04
14 Alessandro Vanotti (Ita) Team Milram 7.07
15 Micula De Mattis (Ita) Team Tenax Salmilano 7.31
16 Christian Leben (Ger) Team Wiesenhof Akud 7.33
17 Domenico Pozzovivo (Ita) Ceramica Panaria-Navigare 7.47
18 Vlodymyr Dyudya (Ukr) Team Milram 9.14
19 Maint Berkenbosch (Ned) Team Regiostrom-Senges 9.37
20 Vasil Kiryienka (Blr) Rietumu Bank-Riga 14.39


#6

Klödi rządzi :exclamation: Na Vueltę z nim :exclamation: :mrgreen:


#7

Jeszcze pare zdjęć z 3 etapu.
A w generalce rządzi T-Mobile!Obsada nie była zbyt mocna, ale podwójne zwycięstwo to jest coś!










#8

Brawo, Andreas :exclamation: Żółta koszulka i porządny kufel piwa na koniec :mrgreen: Jak się okazuje, nie pojedzie na Vueltę (choć pewnie nawet nie był brany pod uwagę w składzie). Jego najbliższy start to Tour of Britain.