Ściana płaczu 2007


#1

Zwycięstwa:

Piotr Zaradny (DHL - Author) - 11
2 etapy Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
3 etapy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
4 etapy Mazovia Tour (2.2)
prolog Szlakiem walk majora Hubala (2.2)
etap Tour de Croatie (2.2)

Tomasz Kiendyś (CCC - Polsat) - 5
2 etapy Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
prolog Fleche du Sud (2.2)
klasyfikacja końcowa Szlakiem walk majora Hubala (2.2)

Marcin Sapa (DHL - Author) - 5
Grand Prix Hydraulika Mikolašek (1.2)
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
Pomorski Klasyk (1.2)
2 etapy etap Tour de Croatie (2.2)

Krzysztof Jeżowski (CCC - Polsat) - 4
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
Memoriał Henryka Łasaka (1.1)
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2)

Robert Radosz (Action - Uniqa) - 4
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
2 etapy Tour of Hainan (2.1)
klasyfikacja końcowa Tour of Hainan (2.1)

Marek Wesoły (CCC - Polsat) - 4
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)
2 etapy Mazovia Tour (2.2)
klasyfikacja końcowa Mazovia Tour (2.2)

Łukasz Bodnar (Action-Uniqa) - 3
mistrzostwa Polski - indywidualna jazda na czas
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
klasyfikacja końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Mateusz Komar (DHL - Author) - 3
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2)

Mateusz Mróz (CCC - Polsat) - 2
G.P. Ville de Nogent-sur-Oise (1.2)
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)

Daniel Czajkowski (DHL - Author) - 1
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2)

Dawid Krupa (Dynatek) - 1
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Tomasz Lisowicz (CCC - Polsat) - 1
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2)

Tomasz Marczyński (Ceramica Flaminia) - 1
mistrzostwa Polski - start wspólny

Jarosław Marycz (Team FidiBc.com) - 1
etap Tour du Loir-et-Cher (2.2)

Radosław Romanik (DHL - Author) - 1
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2)

Krzysztof Szczawiński (Miche) - 1
etap Tour of Bulgaria (2.2)

Mateusz Taciak (C.C. Etupes le Doubs Pays de Montbeliard) - 1
etap Tour Alsace (2.2)

Piotr Zieliński (Bretagne - Armor Lux) - 1
etap 4 Jours de Dunkerque (2.HC)

Grzegorz Żołędziowski (CCC - Polsat) - 1
etap Fleche du Sud (2.2)

Zwycięstwa “polskich” grup:

DHL - Author - 22
Grand Prix Hydraulika Mikolašek (1.2) - Marcin Sapa
2 etapy Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Piotr Zaradny
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Radosław Romanik
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Marcin Sapa
klasyfikacja końcowa Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Roman Bronis (Svk)
3 etapy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Piotr Zaradny
Pomorski Klasyk (1.2) - Marcin Sapa
4 etapy Mazovia Tour (2.2) - Piotr Zaradny
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Mateusz Komar
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Mateusz Komar
prolog Szlakiem walk majora Hubala (2.2) - Piotr Zaradny
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2) - Mateusz Komar
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2) - Daniel Czajkowski
2 etapy Tour de Croatie (2.2) - Marcin Sapa
etap Tour de Croatie (2.2) - Piotr Zaradny

CCC - Polsat - 15
G.P. Ville de Nogent-sur-Oise (1.2) - Mateusz Mróz
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) - Tomasz Lisowicz
2 etapy Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Tomasz Kiendyś
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Tomasz Kiendyś
prolog Fleche du Sud (2.2) - Tomasz Kiendyś
etap Fleche du Sud (2.2) - Grzegorz Żołędziowski
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Krzysztof Jeżowski
etap Bałtyk - Karkonosze Tour (2.2) - Marek Wesoły
2 etapy Mazovia Tour (2.2) - Marek Wesoły
klasyfikacja końcowa Mazovia Tour (2.2) - Marek Wesoły
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Krzysztof Jeżowski
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) - Mateusz Mróz
Memoriał Henryka Łasaka (1.1) - Krzysztof Jeżowski
etap Szlakiem walk majora Hubala (2.2) - Krzysztof Jeżowski
klasyfikacja końcowa Szlakiem walk majora Hubala (2.2) - Tomasz Kiendyś

Action - Uniqa - 7
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Robert Radosz
mistrzostwa Polski - indywidualna jazda na czas - Łukasz Bodnar
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Łukasz Bodnar
klasyfikacja końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Łukasz Bodnar
2 etapy Tour of Hainan (2.1) - Robert Radosz
klasyfikacja końcowa Tour of Hainan (2.1) - Robert Radosz

Amore & Vita-McDonald’s - 2
etap Settimana Ciclista Lombarda (2.1) - Ivan Quaranta (Ita)
Giro d’Oro (1.1) - Dainius Kairelis (Lit)

Miche - 2
etap Tour of Bulgaria (2.2) - Krzysztof Szczawiński
etap Tour of Bulgaria (2.2) - Pasquale Muto (Ita)

Dynatek - 1
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Dawid Krupa

[code]03.11-10.11 Tour of Hainan 2.1 Robert Radosz (INT) 1 -
+2ze
+1el
Marcin Osiński (INT) 9 0:46
Błażej Janiaczyk (INT) 11 0:53
Bartosz Huzarski (INT) 29 2:46
Piotr Chmielewski (INT) 60 17:40

27.10 Firenze - Pistoia 1.1 Sławomir Bury (AMO) 21 5:26
Artur Król (AMO) 25 6:04

14.10-21.10 Jayco Herald Sun 2.1 Michał Gołaś (UNI) 20 16:40

20.10 Giro di Lombardia PT Sylwester Szmyd (LAM) 17 1:12

14.10 GP Beghelli 1.1 Hubert Kryś (CER) 68 0:41
Przemysław Niemiec (MIE) 98 0:45

07.10-14.10 Vuelta a Chihuahua 2.2 Tomasz Marczyński (CER) 9 1:57

13.10 Giro dell’Emilia 1.HC Sylwester Szmyd (LAM) 7 0:26
Hubert Kryś (CER) 22 2:47

11.10 Coppa Sabatini 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 16 0:11
Hubert Kryś (CER) 29 0:32
Sylwester Szmyd (LAM) 45 2:05

09.10 Monte Paschi Eroica 1.1 Hubert Kryś (CER) 25 6:46

06.10 Memorial Cimurri 1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 11 0:17
Hubert Kryś (CER) 32 0:17
Sylwester Szmyd (LAM) 43 0:17

03.10 Münsterland Giro 1.1 Mariusz Witecki (VBG) 66 4:42

30.09 MŚ - start wspólny CM Tomasz Marczyński (CER) 33 0:49
Przemysław Niemiec (MIE) 48 0:49

27.09 MŚ - ind. jazda na czas CM Maciej Bodnar (LIQ) 52 5:24
Łukasz Bodnar (INT) 54 5:26

01.09-23.09 Vuelta a Espana GT Sylwester Szmyd (LAM) 25 44:25

23.09 GP Isbergues 1.1 Piotr Zieliński (BAL) 32 0:27

22.09 Memorial Viviana Manservisi 1.1 Adam Wadecki (CER) 8 0:00
Maciej Bodnar (LIQ) 71 0:00
Artur Król (AMO) 84 0:00

21.09 Tour de la Somme 1.1 Piotr Zieliński (BAL) 35 2:49

17.09 Rund um die Nürnberger 1.1 Dariusz Rudnicki (INT) 32 0:01
Mariusz Witecki (VBG) 81 0:01

16.09 Chrono Champenois 1.2 Mateusz Taciak (El2) 2 0:06
Piotr Pyszny (El2) 14 3:20

11.09-16.09 Tour de Croatie 2.2 Kazimierz Stafiej (DHL) 10 1:16
Radosław Romanik (DHL) 17 2:08
Marcin Sapa (DHL) 49 12:48
+2ze
Piotr Zaradny (DHL) - -
+1ze

08.09-16.09 Tour of Bulgaria 2.2 Krzysztof Szczawiński (MIE) ? ?
+1ze
+1el

09.09-15.09 Tour de Pologne PT Bartosz Huzarski (INT) 29 2:57
Tomasz Marczyński (CER) 44 7:55
Hubert Kryś (CER) 58 29:58
Łukasz Bodnar (INT) 62 53:31

15.09 Praha - Karlovy Vary 1.2 Tomasz Kiendyś (SPL) 13 7:40

09.09 Trofeo Salvatore Morucchi 1.2 Jarosław Dąbrowski (El2) 3 0:00
Damian Walczak (El2) 8 0:20

01.09 Giro del Veneto 1.HC Mariusz Witecki (VBG) 55 9:05

28.08-31.08 Tour du Poitou Charentes 2.1 Łukasz Bodnar (INT) 5 0:34
et de la Vienne Bartosz Huzarski (INT) 8 0:49
Piotr Zieliński (BAL) 14 1:52
Krzysztof Miara (INT) 17 2:24
Robert Radosz (INT) 70 25:56
Błażej Janiaczyk (INT) 72 27:12

30.08 GP Industria & Artigianato 1.1 Tomasz Marczyński (CER) 18 1:15
- Carnaghese Adam Wadecki (CER) 25 7:00
Krzysztof Szczawiński (MIE) 26 7:00
Michał Gołaś (UNI) 40 7:00

29.08 GP Nobili Rubinetterie 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 11 0:05

26.08 Vlaamse Havenpijl 1.2 Maciej Ułanowski (UNT) 9 0:00

23.08-26.08 Szlakiem walk majora Hubala 2.2 Tomasz Kiendyś (SPL) 1 -
+1el
Mateusz Komar (DHL) 2 0:04
+1ze
+1el
Marcin Sapa (DHL) 3 0:16
Wojciech Pawlak (DNS) 4 0:21
Grzegorz Żołędziowski (SPL) 7 5:15
Artur Przydział (SPL) 8 5:50
Kazimierz Stafiej (DHL) 9 7:32
Jarosław Rębiewski (SPL) 10 7:32
Krzysztof Jeżowski (SPL) 14 10:00
+1ze
Daniel Czajkowski (DHL) 22 12:43
+1ze
Piotr Zaradny (DHL) 29 15:08
+1ze
+1el

26.08 Châteauroux Classic de 1.1 Mariusz Wiesiak (NIP) 103 0:13
l’Indre Trophée Fenioux Łukasz Bodnar (INT) 105 0:19
Piotr Zieliński (BAL) 123 5:34

21.08-24.08 Tour du Limousin 2.1 Piotr Chmielewski (INT) 64 37:41

21.08 GP Stad Zottegem 1.1 Maciej Ułanowski (UNT) 59 ?

10.08-18.08 Deutschland-Tour PT Mariusz Witecki (VBG) 96 34:00

14.08-18.08 Vuelta a Burgos 2.HC Michał Gołaś (UNI) 71 17:28

16.08 Gran Premio Capodarco 1.2 Jarosław Dąbrowski (El2) 5 0:08
Damian Walczak (El2) 16 0:35

04.08-15.08 Volta a Portugal 2.HC Sylwester Szmyd (LAM) 45 39:03
Hubert Kryś (CER) 78 1.06:00
Jacek Morajko (CAB) 91 1.16:22
Adam Wadecki (CER) 121 2.06:35

15.08 Puchar Ministra Obrony 1.2 Kazimierz Stafiej (DHL) 2 0:00
Narodowej Grzegorz Żołędziowski (SPL) 6 1:00

12.08 Trofeo Matteotti 1.1 Artur Król (AMO) 27 1:26
Adrian Honkisz (MIE) 36 1:26
Przemysław Niemiec (MIE) 41 1:26

12.08 Memoriał Henryka Łasaka 1.1 Krzysztof Jeżowski (SPL) 1 -
Mateusz Komar (DHL) 2 0:00
Daniel Czajkowski (DHL) 3 0:00
Tomasz Lisowicz (SPL) 4 0:00
Artur Detko (DNS) 5 0:00
Krzysztof Miara (INT) 6 0:00

11.08 Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Mateusz Mróz (SPL) 1 -
Kazimierz Stafiej (DHL) 2 0:12
Wojciech Pawlak (DNS) 5 0:34
Grzegorz Żołędziowski (SPL) 6 2:16
Marek Galiński (SPL) 8 2:31
Bartosz Huzarski (INT) 10 2:31

03.08-12.08 Tour de la Guadeloupe 2.2 Dariusz Wojciechowski (MPM) 22 33:51
Damian Wojciechowski (El2) 48 1.07:47

06.08-10.08 Tour des Pyrénées 2.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2) 16 6:14
Marcin Ślężak (El2) 60 57:38

08.08-09.08 Paris-Correze 2.1 Piotr Zieliński (BAL) 58 28:35

01.08-05.08 Post Danmark Rundt 2.HC Marek Rutkiewicz (INT) 10 0:56
Krzysztof Miara (INT) 40 4:11
Robert Radosz (INT) 91 37:43
Piotr Chmielewski (INT) 97 38:32
Marcin Osiński (INT) 101 43:19

05.08 Giro dell’Appennino 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 11 2:13
Adrian Honkisz (MIE) 22 8:19
Artur Król (AMO) 34 10:36

05.08 GP Folignano 1.2 Jarosław Dąbrowski (El2) 3 0:00
Konrad Czajkowski (El2) 15 0:00
Adam Pierzga (El2) 21 0:00

31.07-05.08 Tour Alsace 2.2 Mateusz Taciak (El2) 5 2:05
+1ze

04.08 Clásica San Sebastián PT Michał Gołaś (UNI) 90 12:26

04.08 Rund um die Hainleite 1.1 Bartosz Huzarski (INT) 22 1:11
Sebastian Skiba (INT) 52 2:52

02.08-04.08 Małopolski Wyścig Górski 2.2 Mateusz Komar (DHL) 1 -
+1ze
+2el
Radosław Romanik (DHL) 2 0:09
Dawid Krupa (DNS) 3 0:10
+1ze
Marek Galiński (SPL) 4 0:18
Krzysztof Jeżowski (SPL) ? ?
+1ze

26.07-29.07 Brixia Tour 2.1 Tomasz Marczyński (CER) 11 2:34
Przemysław Niemiec (MIE) 21 9:53
Seweryn Kohut (AMO) 44 22:11
Sławomir Bury (AMO) 57 27:37
Hubert Kryś (CER) 70 34:50
Krzysztof Szczawiński (MIE) 76 36:36
Sławomir Kohut (AMO) 118 50:49

25.07-29.07 Sachsen-Tour International 2.1 Mariusz Witecki (VBG) 10 2:05

24.07-28.07 Mazovia Tour 2.2 Marek Wesoły (SPL) 1 -
+2ze
+4el
Piotr Zaradny (DHL) 2 0:30
+4ze
+1el
Tomasz Lisowicz (SPL) 4 0:50
Jarosław Rębiewski (SPL) 5 0:51
Krzysztof Jeżowski (SPL) 6 0:53

18.07-22.07 Vuelta a la Comunidad de Madrid 2.2 Sławomir Bury (AMO) 43 16:18
Sławomir Kohut (AMO) 49 18:56
Łukasz Góralewski (AMO) 86 45:43

14.07-22.07 Tour of Qinghai Lake 2.HC Bartosz Huzarski (INT) 16 3:35
Błażej Janiaczyk (INT) 33 17:25
Krzysztof Miara (INT) 42 38:22

22.07 Giro del Casentino 1.2 Adam Pierzga (El2) 3 ?
Konrad Czajkowski (El2) 7 ?
Damian Walczak (El2) 15 ?
Jarosław Dąbrowski (El2) 21 ?

15.07 Pomorski Klasyk 1.2 Marcin Sapa (DHL) 1 -
Wojciech Pawlak (DNS) 2 0:00
Grzegorz Żołędziowski (SPL) 3 0:00
Radosław Romanik (DHL) 4 0:00
Daniel Czajkowski (DHL) 5 7:44
Tomasz Lisowicz (SPL) 6 7:44
Adam Wadecki (CER) 7 7:44
Dawid Krupa (DNS) 8 7:44
Mateusz Mróz (SPL) 9 7:44
Marcin Wolski (LEG) 10 7:44

11.07-15.07 GP Internacional Torres Vedras 2.1 Jacek Morajko (CAB) 64 16:19

04.07-08.07 Wyścig Solidarności 2.1 Łukasz Bodnar (INT) 1 -
i Olimpijczyków +1ze
+2el
Błażej Janiaczyk (INT) 2 0:56
Tomasz Lisowicz (SPL) 4 1:26
Jarosław Rębiewski (SPL) 5 1:37
Robert Radosz (INT) 7 1:59
Wojciech Pawlak (DNS) 8 2:21
Krzysztof Jeżowski (SPL) 9 2:59
Kazimierz Stafiej (DHL) 10 3:03
Łukasz Modzelewski (LEG) 12 3:34
Artur Detko (DNS) 14 4:06
Radosław Romanik (DHL) 16 5:56
Dawid Krupa (DNS) 19 11:02
Tomasz Kiendyś (SPL) 20 11:50
Piotr Zaradny (DHL) 43 22:19
+3ze
+1el

07.07 Tour de Jura 1.2 Konrad Czajkowski (El2) 35 5:20

03.07 Trofeo Citta di Brescia 1.2 Jarosław Marycz (El2) 4 1:05

16.06-24.06 Tour de Suisse PT Mariusz Witecki (VBG) 88 1.12:22

21.06-24.06 Route du Sud 2.1 Tomasz Marczyński (CER) 8 2:49
Adam Wadecki (CER) 81 1.00:42
Piotr Zieliński (BAL) 82 1.00:46
Krzysztof Szczawiński (MIE) 94 1.07:59
Adrian Honkisz (MIE) 95 1.08:01

21.06-23.06 Mainfranken Tour 2.2 Mariusz Olesek (El2) 57 8:39
Marcin Urbanowski (El2) 70 12:04

14.06-17.06 GP CTT Correios de Portugal 2.1 Jacek Morajko (CAB) 52 27:12

12.06-16.06 Tour of Slovenia 2.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 46 22:01
Adrian Honkisz (MIE) 64 31:59

13.06 Veenendaal - Veenendaal 1.HC Łukasz Bodnar (INT) 41 0:00

10.06 GP Kanton Aargau/Gippingen 1.HC Tomasz Marczyński (CER) 3 0:05
Mariusz Witecki (VBG) 42 3:49

05.06-10.06 Bałtyk - Karkonosze Tour 2.2 Mateusz Mróz (SPL) 3 0:42
+1ze
Błażej Janiaczyk (INT) 5 1:43
Robert Radosz (INT) 6 1:47
Wojciech Pawlak (DNS) 7 2:06
Łukasz Bodnar (INT) 8 2:13
Tomasz Kiendyś (SPL) 9 2:40

04.06-09.06 Volta Continental a Lleida 2.2 Grzegorz Kwiatkowski (El2) 65 48:21
Marcin Ślężak (El2) 73 57:08

09.06 GP Triberg Schwarzwald 1.1 Tomasz Marczyński (CER) 10 2:21
Mariusz Witecki (VBG) 29 5:03
Michał Gołaś (UNI) 41 10:44

09.06 Memorial Pantani 1.1 Hubert Kryś (CER) 14 9:27

12.05-03.06 Giro d’Italia GT Sylwester Szmyd (LAM) 28 1.02:55

30.05-03.06 Int. Bayern Rundfahrt 2.HC Marek Rutkiewicz (INT) 16 1:10
Błażej Janiaczyk (INT) 21 1:37
Bartosz Huzarski (INT) 64 3:50
Sebastian Skiba (INT) 74 4:55
Łukasz Bodnar (INT) 79 5:38

02.06 GP de Plumelec-Morbihan 1.1 Artur Król (AMO) 49 11:33

02.06 GP Kranj 1.1 Sławomir Kohut (AMO) 55 5:37
Adrian Honkisz (MIE) 56 5:37

01.06 E.O.S. Tallinn GP 1.1 Łukasz Podolski (WEL) 15 4:21
Krzysztof Krzywy (DNS) 19 4:21

28.05 Rundum die Braunkohle 1.1 Błażej Janiaczyk (INT) 10 0:01
Dariusz Rudnicki (INT) 16 0:01
Marek Rutkiewicz (INT) 68 0:11
Sebastian Skiba (INT) 71 0:12
Łukasz Bodnar (INT) 76 0:13

21.05-27.05 Volta a Catalunya PT Michał Gołaś (UNI) 86 19:16

23.05-27.05 Circuit de Lorraine 2.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 56 1:02

27.05 Grand Prix Palma 1.2 Tomasz Kiendyś (SPL) 2 0:00
Marek Wesoły (SPL) 4 2:34
Marcin Sapa (DHL) 6 2:34
Krzysztof Jeżowski (SPL) 11 8:00
Marcin Wolski (LEG) 12 8:00
Kazimierz Stafiej (DHL) 13 8:00
Mateusz Komar (DHL) 14 10:28
Paweł Szaniawski (SPL) 15 10:28
Daniel Czajkowski (DHL) 22 11:26
Mariusz Olesek (SPL) 23 11:26
Jarosław Wełniak (LEG) 28 13:14
Piotr Zaradny (DHL) 30 13:14

26.05 Giro di Festina 1.2 Mariusz Witecki (VBG) 9 1:20

26.05 SEB Eesti Ühispank Tartu GP 1.2 Łukasz Podolski (WEL) 5 2:25
Marek Maciejewski (WEL) 14 5:13
Marcin Gębka (DNS) 17 6:53
Dawid Krupa (DNS) 19 6:53

26.05 GP Kooperativa Marcin Sapa (DHL) 3 2:12
Paweł Szaniawski (SPL) 10 6:35
Łukasz Modzelewski (LEG) 11 6:44
Mateusz Mróz (SPL) 12 6:46
Radosław Romanik (DHL) 13 6:46
Daniel Czajkowski (DHL) 18 6:51
Przemysław Pietrzak (LEG) 20 6:57
Adrian Brzózka (SPL) 28 7:25

