rekord predkosci na szosie

witamnie iwdzialem tego tematu na forum wiec go zlalozylem. a mianowicie chodzi mi o to jaki jests wasz rekord predkosci na rowerze? moj to rowno 81 km/h. oczywiscie z gorki he he :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mój rekord 85km/h z górki a po płaskim 79km/h za autem . Jestem ciekaw czy ktoś z was pędził za autem zdecydowanie powyżej 100km/h Ja jeszcze nie miałem okazji bo nikt z zaufanych mi osób nie ma odpowiedniego auta:p

Ja jechałem 71km/h :slight_smile: .To rekord na starym rowerze . W lato sprawdzę ile wyciągnę na obecnej kolarce.
P.S zjeżdżałem z Chełmca. To gdzieś 6 km zjazdu.

Mój Vmax to 89km/h za Tirem jechałem wtedy na przełożeniach 53/12. Z górki to 70km/h przełożenia 52/13.

Jakieś 70km/h ładnych parę lat temu, podczas jazdy z górki na najwyżej położonej wsi w Polsce :arrow_right: ZĄB. To była niesamowita prędkość, polecam tą miejscowość :slight_smile:

Prędkość jak prędkość, jakieś 75 km/h, ale ta niepewność, czy następny zakręć jest ślepy, a drzewa blisko, tudzież hamowanie przednim, bo drugi nie był pod ręką :slight_smile:

No to widzę że mieszkańcy gór będą brylować w tym temacie :mrgreen: Ze zjazdu staram się nie rozpraszać pytaniem o prędkość kolegów, bo sam bez licznika jeżdżę. Rekordy za autem to trochę chora sprawa, bo zależy od tego jak nierówno mamy pod sufitem. Mam znajomego który wracając z czasówki na przełęczy kowarskiej za autem walnął 118km/h, ja sam za autem staram się raczej obrotem walić, ale zdarzyło mi się przyświrować trochę powyżej 100km/h.

Polecam w Górach Sowich tzw. Rzeczkę (część górskich MP przez kilka lat), bez kręcenia 80km/h

Witam :slight_smile: Mój rekord na rowerze górskich to 63 km/h, natomiast na kolarce 98 km/h Niesamowite uczucie pędzić z taka prędkością na rowerze :wink:

67km z górki , więcej się bałem bo droga nie najlepsza

Na płaskim to trochę ponad 50km/h

A ja nie z gór ale za TIRem na płaski 91 km/h na przełożenieu 53/11 stać mnie było na więcej :mrgreen: ale nie TIRa.

mój rekord na płaskim to 62km/h, a z górki 72,5… Mario ale z ciebie hardcorowiec…

  • Na płaskim za samochodem (ford focus combi) 76km/h - rower czasowy 52/14
  • Z góry (trasa tegorocznych Górskich MP w Wysowej) ponad 90km/h

ja swój rekord też mam z mp z wysowej na treningu najszybciej zjeżdżałem 82km/h na wyścigu napewno szybciej i te 85 km/h to taki nie oficjalny rekord bo być może było coś kołó 90km/h ale nie miałem licznika…

Dawne dzieje … wspomniana Wysowa 89,7km/h (junior młodszy)

U mnie było 78 na gmp w Wysowej, na treningu może więcej ale nie miałem licznika. Nie mam wykręcenia więc za samochodem to 60 wszystko, koledzy z 46-14 podobno 82 jechali

82km/h przy przelozeniu 46/14?? To daje kadencję 195 obrotów na minutę!! To była czołówka polskich torowców?? :wink:

Ja na rowerze stacjonarnym 250 kadencje rozwijam :stuck_out_tongue: oczywiście bez obciążenia - obciążeniem jet tylko koło zamachowe…

Hmm, to z jaką w takim razie kręcą torowcy przykładowo??

To0rowcy nie mają aż takiego młyna

na trenażerze stacjonarnym na trochę krótszych korbach to co innego - na szosówce na pewno dużo mniej się wykręci niż na stacji która waży z 20-25 kg i stoi jak kamień :wink:

[size=75][ Dodano: Nie 13 Sty, 2008 16:44 ][/size]
i do tego dochodzi te koło które się obraca ważące sporo kg ja je rozbujam to samo się kręci razem z korbami :stuck_out_tongue: