Ściana płaczu 2006


#1

Zwycięstwa:

Łukasz Podolski (Weltour Rowery Łazy) - 6
etap Dookoła Mazowsza (2.2)
4 etapy Tour du Senegal (2.2)
klas. końcowa Tour du Senegal (2.2)

Krzysztof Jeżowski (Knauf Team) - 5
2 etapy Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
Pomorski Klasyk (1.2)
2 etapy Dookoła Mazowsza (2.2)

Tomasz Kiendyś (Knauf Team) - 5
etap Tour Nord Isere (2.2)
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
klas. końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
klas. końcowa Dookoła Mazowsza (2.2)

Bartłomiej Matysiak (Legia-Bazyliszek) - 3
etap FBD Insurance Rás (2.2)
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)
klas. końcowa Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)

Robert Radosz (DHL Author) - 3
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Robert Radosz
klas. końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Łukasz Podolski (Weltour Rowery Łazy) - 2
2 etapy Tour du Senegal (2.2)

Przemysław Niemiec (Miche) - 2
Giro di Toscana (1.1)
etap Route du Sud (2.1)

Radosław Romanik (DHL Author) - 2
etap Tour de Slovaquie (2.2)
klas. końcowa Tour de Slovaquie (2.2)

Mariusz Wiesiak (Team Nippo) - 2
2 etapy Tour of Hokkaido (2.2)

Piotr Zaradny (Knauf Team) - 2
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)
etap Dookoła Mazowsza (2.2)

Piotr Chmielewski (CCC-Polsat) - 1
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2)

Wojciech Dybel (Norda Atala) - 1
Gran Premio Inda - Trofeo Aras Frattini (1.2)

Marcin Gębka (DHL Author) - 1
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2)

Dawid Krupa (MBK-Cycles-Scout) - 1
etap Tour of Hellas (2.2)

Tomasz Lisowicz (Knauf Team) - 1
Szlakiem Walk Majora Hubala (1.2)

Piotr Mazur (Saunier Duval) - 1
Mistrz Polski - indywidualna jazda na czas

Krzysztof Mermer (MBK-Cycles-Scout) - 1
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)

Jacek Morajko (Carvalhelhos-Boavista) - 1
GP Área Metropolitana de Vigo (1.2)

Wojciech Pawlak (Knauf Team) - 1
SEB Eesti Ühispank Tartu GP (1.1)

Michał Pawlyta (Legia-Bazyliszek) - 1
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)

Marcin Sapa (Knauf Team) - 1
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)

Paweł Szaniawski (CCC-Polsat) - 1
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2)

Jarosław Wełniak (Legia-Bazyliszek) - 1
etap FBD Insurance Rás (2.2)

Marek Wesoły (CCC-Polsat) - 1
etap Dookoła Mazowsza (2.2)

Mariusz Witecki (Intel-Action) - 1
Mistrz Polski - start wspólny

Zwycięstwa grupy:

Knauf Team - 15
etap Tour Nord Isere (2.2) - Tomasz Kiendyś
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Tomasz Kiendyś
2 etapy Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Krzysztof Jeżowski
klas. końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Tomasz Kiendyś
SEB Eesti Ühispank Tartu GP (1.1) - Wojciech Pawlak
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Piotr Zaradny
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Marcin Sapa
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Tomasz Kiendyś
Klasyk Pomorski (1.2) - Krzysztof Jeżowski
2 etapy Dookoła Mazowsza (2.2) - Krzysztof Jeżowski
etap Dookoła Mazowsza (2.2) - Piotr Zaradny
klas. końcowa Dookoła Mazowsza (2.2) - Tomasz Kiendyś
Szlakiem Walk Majora Hubala (1.2) - Tomasz Lisowicz

Weltour Rowery Łazy - 8
etap Dookoła Mazowsza (2.2) - Łukasz Podolski
4 etapy Tour du Senegal (2.2) - Łukasz Podolski
klas. końcowa Tour du Senegal (2.2) - Łukasz Podolski
2 etapy Tour du Senegal (2.2) - Marek Maciejewski

DHL - Author - 6
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Robert Radosz
klas. końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Robert Radosz
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2) - Marcin Gębka
etap Tour de Slovaquie (2.2) - Radosław Romanik
klas. końcowa Tour de Slovaquie (2.2) - Radosław Romanik
etap Tour of Bulgaria (2.2) - Robert Radosz

Intel-Action - 5
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Denys Kostyuk (Ukr)
mistrz Polski, start wspólny - Mariusz Witecki
etap Tour of Qinghai Lake (2.HC) - Denys Kostyuk (Ukr)
2 etapy Tour of Qinghai Lake (2.HC) - Bogdan Bondariew (Ukr)

Legia-Bazyliszek - 5
etap FBD Insurance Rás (2.2) - Jarosław Wełniak
etap FBD Insurance Rás (2.2) - Bartłomiej Matysiak
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Bartłomiej Matysiak
klas. końcowa Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Bartłomiej Matysiak
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Michał Pawlyta

CCC-Polsat - 3
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) - Piotr Chmielewski
etap Bałtyk-Karkonosze Tour (2.2) - Paweł Szaniawski
etap Dookoła Mazowsza (2.2) - Marek Wesoły

MBK-Cycles-Scout - 2
etap Tour of Hellas (2.2) - Dawid Krupa
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Krzysztof Mermer

[code]22.10 Japan Cup 1.1 Sylwester Szmyd (LAM) 5 0:10

14.10 Giro di Lombardia PT Sylwester Szmyd (LAM) 38 4:10

12.10 Giro del Piemonte 1.HC Błażej Janiaczyk (AGC) 7 0:00
Przemysław Niemiec (MIE) 62 0:12
Sylwester Szmyd (LAM) 83 0:24
Tomasz Marczyński (CER) 91 4:40
Hubert Kryś (CER) 98 6:29

08.10 GP Beghelli 1.1 Błażej Janiaczyk (AGC) 11 0:00
Przemysław Niemiec (MIE) 52 0:00
Tomasz Marczyński (CER) 60 2:25
Sylwester Szmyd (LAM) 67 2:25
Hubert Kryś (CER) 81 4:12

07.10 Giro dell’Emilia 1.HC Przemysław Niemiec (MIE) 15 1:01
Sylwester Szmyd (LAM) 34 3:00

05.10 Paris-Bourges 1.1 Wojciech Pawlak (KNF) 30 0:03
Tomasz Kiendyś (KNF) 45 0:03
Piotr Zieliński (BJF) 82 0:50

05.10 Coppa Sabatini 1.1 Błażej Janiaczyk (AGC) 24 0:24
Hubert Kryś (CER) 56 1:02

01.10 Züri Metzgete PT Sylwester Szmyd (LAM) 43 5:34

24.09 Mistrzostwa świata - start wspólny Przemysław Niemiec (MIE) 80 3:43
Tomasz Marczyński (CER) 123 8:45

13.09-18.09 Tour of Hokkaido 2.2 Mariusz Wiesiak (NIP) 29 11:18
+2ze

26.08-17.09 Vuelta a Espana GT Sylwester Szmyd (LAM) 14 18:40

17.09 GP Industria & Commercio di … 1.1 Krzysztof Szczawiński (CER) 5 0:00

07.09-17.09 Tour du Senegal 2.2 Łukasz Podolski (El2) 1 -
+4ze
+1el
Marek Maciejewski (El2) 8 4:55
+2ze
+1el
Tomasz Kłoczko (El2) 11 6:21
+4el
Daniel Chądziński (El2) 19 9:18
Krzysztof Ławniczak (El2) 36 15:13
Dariusz Śliwiak (El2) 72 49:30

16.09 Giro del Canavese 1.2 Bartłomiej Matysiak (El2) 14 0:00
Paweł Cieslik (El2) 25 0:00
Maciej Bodnar (El2) 33 0:00
Dariusz Batek (El2) 37 0:00
Jarosław Marycz (El2) 60 0:00

13.09-17.09 3-Länder-Tour 2.1 Sebastian Skiba (INT) 20 22:36
Łukasz Bodnar (INT) 21 22:39
Marcin Sapa (KNF) 27 24:43
Wojciech Pawlak (KNF) 32 25:36
Tomasz Brożyna (INT) 52 27:59
Jarosław Rębiewski (KNF) 55 28:10
Tomasz Lisowicz (KNF) 59 29:53
Krzysztof Jeżowski (KNF) 67 31:53
Krzysztof Miara (INT) 74 36:01

04.09-10.09 Tour de Pologne PT Marek Rutkiewicz (INT) 4 0:31
Przemysław Niemiec (MIE) 19 3:55
Piotr Mazur (SDV) 23 5:12
Dariusz Baranowski (LST) 36 20:34
Cezary Zamana (INT) 50 22:46
Tomasz Marczyński (CER) 66 30:20
Bartosz Huzarski (INT) 73 33:40
Hubert Kryś (CER) 77 38:50
Marcin Osiński (INT) 82 1.21:30

10.09 Rund um die Nürnberger Altstadt 1.1 Dariusz Rudnicki (INT) 10 0:00

07.09-10.09 Giro della Toscana 2.2 Michał Gołaś (El2) 12 2:25
Jarosław Dąbrowski (El2) 20 5:41
Wojciech Dybel (El2) 44 25:36

30.08-03.09 Tour de Slovaquie 2.2 Radosław Romanik (DHL) 1 -
+1ze
+2el
Kazimierz Stafiej (DHL) 17 1:05
Robert Radosz (DHL) 46 10:25