25.05 GP Hydraulika Mikolašek 1.2 Marcin Sapa (DHL) 1 -
Grzegorz Żołędziowski (SPL) 2 2:34
Mateusz Mróz (SPL) 5 5:39
Kazimierz Stafiej (DHL) 9 10:48
Jarosław Wełniak (LEG) 10 10:48
Paweł Szaniawski (SPL) 17 18:59
Marcin Wolski (LEG) 18 18:59
Krzysztof Jeżowski (SPL) 26 18:59
Radosław Romanik (DHL) 30 18:59

16.05-20.05 Fleche du Sud 2.2 Tomasz Kiendyś (SPL) 2 0:04
+1ze
+4el
Jarosław Marycz (El2) 7 0:50
Mateusz Mróz (SPL) 32 2:23
Jarosław Rębiewski (SPL) 33 13:18
Grzegorz Żołędziowski (SPL) 34 13:28
+1ze

17.05-20.05 GP Internacional Paredes 2.2 Tomasz Marczyński (CER) 20 2:32
Rota dos Móveis Hubert Kryś (CER) 49 7:20
Jacek Morajko (CAB) 75 11:43

16.05-20.05 Rheinland-Pfalz Rundfahrt 2.1 Mariusz Witecki (VBG) 20 7:49

17.05 Trophée des Grimpeurs 1.1 Mariusz Wiesiak (NIP) 26 2:27

08.05-13.05 4 Jours de Dunkerque 2.HC Piotr Zieliński (BAL) 47 46:43
+1ze

13.05 GP Industrie del Marmo 1.2 Adam Pierzga (El2) 7 0:00

01.05-06.05 Tour de Romandie PT Sylwester Szmyd (LAM) 9 1:55
Michał Gołaś (UNI) 105 40:36

06.05 Giro di Toscana 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 28 0:58
Krzysztof Szczawiński (MIE) 40 2:12

06.05 Colliers Classic 1.1 Sebastian Skiba (INT) 45 0:17
Dariusz Rudnicki (INT) 69 1:29

06.05 Omloop der Kempen 1.2 Mariusz Wiesiak (NIP) 12 1:34

04.05-06.05 Szlakiem Grodów Piastowskich 2.1 Tomasz Kiendyś (SPL) 1 -
+2ze
+3el
Bartosz Huzarski (INT) 3 1:31
Robert Radosz (INT) 4 2:19
+1ze
Tomasz Lisowicz (SPL) 6 3:15
Mateusz Mróz (SPL) 7 3:31
Marcin Sapa (DHL) 9 4:00
Wojciech Pawlak (DNS) 10 4:21
Marek Rutkiewicz (INT) 13 6:02
Artur Król (AMO) 15 7:28

05.05 GP Industria & Artigianato 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 16 0:32
-Larciano Hubert Kryś (CER) 28 2:54

05.05 GP Herning 1.1 Krzysztof Miara (INT) 14 9:01

01.05 Rund um den Henninger Turm 1.HC Krzysztof Miara (INT) 51 0:35
Sebastian Skiba (INT) 97 0:59

01.05 Tour de Vendée 1.1 Piotr Zieliński (BAL) 20 0:00
Sławomir Bury (AMO) 68 1:42

01.05 Mem. A. Trochanowskiego 1.2 Tomasz Lisowicz (SPL) 1 -
Piotr Zaradny (DHL) 2 0:04
Łukasz Podolski (WEL) 3 0:12
Tomasz Kiendyś (SPL) 5 0:12
Marek Wesoły (SPL) 6 0:12
Wojciech Ziółkowski (WEL) 7 5:03
Paweł Szaniawski (SPL) 8 5:03
Jarosław Zarębski (INT) 9 5:03
Bartłomiej Matysiak (LEG) 10 5:03

25.04-01.05 Tour de Bretagne Cycliste 2.2 Łukasz Góralewski (AMO) 19 3:15
Artur Król (AMO) 35 4:28

29.04 Liege-Bastogne-Liege PT Sylwester Szmyd (LAM) 87 8:31

27.04-29.04 Vuelta Ciclista a la Rioja 2.1 Michał Gołaś (UNI) 38 7:01

24.04-27.04 Giro del Trentino 2.1 Hubert Kryś (CER) 18 2:11
Przemysław Niemiec (MIE) 33 12:16
Tomasz Marczyński (CER) 48 24:00
Seweryn Kohut (AMO) 97 52:41
Sławomir Bury (AMO) 121 1.04:50

