Różne pytania zamiast wielu tematów

Wzorem z innego forum, chciałbym zaproponować taki właśnie topic. Jeśli ktoś ma pytanie krótkie, to niech zapyta właśnie tutaj. Wyszukiwarka i tak znajdzie post na dużą ilość informacji która tu mam nadzieje się pojawi?

Bodaj że w wtorek w newsach pojawiła się informacja co do startu drużyny Astana w TdF. W środę miało się wszystko wyjaśnic czy ta drużyna dostanie licencję od UCI. Powiedziane było że od tego zależy start tej drużyny (czytaj Vino) na TdF. Do tej pory nie widzę żadnej informacji na ten temat. Czy ktoś zna jakieś fakty w tej sprawie?

na razie nic nowego nie slychac.

allegro.pl/item111585767_klamkom … otki_.html

przelotki na tej aukcji wydają mi sie jakieś dziwne, ja mam inne(też klamki sory). czy ktoś może mi wytłumaczyć w jaki sposób użyć tą przelotke co jest na zdjęciu??? jest też tam napisane ze “Współpracuje z komputerem rowerowym FLIGHT DECK Kod : ST-3300.” Na czym polega ta współpraca??? czy chodzi o licznik??

Zdjęcie jest nienajlepszej jakości. Jednakże mimo tego domyślam się, iż przelotki dedykowane są do ram w których nie ma uchwytów pod manetki, a tylko są odpowiednio profilowane przelotowe rurki oporowe /na ramie dolnej lub na główce rury sterowej/ przez które przechodzi pancerz z linką. Na tej przelotce jest pokretło do precyzyjnej regulacji naciągu linki.
Możliwośc współpracy klamkomanetek z FLIGHT DECK oznacza, że w obudowie klamek są łacza elektryczne i przyciski którymi można sterować pracą licznika rowerowego o ww. nazwie firmy Shimano, bez zdejmowania dłoni z klamek.

pojedzie :] nba stronei glownej pojawilo sie juz info ;]

Napewno wielu z was robi zakupy częśći rowerowych przez internet. Ja w ten sposób złozyłem sobie cały rower. Jeśli coś będziecie kupować przez internet to proście zeby wysłano wam towar firmą kurierską bo Poczta Polska to sobie w dupe jedzie. Kupiłem ze trzy miesiące temu na allegro klamkomanetki a listonosz zostawił paczke u sąsiadów. Całe szczęście ze mam miłych sąsiadów i mi paczke przekazali, bo jak by byli hamscy to mógłbym sie pożegnać z klamkami. Zresztą poczytajcie sobie o pracy poczty tutaj: konsument.cogdziekupic.pl/in … &topic=584

CZy była już konferencja eurosportu na temat relacji TDF???

Nie sądze, nie dostałem żadnej informacji na ten temat. Chyba że już mnie Eurosport nie lubi i wyciął ze swojej listy.

Tomasz ale czy nie już czas :question: Przecież został tydzień tylko… :bulb:

Tomasz, czy data początku konkursu na czwartek około 21 jest nadal aktualna?? Pytam bo w piątek wyjeżdzam i wracam w niedziele, więc mi może konkurs przejść koło nosa.

tak, nie wiem co zrobic z zawodnikami Astany, ale jutro na pewno wystartuje.

Tomasz, sorry że przeszkadzam :unamused: ale czy podjełeś decyzję co z kolarzami Astany??

bedzie mozna ich wybrac, ale niespieszylbym sie z tym, bo jezeli nie pojada to sorry, ale na ich miejsce nikt nie wskoczy.

Czyli dodatkowe ryzyko gry :slight_smile: Ahh ten dreszczyk emocji :wink:

Domyślam się, że Wino będzie w 1.koszyku, a więc odpada, bo z tego wezmę Ulle :mrgreen: Jeśli chodzi o Astanę, to myślałem o wytypowaniu do ekipy kilku zawodników :arrow_right: Contadora, Osy, Kaszeczkina i Paulinho. Zobaczymy, jak będzie z koszykami. Ale chyba jednak zdecyduję się na kolarzy z innych, bardziej czystych grup :stuck_out_tongue: Co nie znaczy, że Astanę mam za brudną ekipę :exclamation: Lubię tę grupę :wink: