1 123 SEVILLA RIBERA Oscar REG 5h15’53’’ 10’’
2 24 GIUNTI Massimo MIE à 1’8’’ 6’’
3 5 LE BOULANGER Yoann BTL à 1’34’’ 4’’ 4 71 EIBEGGER Markus ELK à 1’37’’
5 121 MANCEBO PEREZ Francisco REG à 1’37’’
6 51 BOTCHAROV Alexandre C.A à 1’37’’
7 105 HARTMANN Nicolas COF à 1’39’’
8 96 DUENAS NEVADO Moises AGR à 1’44’’
9 26 MUTO Pasquale MIE à 1’48’’
10 152 PAUWELS Serge JAC à 1’51’’
…
[b]12 63 MARCZYNSKI Tomasz FLM à 1’55’’
75 88 ZIELINSKI Piotr BAL à 17’24’’
95 65 WADECKI Adam FLM à 21’13’’
107 22 SZCZAWINSKI Krzysztof MIE à 28’9’’ [/b]
[size=75][ Dodano: Nie 24 Cze, 2007 11:03 ][/size]
Wyniki wczorajszego 3 etapu Cierp-Gaud - St Lary Soulan (155km). To co może nas cieszyć to 9 miejsce w klasyfikacji generalnej Tomasza Marczyńskiego
1 Amaël Moinard (Fra) Cofidis 4.34.07 (33.927 km/h)
2 Massimo Giunti (Ita) Miche
3 Oscar Sevilla (Spa) Relax-GAM
4 Markus Eibegger (Aut) Elk Haus-Simplon 0.15
5 Francisco Mancebo (Spa) Relax-GAM
6 Alexandre Botcharov (Rus) Crédit Agricole
7 Moisés Dueñas (Spa) Agritubel 0.18
8 Pasquale Muto (Ita) Miche 0.42 9 Tomasz Marczynski (Pol) Ceramica Flaminia 0.43
10 Nicolas Hartmann (Fra) Cofidis 0.57
… 76 Piotr Zielinski (Pol) Bretagne-Armor Lux
83 Adam Wadecki (Pol) Ceramica Flaminia 39.19
89 Adrian Honkisz (Pol) Miche
93 Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche
Klas. generalna:
1 Oscar Sevilla (Spa) Relax-GAM 13.04.56
2 Massimo Giunti (Ita) Miche 1.10
3 Markus Eibegger (Aut) Elk Haus-Simplon 2.03
4 Francisco Mancebo (Spa) Relax-GAM
5 Alexandre Botcharov (Rus) Crédit Agricole 2.06
6 Moisés Dueñas (Spa) Agritubel 2.16
7 Pasquale Muto (Ita) Miche 2.44
8 Nicolas Hartmann (Fra) Cofidis 2.50 9 Tomasz Marczynski (Pol) Ceramica Flaminia 2.51
10 Amaël Moinard (Fra) Cofidis 3.24
… 82 Adam Wadecki (Pol) Ceramica Flaminia 1.00.46
85 Piotr Zielinski (Pol) Bretagne-Armor Lux
94 Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche 1.07.38
97 Adrian Honkisz (Pol) Miche 1.07.42
[size=75][ Dodano: Nie 24 Cze, 2007 19:38 ][/size]
Wyniki ostatniego 4 etapu Val d’Aran - St.Gaudens 181km
1 Frédéric Finot (Fra) Roubaix Lille Metropole 3.57.22 (45.752 km/h)
2 Maxime Médérel (Fra) Auber
3 Cédric Coutouly (Fra) Agritubel 0.12
4 Francis Mourey (Fra) Française Des Jeux 0.14
5 Christophe Diguet (Fra) Auber
6 Nicolas Jalabert (Fra) Agritubel
7 Manuele Spadi (Ita) Ceramica Flaminia
8 Christophe Le Mevel (Fra) Crédit Agricole
9 Frédéric Bessy (Fra) Cofidis 0.29
10 Mikhaylo Khalilov (Ukr) Ceramica Flaminia 4.29
… 14 Adam Wadecki (Pol) Ceramica Flaminia
32 Tomasz Marczynski (Pol) Ceramica Flaminia 4.33
66 Piotr Zielinski (Pol) Bretagne-Armor Lux
73 Adrian Honkisz (Pol) Miche 4.52
75 Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche 4.54
Tomasz Marczyński zakończył wyścig na 8 miejscu (w ankiecie postawiłem na 6-10)