Rower używany z allegro [350zł z wysyłką]

Witam, chciałbym kupić używany rower z allegro, chciałbym aby miał amortyzatory, tarczowe hamulce też bym chciał ale nie muszą być.
allegro.pl/rower-gorski-26-amort … 39827.html
Coś takiego znalazłem

Mam:
182 CM wzrostu
75KG
19 lat.

przeciesz to najzwyklejszy rower z marketu.

Ten co podałem jest warty ceny?

czy ja wiem, taki sam dostaniesz w podobnej cenie w hipermarketach

Czyli rozumiem nie ma co się pchać w allegro, tylko iść do sklepu i kupić?
Jeszcze gdybym dorzucił trochę, co byś powiedział na taki?
allegro.pl/rower-gorski-silverfo … 74385.html

co bym powiedział nie warto

Ciekawa propozycja moim zdaniem tylko nie wiem czy zdążysz zajrzeć—>http://allegro.pl/piekny-focus-discover-freedom-na-deore-zobacz-i2619896872.html
Szukaj “sztywniaka” ,a nie pseudo “fulla”.

Nie polecam tanich rowerów z marketów. To, że mają ramę, koła i kierownicę, wcale nie musi czynić z nich prawdziwych rowerów. Na takich marketowych rowerach łatwo o kalectwo. Nie masz pewności co do jakości podzespołów, które w niespodziewanym momencie (daj boże nie podczas jazdy) mogą ulec poważnej usterce.

w magazynie rowerowym kiedyś testowali pamietnego tiggera z supermarketu. xlat temu, warto powrócić do tego tekstu. w tej dziedzinie raczej nic się nie zmieniło

Nie czepiałbym się znowu tych rowerów z supermarketów aż tak bardzo. Znaczy, to byle co, byle jakie podzespoły, ale i w rowerze za tysiaka są podzespoły, których trudno być pewnym. Natomiast makrokesze są często byle jak złożone i to może być przyczyną wypadku i kontuzji.

W zupełności się z Tobą zgodzę. Tu nie chodzi tylko o jakość bo to sie przełoży, na żywtoność częsci, ale o kompetencje osób które je składają.

Pójde o krok dalej i zaryzykuje opinią, że wszystkie rower w cenie do 700 zł (nowe) mają podobną historię.