29.08-03.09 Giro della Valle d’Aosta 2.2 Jarosław Marycz (El2) 32 29:35

31.08 Trofeo Melinda 1.1 Tomasz Marczyński (CER) 25 5:42
Przemysław Niemiec (MIE) 32 9:35
Hubert Kryś (CER) 43 9:35

28.08 Grand Prix de Beuvry-La-Foret 1.2 Grzegorz Gieracki (El2) 16 0:26
Grzegorz Kwiatkowski (El2) 46 0:39

26.08 Szlakiem Walk Majora Hubala 1.2 Tomasz Lisowicz (KNF) 1 -
Radosław Romanik (DHL) 2 0:00
Robert Radosz (DHL) 5 1:16
Paweł Bentkowski (KNF) 6 1:16
Łukasz Podolski (El2) 7 1:16
Bartosz Huzarski (INT) 8 1:16
Jarosław Rębiewski (KNF) 9 1:22
Michał Buczek (LEG) 10 1:27
Marcin Sapa (KNF) 11 1:27

26.08 Giro del Veneto 1.HC Przemysław Niemiec (MIE) 25 2:13
Tomasz Marczyński (CER) 45 8:02

23.08 Druivenkoers Overijse 1.1 Cezary Zamana (INT) 8 0:00

16.08-23.08 Eneco Tour of Benelux PT Piotr Mazur (SDV) 88 18:06

22.08 GP Stad Zottegem-Tistaert Prijs 1.1 Marek Rutkiewicz (INT) 5 0:00
Mariusz Witecki (INT) 21 2:15

20.08 Classic de l’Indre Trophée Fenioux 1.2 Artur Krzeszowiec (AMO) 34 3:51
Kacper Sowinski (AMO) 80 13:12
Jakub Lorek (AMO) 115 13:12

20.08 G.P. Ciudad de Vigo 1.2 Jacek Morajko (CAB) 3 0:00

18.08 GP Área Metropolitana de Vigo 1.2 Jacek Morajko (CAB) 1 -

17.08 Coppa Bernocchi 1.1 Krzysztof Szczawiński (CER) 6 0:00

05.08-15.08 Volta a Portugal 2.HC Sylwester Szmyd (LAM) 38 30:54
Hubert Kryś (CER) 72 1.07:36
Jacek Morajko (CAB) 91 1.27:58

15.08 Puchar Ministra Obrony Narodowej1.2 Marcin Gębka (DHL) 1 -
Krzysztof Jeżowski (KNF) 2 0:00
Dariusz Rudnicki (INT) 3 0:00
Łukasz Podolski (El2) 4 0:00
Radosław Romanik (DHL) 7 0:00
Piotr Chmielewski (CCC) 8 0:00
Tomasz Lisowicz (KNF) 9 0:00
Łukasz Góralewski (El2) 10 0:00

15.08 Tre Valli Varesine 1.HC Przemysław Niemiec (MIE) 16 0:23

13.08 Memoriał Henryka Łasaka 1.1 Marcin Sapa (KNF) 2 0:00
Bartłomiej Matysiak (LEG) 3 0:16
Tomasz Lisowicz (KNF) 5 4:32
Wojciech Pawlak (KNF) 6 4:32

12.08 Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Mariusz Witecki (INT) 3 0:00
Radosław Romanik (DHL) 4 0:00
Marcin Sapa (KNF) 6 0:00
Kazimierz Stafiej (DHL) 9 0:00

12.08 Rund um die Hainleite 1.1 Cezary Zamana (INT) 22 1:02

06.08-10.08 Vuelta a Burgos 2.HC Dariusz Baranowski (LST) 54 13:10

09.08 Gran Premio Cibes 1.1 Błażej Janiaczyk (AGC) 15 1:07

08.08 GP Fred Mengoni 1.1 Krzysztof Szczawiński (CER) 14 0:00
Błażej Janiaczyk (AGC) 41 2:00
Artur Król (AMO) 49 3:30

01.08-09.08 Deutschland Tour PT Piotr Mazur (SDV) 113 40:00

02.08-06.08 Post Danmark Rundt 2.HC Dariusz Rudnicki (INT) 72 23:32
Krzysztof Miara (INT) 76 23:52
Marcin Osiński (INT) 84 25:00
Krzysztof Kuźniak (INT) 98 30:02

05.08 Giro del Lazio 1.HC Krzysztof Szczawiński (CER) 31 9:05
Przemysław Niemiec (MIE) 49 13:28

02.08-03.08 Paris-Correze 2.1 Piotr Zieliński (BJF) 64 27:28

03.08 GP Citta’ di Camaiore 1.1 Krzysztof Szczawiński (CER) 36 11:34

31.07 Memorial Ricardo Otxoa 1.1 Dariusz Baranowski (LST) 57 0:00

30.07 Vattenfall Cyclassics PT Piotr Mazur (SDV) 77 7:32

25.07-29.07 Dookoła Mazowsza 2.2 Tomasz Kiendyś (KNF) 1 -
Marek Wesoły (CCC) 2 0:02
+1ze
+3el
Daniel Czajkowski (DHL) 3 0:19
Krzysztof Jeżowski (KNF) 5 0:38
+2ze
+2el
Robert Radosz (DHL) 6 0:40
Jarosław Rębiewski (KNF) 8 0:50
Tomasz Lisowicz (KNF) 9 0:52
Marcin Gębka (DHL) 10 0:58
Piotr Zaradny (KNF) ? ?
+1ze
Łukasz Podolski (El2) ? ?
+1ze

