Rękawiczki na zimę

Panowie chciałbym zakupic nowe rękawiczki na zimowa porę, sek w tym ze mają utrzymac ciepło do 2 H na wypad, nawet w temeraturze 0 stopni, co polecacie.

Ja osobiście jeździłem, w okolicach zera na decathlonowskich długich + cieniutkie długie “wkładki” i jest dobrze.

Ja dokładnie to samo nawet przy -10,a na nartach biegałem w takim zestawie rękawiczek przy -20.

Ja polecam rękawiczki narciarskie. Dobrze trzymają ciepło.

W rękawiczkach narciarskich jest problem z dobrym chwytem kierownicy

panowie miło ze pomagacie ale linki np do allegrosa mile widziane :slight_smile:

Ze swojej strony polecam model firmy Pro - link. Rękawiczki te podczas okresu jesienno-zimowego testowałem na sobie.

Ja ma taki zestaw: decathlon.com.pl/PL/ciep-e-r … 139602147/
plus na większy mrozy dodatkowo: decathlon.com.pl/PL/jedwabne … -26184662/

@liiio podobają mi się twoje rękawiczki z pierwszego linku. Ja mam jeszcze z firmy 4F (z tym, że to są takie raczej wiosenno-jesienne modele). Kupiłem 3 różne modele ponieważ były przeceny po zakończeniu sezonu rowerowego i wszystko wyniosło mnie zaledwie 100 zł.
@sebkaaa a w jakiej cenie interesują Cie rękawiczki? Tutaj znajduje się katalog. Jednak z racji tego, iż nie ma filtrowania wyników wyszukiwania to musisz sobie przejrzeć tylko rękawice w wersji “długiej”. Mi się np. podobają BBB Aquashield natomiast z tych tańszych Kellys Frosty.

Ja kupiłem te moje na przecenie za 55 :slight_smile:

hmm ciekawie bede myslał, naraziesie postrzymam do przyszłego tyg i smigne do Decathlona zawsze to oszczednosc na paczce kurierskiej, a poza tym mam jeszcze buty do biegania kupic :slight_smile: