Route du Sud (2.1)

Miche rozdaje karty, a czołowymi graczami są Polacy - brawo!

Artur Król po 6 etapach nadal 9 w TdSerbia!

Jutro pewnie będziemy sie cieszyc ze zwycięstwa Niemca w Route du Sud!

routedusud.fr/

Wejdźcie na ta stronę i kliknijcie photos.

Jahan Mombaerts wygrał ostatni 4 etap Route du Sud! Przemek Niemiec natomiast cały wyścig!

Peleton stracił chyba 5 sekund!!!

Nie ma to znaczenia! Najważniejsze, że P.Niemiec wygrał ten wyścig! A 24.06 Giro dell Appenino możliwe, że z naszymi z Miche!

Niemiec od poczatku sezonu zadziwia formą.Tak jak wiekszosc mowi,ekipa z najwyzszej polki powinna po niego siegnac.

Niemiec wie czego chce, a napewno nie chce jeżdzić w grupie gdzie nie będzie miał możliwość walczyć o coś dla siebie!

Ja nie chce nic sugerować ale wedle tego co ktos kiedys na forum napisal to mam nadzieje ,że Niemiec nie bedzie mial problemów z podpisaniem paszportu biologicznego w ekipie Pro Tour.

Przemek gratulacje za zwycięstwo :wink: Czekamy na transfer do lepszej ekipy :wink:

Mógłbyś jaśniej napisać, o co chodzi?

Nie bede kopiował wiec zobacz po prostu ten temat forums.rowery.org/viewtopic.php? … c&start=25 i post Viatora oraz TomAsza.

W tym kontekście, ja również mam taką nadzieję…

Luis Leon Sanchez wybral dosc nietypowy sposob przygotowania do TdF. Wystartowal w Rout de Sud, a nawet ukonczyl, 46 minut za Niemcem…
Mosquera stracil 56, ale to byl chyba jego pierwszy start po dluzszej przewie. Dla niego w kazdym razie istotny jest wrzesien.