23.07 Gran Premio Inda 1.2 Wojciech Dybel (El2) 1 -
Jarosław Dąbrowski (El2) 3 1:40

23.07 GP Demy Cars 1.2 Jarosław Marycz (El2) 8 4:04

23.07 GP de la Ville de Pérenchies 1.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2) 6 0:30
Adam Gawlik (El2) 10 0:30

20.07-23.07 Brixia Tour 2.1 Przemysław Niemiec (MIE) 6 1:39
Hubert Kryś (CER) 33 15:29
Sławomir Kohut (MIE) 78 40:11
Seweryn Kohut (MIE) 87 43:30

19.07-23.07 Sachsen-Tour International 2.1 Marek Rutkiewicz (INT) 43 23:55
Bartosz Huzarski (INT) 55 34:58
Jarosław Zarębski (INT) 71 44:23
Tomasz Brożyna (INT) 85 49:20
Cezary Zamana (INT) 87 49:42

15.07-23.07 Tour of Qinghai Lake 2.HC Sebastian Skiba (INT) 22 14:56
Krzysztof Miara (INT) 46 1.07:22
Marcin Osiński (INT) 52 1.13:14
Dariusz Rudnicki (INT) 76 1.38:25
Krzysztof Kuźniak (INT) 89 1.56:25

22.07 GP Bradla 1.2 Radosław Romanik (DHL) 4 2:33

16.07 Klasyk Pomorski 1.2 Krzysztof Jeżowski (KNF) 1 -
Daniel Czajkowski (DHL) 2 0:00
Adam Wadecki (CCC) 3 0:00
Tomasz Lisowicz (KNF) 4 0:12
Jarosław Rębiewski (KNF) 5 0:12
Dawid Ździebłko (DHL) 6 0:17
Marcin Wolski (El2) 7 0:17
Radosław Wasilewski (El2) 8 0:17
Marcin Gębka (DHL) 9 0:17
Mateusz Mróz (CCC) 10 0:17

09.07 GP de Dourges 1.2 Grzeogrz Kwiatkowski (El2) 9 0:00

05.07-09.07 GP de Ciclismo de Torres 2.1 Jacek Morajko (CAB) 76 50:21

28.06-02.07 Wyścig Solidarności i Olimpij. 2.1 Robert Radosz (DHL) 1 -
+1ze
+2el
Marcin Sapa (KNF) 2 0:42
Łukasz Bodnar (INT) 3 0:46
Sławomir Kohut (MIE) 5 1:13
Marek Wesoły (CCC) 7 2:17
Tomasz Kiendyś (KNF) 10 3:16
+1ze
Dawid Krupa (MBK) 12 3:28
Radosław Romanik (DHL) 17 4:10
Seweryn Kohut (MIE) 19 4:23
Tomasz Brożyna (INT) 21 4:52
Mateusz Mróz (CCC) 22 5:01
Kazimierz Stafiej (DHL) 24 6:07
Mariusz Witecki (INT) 28 7:07

29.06-01.07 GP Cycliste de Gemenc 2.2 Marek Maciejewski (El2) 13 1:03
Łukasz Podolski (El2) 17 2:09
Krzysztof Rzepecki (El2) 56 8:51
Tomasz Kłoczko (El2) 66 10:55

15.06-18.06 Route du Sud 2.1 Przemysław Niemiec (MIE) 4 2:19
+1ze
Tomasz Marczyński (CER) 12 7:06

04.06-11.06 Critérium du Dauphiné Libéré PT Sylwester Szmyd (LAM) 38 41:38
Dariusz Baranowski (LST) 94 1.26:49
Piotr Mazur (SDV) 113 1.39:42

08.06-11.06 Tour of Slovenia 2.1 Przemysław Niemiec (MIE) 3 2:21
Sławomir Kohut (MIE) 43 17:03
Seweryn Kohut (MIE) 61 21:12
Artur Król (AMO) 81 29:09
Jakub Lorek (AMO) 86 33:23

06.06-11.06 Bałtyk-Karkonosze Tour 2.2 Bartłomiej Matysiak (LEG) 1 -
+1ze
+2el
Kazimierz Stafiej (DHL) 2 0:12
Krzysztof Miara (INT) 3 0:41
Paweł Bentkowski (KNF) 4 3:55
+1ze
+3el
Grzegorz Żołędziowski (DHL) 5 4:48
Łukasz Góralewski (El2) 7 11:15
Marcin Sapa (KNF) 8 16:33
Mariusz Witecki (INT) 9 19:01
Jarosław Zarębski (INT) 11 19:31
Cezary Zamana (INT) 12 20:22
Radosław Romanik (DHL) 13 20:42
Jarosław Wełniak (LEG) 14 21:00
Robert Radosz (DHL) 15 21:27
Krzysztof Ciesielski (DHL) 16 21:51
Tomasz Kiendyś (KNF) 17 22:03
Łukasz Bodnar (INT) 18 22:49
Łukasz Modzelewski (LEG) 19 23:10
Michał Pawlyta (LEG) 36 1.06:08
+1ze
+1el