22.04 Tro Bro Léon 1.1 Piotr Zieliński (BAL) 44 1:41

22.04 Giro d’Oro 1.1 Hubert Kryś (CER) 12 3:36
Tomasz Marczyński (CER) 31 14:06
Przemysław Niemiec (MIE) 37 14:06

19.04-22.04 Giro d’Abruzzo 2.2 Sławomir Kohut (AMO) 55 2:32

18.04-21.04 Tour du Loir-et-Cher 2.2 Jarosław Marycz (El2) ? ?
+1ze

21.04 Tour du Finistere 1.1 Piotr Zieliński (BAL) 56 3:35

19.04 Grand Prix de Denain 1.1 Piotr Zieliński (BAL) 37 0:21

11.04-15.04 Volta ao Alentejo 2.1 Jacek Morajko (CAB) 16 2:06

14.04 Albert Achterhes 1.1 Mariusz Witecki (VBG) 46 8:19
Profronde van Drenthe Łukasz Bodnar (INT) 48 8:19
Krzysztof Miara (INT) 51 8:19

12.04 GP Pino Cerami 1.1 Sebastian Skiba (INT) 52 0:57

05.04-09.04 Settimana Cicl.Lombarda 2.1 Sylwester Szmyd (LAM) 2 0:27
Hubert Kryś (CER) 23 3:28
Tomasz Marczyński (CER) 61 13:11
Sławomir Kohut (AMO) 65 14:41
Adrian Honkisz (MIE) 71 17:32
Krzysztof Szczawiński (MIE) 83 21:37
Bartłomiej Matysiak (LEG) 107 43:14
Łukasz Modzelewski (LEG) 108 43:14
Sławomir Bury (AMO) 110 45:05
Sebastian Martyniak (MPM) 111 45:31

08.04 GP de la Ville de Nogent 1.2 Mateusz Mróz (SPL) 1 -
Tomasz Kiendyś (SPL) 9 0:25

08.04 GP de la Ville de Rennes 1.1 Mariusz Wiesiak (NIP) 14 0:00
Błażej Janiaczyk (INT) 21 0:00
Jarosław Zarębski (INT) 35 0:00
Robert Radosz (INT) 44 0:00
Piotr Zieliński (BAL) 59 0:00
Adam Wadecki (CER) 60 0:00
Marcin Osiński (INT) 65 0:00
Bartosz Huzarski (INT) 71 0:00

07.04 Le Boucle de L’Artois 1.2 Tomasz Kiendyś (SPL) 7 0:44
Mateusz Mróz (SPL) 16 3:10
Tomasz Lisowicz (SPL) 29 3:10
Krzysztof Jeżowski (SPL) 52 3:10
Marek Wesoły (SPL) 57 3:10
Jarosław Rębiewski (SPL) 58 3:10

03.04-05.04 KBC-Driedaagse De Panne 2.HC Błażej Janiaczyk (INT) 33 3:11

27.03-31.03 Settimana Ciclistica 2.1 Sylwester Szmyd (LAM) 13 1:32
Internazionale Sławomir Kohut (AMO) 65 18:14
Coppi-Bartali Przemysław Niemiec (MIE) 90 29:56

25.03 La Roue Tourangelle 1.2 Mariusz Wiesiak (NIP) 6 0:18

25.03 Cholet-Pays De Loire 1.1 Piotr Zieliński (BAL) 74 0:48
Krzysztof Miara (INT) 104 3:34

25.03 Ronde van het Groene Hart1.1 Błażej Janiaczyk (INT) 23 0:49

24.03 Milan-San Remo PT Michał Gołaś (UNI) 128 9:38

23.03 Classic Loire Atlantique 1.2 Piotr Zieliński (BAL) 3 0:01
Mateusz Mróz (SPL) 16 1:17
Jarosław Rębiewski (SPL) 20 1:17
Mariusz Wiesiak (NIP) 25 1:48
Sławomir Kohut (AMO) 28 1:48
Marek Wesoły (SPL) 34 1:59
Łukasz Góralewski (AMO) 52 1:59
Tomasz Kiendyś (SPL) 53 1:59

18.03 Giro del Mendrisiotto 1.2 Krzysztof Szczawiński (MIE) 7 0:43
Przemysław Niemiec (MIE) 13 0:43
Sławomir Kohut (AMO) 33 1:55
Adrian Honkisz (MIE) 36 1:55
Seweryn Kohut (AMO) 69 1:59

15.03-18.03 Istrian Spring Trophy 2.2 Przemysław Pietrzak (LEG) 27 0:29
Bartołomiej Matysiak (LEG) 64 3:04
Michał Pawlyta (LEG) 65 3:05
Marcin Wolski (LEG) 90 10:34
Michał Buczek (LEG) 122 34:49

15.03-18.03 Volta ao Santarém 2.1 Jacek Morajko (CAB) 112 16:02

18.03 GP San Giuseppe 1.2 Wojciech Dybel (El2) 3 0:07

18.03 Paris-Troyes 1.2 Tomasz Lisowicz (SPL) 21 7:16
Marek Wesoły (SPL) 35 9:41
Tomasz Kiendyś (SPL) 37 9:41

07.03-11.03 Vuelta a Murcia 2.1 Michał Gołaś (UNI) 36 4:17
Sylwester Szmyd (LAM) 53 7:49

11.03 Trophy Porec 1.2 Bartołomiej Matysiak (LEG) 8 0:00
Michał Pawlyta (LEG) 102 0:54
Łukasz Modzelewski (LEG) 105 0:54
Przemysław Pietrzak (LEG) 108 0:54
Jarosław Wełniak (LEG) 111 0:54
Michał Buczek (LEG) 143 0:54

11.03 Trofeo Franco Balestra 1.2 Jarosław Dąbrowski (El2) 14 0:00

10.03 Milano-Torino 1.HC Tomasz Marczyński (CER) 75 2:18
Hubert Kryś (CER) 116 5:20
Adam Wadecki (CER) 136 8:57

04.03 Clasica de Almeria 1.1 Michał Gołaś (UNI) 87 13:57

04.03 GP Lugano 1.1 Hubert Kryś (CER) 99 9:56
Adam Wadecki (CER) 105 9:56

02.03-04.03 Les 3 Jours de Vaucluse 2.2 Tomasz Lisowicz (SPL) 31 2:11
Mateusz Mróz (SPL) 34 2:11
Tomasz Kiendyś (SPL) 37 2:11
Grzegorz Żołędziowski (SPL) 54 2:11
Jarosław Rębiewski (SPL) 65 8:54
Paweł Szaniawski (SPL) 68 13:36

04.03 Trofeo ZSSDI 1.2 Jarosław Dąbrowski (El2) 6 0:00
Damian Walczak (El2) 35 2:00
Adam Pierzga (El2) 38 2:05
Jakub Oborski (El2) 39 2:05
Maciej Bodnar (El2) 57 2:23

25.02 Tour du Haut Var 1.1 Michał Gołaś (UNI) 30 0:13
Tomasz Marczyński (CER) 95 10:15

21.02-25.02 Volta ao Algarve 2.1 Jacek Morajko (CAB) 128 21:56

20.02 Trofeo Laigueglia 1.1 Michał Gołaś (UNI) 61 2:40

14.02-18.02 Tour Mediterraneen 2.1 Michał Gołaś (UNI) 31 7:33
Krzysztof Szczawiński (MIE) 74 22:48

10.02 GP Costa degli Etruschi 1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 7 0:00
Adam Wadecki (CER) 24 0:00
Hubert Kryś (CER) 35 0:05
Adrian Honkisz (MIE) 53 0:05
Sławomir Kohut (AMO) 75 0:05
Piotr Mazur (SDV) 171 1:20

28.01-02.02 Tour of Qatar 2.1 Piotr Mazur (SDV) 99 57:50
[/code]

ze - zwycięstwo(a) etapowe
el - etap(y) liderem

AMO : AMORE & VITA - MCDONALD’S
BAL : BRETAGNE ARMOR LUX
CAB : RIBERALVES - BOAVISTA
CER : CERAMICA FLAMINIA
DHL : DHL - AUTHOR
INT : INTEL - ACTION
LAM : LAMPRE - FONDITAL
LEG : LEGIA - TV4
LIQ : LIQUIGAS
WEL : WELTOUR
DNS : DYNATEK
MIE : MICHE
NIP : NIPPO CORPORATION-MEITAN HOMPO CO. LTD - ASADA
MPM : MapaMap-BantProfi
SDV : SAUNIER DUVAL
SPL : CCC POLSAT POLKOWICE
VBG : TEAM VOLKSBANK
UNI : UNIBET.COM