rowerek stacjonarny

Zastanawiam się nad zakupem rowerku stacjonarnego na zimne wieczory, które nieuchronnie się zbliżają. Znajomy polecił mi rowerek poziomy, który podobno nie obciąża za bardzo kręgosłupa. Nie wiem, czy to będzie dla mnie dobry wybór… Potrzebuję sprzętu, który nie pozwoli mi zapomnieć, co to niezły wycisk i dobra kondycja także w zimę. Poza tym wysoka jakość w miarę przystępnej cenie to podstawa. Jaki typ roweru powinnam wybrać?

wybierz sobie po prostu jakiś trenażer i do tego rower wstaw. Dobre rowery stacjonarne są drogie

Rowery stacjonarne na których chcesz ćwiczyć bardzo intensywnie faktycznie nie są najtańsze, jednak jeżeli już wiesz że Twoje treningi będą regularne, możesz się na to zdecydować. Trenażery są bardzo głośne. Dopasuj rower do swojej wagi, musi być bardzo stabilny. Dla zaawansowanych zawodników najlepsze będą rowery spinigowe, tutaj zwróć uwagę na wagę koła zamachowego, niech ma przynajmniej 13 kg aby treningi były płynne i przyjemne. Ważne żeby rower miał możliwość regulacji siodełka i kierownicy w pionie i w poziomie. Na takich rowerkach przeprowadzisz bardziej intensywne treningi stosując różne chwyty na kierownicy. Gwarantuję Ci że odpowiednio się zmęczysz i zrzucisz zbędne kilogramy.

Napisz jaki masz budżet to spróbuję Ci doradzić bardziej konkretnie. Polecam markę Sapphire: ceny nie są zbyt wysokie, jakość jest dobra, 5 lat gwarancji, 60 dni na zwrot – jeżeli nie spodoba Ci się zamówiony model, po testach możesz go wymienić na inny. Przejrzyj dokładnie sklepy internetowe, czasem można upolować naprawdę fajne promocje.