08.06-11.06 GP CTT Correios de Portugal 2.2 Hubert Kryś (CER) 29 1:56
Krzysztof Szczawiński (CER) 49 4:02
Jacek Morajko (CAB) 68 9:48

31.05-04.06 Tour de Luxembourg 2.HC Tomasz Brożyna (INT) 2 0:10
Dariusz Rudnicki (INT) 15 13:38
Sebastian Skiba (INT) 34 19:37

04.06 GP Kanton Aargau/Gippingen 1.HC Tomasz Marczyński (CER) 55 14:56

04.06 Riga GP 1.2 Tomasz Leśniak (MBK) 10 0:44
Krzysztof Mermer (MBK) 24 0:45
Wojciech Kalemba (MBK) 49 3:13
Hubert Nowak (MBK) 53 3:13

06.05-28.05 Giro d’Italia GT Sylwester Szmyd (LAM) 19 49:47

24.05-28.05 International Bayern Rundfahrt 2.HC Mariusz Witecki (INT) 16 1:56
Bartosz Huzarski (INT) 19 2:00
Tomasz Brożyna (INT) 35 12:41
Sławomir Kohut (MIE) 56 32:37
Jarosław Zarębski (INT) 58 32:42
Seweryn Kohut (MIE) 61 34:47

21.05-28.05 FBD Insurance Rás 2.2 Bartłomiej Matysiak (LEG) 9 6:51
+1ze
Łukasz Modzelewski (LEG) 17 10:29
Jarosław Wełniak (LEG) 27 16:06
+1ze
Przemysław Pietrzak (LEG) 53 30:34
Michał Pawlyta (LEG) 54 30:34

24.05-28.05 Volta ao Alentejo 2.1 Jacek Morajko (CAB) 20 1:25
Błażej Janiaczyk (AGC) 42 7:06

25.05-28.05 Fleche du Sud 2.2 Maciej Bodnar (El2) 11 3:42
Adam Pierzga (El2) 26 6:26

28.05 GP Palma 1.2 Marek Maciejewski (El2) 2 0:00
Krzysztof Rzepecki (El2) 17 9:25

27.05 SEB Eesti Ühispank Tartu GP 1.1 Wojciech Pawlak (KNF) 1 -
Tomasz Kiendyś (KNF) 3 0:08
Marcin Sapa (KNF) 7 2:00
Tomasz Lisowicz (KNF) 15 3:16
Krzysztof Jeżowski (KNF) 17 6:16
Wojciech Kalemba (MBK) 28 7:25

27.05 Grand Prix Kooperativa 1.2 Kazimierz Stafiej (DHL) 4 0:32
Dawid Krupa (MBK) 6 0:50
Łukasz Podolski (El2) 7 0:59
Radosław Romanik (DHL) 16 2:32
Grzegorz Putek (MBK) 27 5:58
Sławomir Bury (El2) 38 7:48
Krzysztof Ciesielski (DHL) 50 7:48
Grzegorz Żołędziowski (DHL) 52 7:48
Dawid Zdzebłko (DHL) 66 7:48
Krzysztof Mermer (MBK) 87 7:48

26.05 E.O.S. Tallinn GP 1.1 Marcin Sapa (KNF) 7 1:30
Łukasz Bodnar (INT) 10 1:30

26.05 Grand Prix Hydraulika Mikoláše 1.2 Radosław Romanik (DHL) 2 0:34
Marek Maciejewski (El2) 11 1:24
Krzysztof Ciesielski (DHL) 18 1:34

25.05 Tour de Vendée 1.1 Krzysztof Szczawiński (CER) 11 0:00
Tomasz Marczyński (CER) 46 0:00
Piotr Zieliński (BJF) 47 0:00

21.05 Neuseen Classics 1.2 Krzysztof Jeżowski (KNF) 2 0:02
Tomasz Lisowicz (KNF) 3 0:16
Tomasz Kiendyś (KNF) 10 1:42
Dawid Krupa (MBK) 12 1:42
Wojciech Pawlak (KNF) 13 1:43
Grzegorz Putek (MBK) 15 1:43
Piotr Zaradny (KNF) 25 4:45
Krzysztof Mermer (MBK) 64 4:52
Krzysztof Krzywy (NOB) 73 4:53
Tomasz Leśniak (MBK) 74 4:53
Marcin Sapa (KNF) 95 4:58
Wojciech Kalemba (MBK) 104 7:42
Paweł Piotrowski (NOB) 105 8:23
Marcin Jasiński (NOB) 107 8:27
Adam Sznitko (NOB) 108 8:27
Bartosz Banach (NOB) 109 8:28

21.05 Grand Prix Möbel Alvisse 1.2 Maciej Bodnar (El2) 21 11:09

13.05-20.05 Wyścig Pokoju 2.HC Tomasz Marczyński (CER) 17 4:03
Krzysztof Szczawiński (CER) 25 5:36
Przemysław Niemiec (MIE) 26 6:54
Seweryn Kohut (MIE) 28 7:43
Sławomir Kohut (MIE) 36 18:40
Arkadiusz Wojtas (MIE) 39 21:27
Krzysztof Miara (INT) 45 25:54
Łukasz Bodnar (INT) 94 1.13:36

