Rower szosowy do 4000 zl

Jak w temacie. Proszę o podanie modeli do tej kwoty. Zależy mi na tym aby byl pelny osprzęt SHIMANO 105 lub wyższy. Może być także porównywalne jakościowo Campagnolo. Najlepiej będzie jak propozycje będą ze zdjęciami.

Może być to zarówno model nowy jak i używany.

pozdrawiam.

W tej cenie u nas w klubie kupowali bianchi z karbonowym przednim widelcem na velocie z jakimiś przyzwoitymi kołami ambrosio i colnago z też przodem karbonowym na tiagrze i kołach whr-500. Takie rowery jednak ciężko dostać. Za 4-4,5 tys. dość dużo jest bianchi z 2 karbonowymi widelcami na mieszanej ultegrze ze 105 i koła niestety whr-500. Można na pewno też szukać rowery mniej znanych producentów np. cuba. Wystarczy popatrzeć po sklepach internetowych. Na allegro to raczej się nie kupi. Można składać, osprzęt można dostać tanio jednak gorzej z ramami

czemu ciezko? Jak moze być uzywany to luz :slight_smile:

w krakowie w komisie stoi pinarello paris (z wloch przywieziony)
allegro.pl/item334695150_pin … ando_.html
w tym samym sklepie jest rama treka karbonowa chyba 1500 chca za nia

Ja kupiłem w sobotę rower z allegro, niby używany, ale trafiłem na naprawdę zadbany, trudno doszukać się rys na ramie, toczy się cichutko, od razu pedałka i licznik z kadencją i koła lepsze niż wh r500 ;]
Jeżeli zależy Ci na klasie osprzętu najbardziej to:
allegro.pl/item339951213_cor … ra_9s.html Nowy, tyle, że 9speed
A co powiesz na to?
allegro.pl/item342243308_800 … a_ace.html
Ostatnio wisiał na allegro rower na karbonowej ramie, na cosmic’ach (2006) i chorusie za 4000, ale używany…

Oczywiście jeżeli ktoś chce używany to można kupić naprawdę dobry rower za 4000. Ten co gres pokazałeś to gościu na pewno nie chciał 3 tys., tylko sporo więcej, chyba że miał jakiś poważny feler i czekał na naiwnego

Bardzo mi się ten corratec na ultegrze podoba. Myślę że jeśli sprzedaje rower na allegro sklep, to raczej nie ma się czego obawiać, prawda??

Mam wrażenie że ten pinarello paris jest ze starym osprzętem campagnolo, przecież nowsze recordy są całe z karbonu.

[size=75][ Dodano: Wto 08 Kwi, 2008 08:40 ][/size]
Wydaje mi się że ten Ridley Phaeton Scandium musi być mocno uszkodzony skoro sprzedają po tak niskiej cenie tak wypasiony sprzęt.

Ale jeszcze jedna kwestia - jak kupię rower na ultegrze/105 z dwoma biegami z przodu i wymienię sobie na trzy biegi, to czy będę musiał kupować nową lewą manetkę??

pozdrawiam.

allegro.pl/item343247296_pinarel … ando_.html
znowu wisi :smiley:
Jeśli z tarczy 2 rzędowej chcesz na 3 rzędową to i manetka i przerzutka do wymiany, i może coś jeszcze :p Nie wiem jak sprawa wygląda z wkładem suportu i z łańcuchem…
Jak podoba Ci się jakiś rower, to przeczytaj dokładnie opis, zadzwoń powypytuj i wątpię by ktoś Cię oszukał ;]
Ja miałem jeszcze taką przewagę, że pojechałem odebrać osobiście, więc jeśli by się okazało coś nie tak, to nie muszę brać, a że i sprzedający trochę kilometrów zrobił na swój koszt, to i jemu się nie opłacało zrobić mnie w balona, bo straciłby na paliwo jakieś 100 zł.
Można iść do pobliskiego sklepu i zapytać czy handluje corratec’iem, jeśli tak, to za ile ten konkretny model byłby do kupna… Pewnie drożej, ale jeśli się obawiasz, to masz gwarancję, że dostaniesz rower do rąk, i dopiero wtedy zapłacisz.

machop przeciez pisalem ze wiem skad on jest :stuck_out_tongue: Ze sklepu w ktorym w krakowie:P
I pisalem ze rowery z wloch sprowadzaja dlatego takie tanie:P
Flera nie ma zadnego , ale jakby ktos chchial to jescze moge isc sie przejechac.

record owszem nie karbonowy.

Dodam ze nie pracuje w tym sklepie:D

Jesli klkamka indeksowana na 2 to oczywiscie bedziesz musial. Przerzutke nie sadze ale nei wiem:D

Record 9-tka to musi mieć z 8 lat. Nie wiem kiedy dokładnie wprowadzili 10-tkę, ale w 2002 roku już na pewno 9-tki nie było.

A co powiecie na nowy model marki FELT na ramie karbonowej na Shimano 105???

To rozsądny wybór o ile nie jesteś ciężki lub kiepski technicznie.
Bo podobno Felty są miękkie na główce i widelcu, a więc mogą sprawiać kłopoty w zakrętach (szczególnie przy większych prędkościach).

Co prawda 105 ostatni się mocno zdegradowała w hierarchii i nawet kiepskie rowery są oferowane zwykle na Ultegrze. Ale jeśli ci nie przeszkadza jej ciężar to nie widzę przeciwwskazań.

jezeli faktycznie sa miekkie to nie ma sensu