11.05-15.05 Vuelta a la Comunidad de Madrid 2.2 Artur Król (AMO) 69 44:10

12.05-14.05 Tour de Picardie 2.1 Piotr Zieliński (BJF) 51 16:06

07.05 GP Industria del Marmo 1.2 Michał Gołas (El2) 7 0:04

03.05-07.05 Quatre Jours de Dunkerque 2.HC Piotr Zieliński (BJF) 102 20:56

02.05 Coppa Citta’ di Asti 1.2 Michał Gołas (El2) 9 0:00

01.05 Memoriał A. Trochanowskiego 1.2 Piotr Chmielewski (CCC) 1 -
Marcin Sapa (KNF) 2 0:00
Krzysztof Ciesielski (DHL) 4 0:00
Tomasz Kłoczko (El2) 5 0:00
Kazimierz Stafiej (DHL) 7 0:00
Jarosław Zarębski (INT) 9 0:50
Tomasz Kiendyś (KNF) 10 0:50
Krzysztof Jeżowski (KNF) 11 1:08
Marcin Gębka (DHL) 12 1:08
Marcin Lewandowski (INT) 13 1:08
Mateusz Mróz (CCC) 14 1:08
Łukasz Podolski (El2) 15 1:08
Hubert Nowak (MBK) 17 1:08
Tomasz Lisowicz (KNF) 18 1:08
Bartłomiej Ksobiak (El2) 19 1:08
Damian Łuska (LEG) 20 1:08

26.04-01.05 Giro delle Regioni 2.2 Michał Gołas (El2) 7 1:23
Damian Walczak (El2) 31 4:16
Piotr Osiński (El2) 53 9:18

25.04-01.05 Tour de Bretagne Cycliste 2.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2) 41 5:12

30.04 Giro di Toscana 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 1 -
Krzysztof Szczawiński (CER) 5 0:02

25.04-30.04 Tour de Romandie PT Sylwester Szmyd (LAM) 10 2:21

28.04-30.04 Szlakiem Grodów Piastowskich 2.1 Tomasz Kiendyś (KNF) 1 -
+1ze
+2el
Marcin Sapa (KNF) 2 0:09
Wojciech Pawlak (KNF) 3 0:18
Bartosz Huzarski (INT) 5 0:35
Tomasz Lisowicz (KNF) 6 0:47
Michał Pawlyta (LEG) 7 0:56
Krzysztof Jeżowski (KNF) 10 1:37
+2ze
Kazimierz Stafiej (DHL) 12 2:24
Wojciech Dybel 13 3:09
Krzysztof Mermer (MBK) 14 3:27
+1ze
+1el
Jarosław Rębiewski (KNF) 16 3:40
Piotr Chmielewski (CCC) 17 3:56
Cezary Zamana (INT) 19 4:16

30.04 Trophée des Grimpeurs 1.1 Piotr Zieliński (BJF) 23 0:00

30.04 Colliers Classic (GP Aarhus) 1.1 Dariusz Rudnicki (INT) 23 1:05

29.04 GP Industria & Artigianato 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 14 0:00
Krzysztof Szczawiński (CER) 27 2:10

29.04 GP Herning 1.1 Łukasz Bodnar (INT) 43 5:37
Krzysztof Miara (INT) 45 5:37

18.04-23.04 Tour de Georgia 2.HC Piotr Mazur (SDV) 28 10:04

23.04 Giro dell’Appennino 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 13 4:00

23.04 Ronde van Vlaanderen U23 1.2 Michał Ładosz (El2) 93 2:27

19.04-23.04 Oddset Rundfahrt 2.1 Marek Rutkiewicz (INT) 13 0:52
Bartosz Huzarski (INT) 29 1:02
Cezary Zamana (INT) 37 2:32
Tomasz Brożyna (INT) 57 7:46
Sebastian Skiba (INT) 58 7:53

18.04-21.04 Giro del Trentino 2.1 Sylwester Szmyd (LAM) 6 0:22
Przemysław Niemiec (MIE) 7 0:27
Tomasz Marczyński (CER) 69 27:23
Błażej Janiaczyk (AGC) 75 33:10
Arkadiusz Wojtas (MIE) 82 38:50
Hubert Kryś (CER) 97 48:38

18.04 Paris-Camembert Lepetit 1.1 Piotr Chmielewski (CCC) 20 0:11
Mateusz Mróz (CCC) 24 0:11

18.04 Gran Premio Palio del Recioto 1.2 Maciej Bodnar (El2) 13 0:00

16.04 Prix de la Ville de Nogent 1.2 Piotr Chmielewski (CCC) 3 0:15
Krzysztof Ławniczak (El2) 11 0:43
Mateusz Mróz (CCC) 25 0:43
Adam Wadecki (CCC) 31 0:43
Igor Kłak (El2) 36 0:43
Dariusz Śliwiak (El2) 58 0:43
Mariusz Olesek (CCC) 67 0:43
Artur Przydział (CCC) 70 0:43
Paweł Szaniawski (CCC) 71 0:43

16.04 Giro d’Oro 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 5 0:00
Sylwester Szmyd (LAM) 40 1:03
Arkadiusz Wojtas (MIE) 46 1:30
Tomasz Marczyński (CER) 59 2:20
Błażej Janiaczyk (AGC) 79 2:43

12.04-16.04 Tour du Loir-et-Cher 2.2 Mariusz Wiesiak (NIP) 2 1:02

13.04-16.04 Tour Nord Isere 2.2 Tomasz Kiendyś (KNF) 17 7:39
+1ze
Adam Pierzga (El2) 49 28:13

15.04 Tour du Finistere 1.1 Piotr Zieliński (BJF) 37 10:28

13.04 Grand Prix de Denain 1.1 Piotr Zieliński (BJF) 44 0:05

05.04-09.04 Settimana Ciclista Lombarda 2.2 Piotr Chmielewski (CCC) 26 5:58
Hubert Kryś (CER) 41 12:14
Błażej Janiaczyk (AGC) 42 12:14
Krzysztof Ciesielski (DHL) 53 24:33
Jarosław Wełniak (LEG) 57 29:00
Mateusz Mróz (CCC) 61 30:11
Tomasz Marczyński (CER) 69 35:13
Bartłomiej Matysiak (LEG) 71 36:45
Przemysław Pietrzak (LEG) 72 36:45
Michał Pawlyta (LEG) 74 36:45
Adam Wadecki (CCC) 77 42:31
Paweł Staniawski (CCC) 80 42:46
Artur Przydział (CCC) 81 42:46
Jarosław Białowieżec (LEG) 84 42:46
Kazimierz Stafiej (DHL) 87 43:26
Łukasz Milewski (LEG) 90 45:50
Grzegorz Żołędziowski (DHL) 92 57:45

05.04-09.04 Tour of Hellas 2.2 Dawid Krupa (MBK) 15 13:47
+1ze
Krzysztof Mermer (MBK) 23 21:33
Hubert Nowak (MBK) 64 47:29
Tomasz Leśniak (MBK) 78 58:41
Sebastian Jezierski (MBK) 81 59:44

07.04-09.04 Circuit des Ardennes 2.2 Paweł Cieslik (El2) 32 1:52

04.04-07.04 Circuit de la Sarthe 2.1 Arkadiusz Wojtas (MIE) 32 1:12
Seweryn Kohut (MIE) 62 4:35
Sławomir Kohut (MIE) 63 4:36
Piotr Zieliński (BJF) 65 5:04

02.04 GP de la Ville de Rennes 1.1 Arkadiusz Wojtas (MIE) 45 0:00

01.04 Les Boucles de l’Artois 1.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2) 15 6:52

31.03 Route Adélie 1.1 Arkadiusz Wojtas (MIE) 23 0:00

29.03-02.04 Cinturon Ciclista a Mallorca 2.2 Marcin Ślężak (El2) 96 36:56

28.03-30.03 KBC Driedaagse van De Panne 2.HC Łukasz Bodnar (INT) 90 55:42
Marcin Osiński (INT) 97 56:30

26.03 Giro del Mendrisiotto 1.2 Mariusz Wiesiak (NIP) 7 0:19
Jakub Lorek (AMO) 13 0:19
Bartosz Kolendo (AMO) 18 0:27

23.03-26.03 Paths of King Nikola 2.2 Jarosław Wełniak (LEG) 8 2:10
Bartłomiej Matysiak (LEG) 15 3:38
Przemysław Pietrzak (LEG) 18 3:52
Łukasz Modzelewski (LEG) 25 6:28
Dawid Krupa (MBK) 27 8:29
Tomasz Leśniak (MBK) 37 18:02
Łukasz Milewski (LEG) 61 48:46
Radosław Romanik (DHL) 64 50:56
Grzegorz Żołędziowski (DHL) 74 59:33
Grzegorz Putek (MBK) 84 1.07:56
Daniel Czajkowski (DHL) 91 1.17:25
Marcin Gębka (DHL) 92 1.17:25

19.03-26.03 Tour de Normandie 2.2 Wojciech Pawlak (KNF) 16 3:29
Krzysztof Jeżowski (KNF) 56 34:20

21.03-25-03 Settimana Int. Coppi-Bartali 2.1 Sylwester Szmyd (LAM) 9 0:52
Przemysław Niemiec (MIE) 45 14:05
Błażej Janiaczyk (AGC) 60 20:30

22.03 GP de Waregem 1.2 Michał Ładosz (El2) 28 3:37

19.03 Cholet-Pays De Loire 1.1 Piotr Zieliński (BJF) 94 0:00

19.03 La Roue Tourangelle 1.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2) 33 2:43
Tomasz Zabeba (El2) 82 15:59

19.03 GP San Giuseppe 1.2 Michał Gołaś (El2) 13 0:00
Wojciech Dybel (El2) 15 0:00

16.03-19.03 Jadranska Magistrala 2.2 Mariusz Wiesiak (NIP) 13 0:18
Łukasz Modzelewski (LEG) 14 0:19
Jarosław Wełniak (LEG) 15 0:20
Bartłomiej Matysiak (LEG) 16 0:20
Przemysław Pietrzak (LEG) 32 0:24
Michał Pawlyta (LEG) 132 29:02
Jarosław Biełowieżec (LEG) 142 38:36

17.03 Classic Loire Atlantique 1.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2) 40 3:00
Piotr Zieliński (BJF) 50 8:44

12.03 Trophy Porec 1.2 Mariusz Wiesiak (NIP) 25 0:00

12.03 Paris-Troyes 1.2 Michał Ładosz (El2) 25 9:43

09.03-12.03 Volta ao Santarem 2.1 Krzysztof Szczawiński (CER) 79 4:45
Jacek Morajko (CAB) 84 5:00

05.03-11.03 Tour de Taiwan 2.2 Hubert Nowak (MBK) 22 14:26
Dawid Krupa (MBK) 25 14:59
Sebastian Jezierski (MBK) 47 25:39
Tomasz Leśniak (MBK) 49 28:19
Krzysztof Mermer (MBK) 58 1.39:44

06.03 Giro della Provincia di Lucca 1.1 Błażej Janiaczyk (AGC) 57 0:24
Krzysztof Szczawiński (CER) 68 0:24
Bartosz Kolendo (AMO) 87 0:24
Artur Krzeszowiec (AMO) 100 0:24
Hubert Kryś (CER) 106 0:24
Seweryn Kohut (MIE) 149 0:24

01.03-05.03 Vuelta a Murcia 2.1 Sylwester Szmyd (LAM) 16 3:34

05.03 Trofeo ZSSDI 1.2 Paweł Mikulicz (El2) 4 0:00
Michał Gołaś (El2) 8 0:10
Damian Walczak (El2) 11 0:27
Wojciech Dybel (El2) 14 1:37

04.03 Prix de Lillers 1.2 Grzegorz Gieracki (El2) 20 0:35
Adam Gawlik (El2) 51 0:35
Grzegorz Kwiatkowski (El2) 78 0:35

04.03 Milano-Torino 1.HC Krzysztof Szczawiński (CER) 40 1:11
Arkadiusz Wojtas (MIE) 96 3:56
Hubert Kryś (CER) 108 4:55
Przemysław Niemiec (MIE) 112 4:55
Błażej Janiaczyk (AGC) 126 5:03

26.02 GP Lugano 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 24 2:54

26.02 Clasica de Almeria 1.1 Sylwester Szmyd (LAM) 23 0:27

25.02 GP Chiasso 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 33 1:21

19.02 Classic Haribo 1.1 Arkadiusz Wojtas (MIE) 28 0:31
Błażej Janiaczyk (AGC) 71 9:31

14.02 Trofeo Laigueglia 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 24 3:08
Krzysztof Szczawiński (CER) 46 7:49

08.02-12.02 Tour Méditerranéen 2.1 Przemysław Niemiec (MIE) 40 12:46
Błażej Janiaczyk (AGC) 70 24:15
Seweryn Kohut (MIE) 81 27:58

06.02 Trofeo Alcudia 1.1 Piotr Mazur (SDV) 181 0:51

04.02 GP Costa degli Etruschi 1.1 Krzysztof Szczawiński (CER) 5 0:00
Błażej Janiaczyk (AGC) 34 0:29
Jakub Lorek (AMO) 46 0:48
Tomasz Marczyński (CER) 50 1:06
Artur Król (AMO) 54 1:06
Przemysław Niemiec (MIE) 70 1:06
Sylwester Szmyd (LAM) 75 1:06
Arkadiusz Wojtas (MIE) 100 2:07[/code]

ze - zwycięstwo(a) etapowe
el - etap(y) liderem

AGC : ANDRONI GIOCATTOLI - 3C
AMO : AMORE & VITA - MCDONALD’S
BJF : BRETAGNE-JEAN FLOC’H
CAB : CARVALHELHOS - BOAVISTA
CCC : CCC POLSAT
CER : CERAMICA FLAMINIA
DHL : DHL - AUTHOR
INT : INTEL - ACTION
KNF : KNAUF TEAM
LAM : LAMPRE - FONDITAL
LEG : LEGIA BAZYLISZEK
LST : LIBERTY SEGUROS
MBK : MBK - CYCLES - SCOUT
MIE : MICHE
NIP : TEAM NIPPO
NOB : NOBLESS
SDV : SAUNIER DUVAL


#2

boze tomasz co ty sie tak rospisałes widze jestes prawdziwym fanem kolarstwa pozdro dla ciebie :sunglasses:


#3

W końcu to jest nasz wielki boss, bez którego to forum nie było by takie, jakie jest :slight_smile: Nawet Chuck Norris lepiej by tego nie zrobił :smiley:


#4

chuck norris by to chybal lepiej zrobił :wink: