Zwycięstwa:
Jacek Morajko (Mróz Active Jet) - 5
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)
mistrz Polski - wyścig ze startu wspólnego
2 etapy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
klasyfikacja końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
Adrian Honkisz (CCC Polsat Polkowice/reprezentacja narodowa) - 4
2 etapy Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U)
klasyfikacja końcowa Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U)
etap Szlakiem Walk Majora Hubala (2.2)
Tomasz Marczyński (CCC Polsat Polkowice) - 3
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
etap Tour de Seoul (2.2)
klasyfikacja końcowa Tour de Seoul (2.2)
Marek Rutkiewicz (Mróz Active Jet) - 3
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)
Zbigniew Gucwa (Team Reine Blanche) - 2
etap Tour de Gironde (2.2)
etap Tour du Faso (2.2)
Bartosz Huzarski (ISD - Neri) - 2
etap Settimana Internazionale Coppi e Bartali (2.1)
etap Settimana Ciclistica Lombarda by Bergamasca (2.1)
Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) - 2
etap Szlakiem Walk Majora Hubala (2.2)
klasyfikacja końcowa Szlakiem Walk Majora Hubala (2.2)
Przemysław Niemiec (Miche) - 2
etap Settimana Internazionale Coppi e Bartali (2.1)
etap Tour des Pyrénées (2.2)
Adam Pierzga (Gillette Fusion Guadaloupe) - 2
2 etapy Vuelta Independencia Nacional (2.2)
Tomasz Smoleń (CCC Polsat Polkowice) - 2
etap Tour de Taiwan (2.2)
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
Łukasz Bodnar (CCC Polsat Polkowice) - 1
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1)
Rafał Majka (Petroli Firenz) - 1
etap Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U)
Jarosław Marycz (Saxo Bank) - 1
mistrz Polski - jazda indywidualna na czas
Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice) - 1
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2)
Marcin Sapa (Lampre-Farnese Vini) - 1
etap Bayern-Rundfahrt (2.HC)
Adam Sznitko (CCC Polsat Polkowice) - 1
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
Adam Wadecki (Aktio Group Mostostal Puławy) - 1
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
Mariusz Witecki (Mróz Active Jet) - 1
Memoriał Henryka Łasaka (1.2)
Zwycięstwa grupy:
CCC Polsat Polkowice - 10
etap Tour de Taiwan (2.2) - Tomasz Smoleń
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Tomasz Marczyński
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Łukasz Bodnar
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Tomasz Smoleń
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Adam Sznitko
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2) - Bartłomiej Matysiak
etap Szlakiem Walk Majora Hubala (2.2) - Tomasz Kiendyś
klasyfikacja końcowa Szlakiem Walk Majora Hubala (2.2) - Tomasz Kiendyś
etap Tour de Seoul (2.2) - Tomasz Marczyński
klasyfikacja końcowa Tour de Seoul (2.2) - Tomasz Marczyński
Mróz Active Jet - 9
etap Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Marek Rutkiewicz
klasyfikacja końcowa Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Marek Rutkiewicz
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Jacek Morajko
mistrzostwa Polski - wyścig ze startu wspólnego - Jacek Morajko
2 etapy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Jacek Morajko
klasyfikacja końcowa Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Jacek Morajko
Memoriał Henryka Łasaka (1.2) - Mariusz Witecki
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) - Marek Rutkiewicz
Aktio Group Mostostal Puławy - 1
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Adam Wadecki
[code]22.10-31.10 Tour du Faso 2.2 Zbigniew Gucwa (El2) 17 26:48
+1ze
22.10-24.10 Tour de Seoul 2.2 Tomasz Marczyński (CCC) 1 -
+1ze
+2el
Bartłomiej Matysiak (CCC) 5 1:46
Łukasz Bodnar (CCC) 8 2:52
Tomasz Smoleń (CCC) 25 18:23
Tomasz Kiendyś (CCC) 27 18:25
09.10-19.10 Tour of Hainan 2.HC Tomasz Marczyński (CCC) 5 0:21
Adrian Honkisz (CCC) 17 0:41
Bartłomiej Matysiak (CCC) 37 2:42
Sylwester Janiszewski (CCC) 39 2:48
Łukasz Bodnar (CCC) 58 3:43
Tomasz Smoleń (CCC) 73 6:39
Tomasz Kiendyś (CCC) 80 9:06
17.10 Chrono des Nations 1.1 Jarosław Marycz (SAX) 29 7:33
16.10 Giro di Lombardia HIS Maciej Paterski (LIQ) 19 6:10
14.10 Gran Piemonte 1.HC Maciej Paterski (LIQ) 23 0:04
Bartosz Huzarski (ISD) 49 1:02
Maciej Bodnar (LIQ) 54 1:28
10.10 Paryż-Tours 1.HC Maciej Bodnar (LIQ) 44 0:00
Maciej Paterski (LIQ) 79 0:20
Marcin Sapa (LAM) 96 2:29
Jarosław Marycz (SAX) 170 12:20
10.10 GP Beghelli 1.1 Michał Gołaś (VAC) 20 0:00
Krzysztof Szczawiński (MIE) 29 0:00
Przemysław Niemiec (MIE) 84 0:00
Jarosław Dąbrowski (AMO) 114 1:53
09.10 Giro dell’Emilia 1.HC Przemysław Niemiec (MIE) 17 1:33
Sylwester Szmyd (LIQ) 19 1:33
07.10 Coppa Sabatini 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 54 2:25
05.10 Binche - Tournai - Binche 1.1 Maciej Paterski (LIQ) 78 1:27
03.10 MŚ - start wspólny CM Bartosz Huzarski (ISD) 60 13:53
Michał Gołaś (VAC) 64 13:53
Przemysław Niemiec (MIE) 78 13:53
01.10-03.10 Cinturo de l’Emporda 2.2 Karol Domagalski (El2) 8 1:55
30.09-03.10 Circuit Franco-Belge 2.1 Maciej Paterski (LIQ) 13 0:17
30.09 MŚ - jazda ind. na czas CM Maciej Bodnar (LIQ) 9 3:00
Jarosław Marycz (SAX) 38 7:24
28.09 Ruota d’Oro 1.2 Łukasz Owsian (El2) 20 1:40
26.09 Giro della Toscana 1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 22 0:05
Maciej Paterski (LIQ) 76 1:35
28.08-19.09 Vuelta a Espana GT Maciej Paterski (LIQ) 77 2:13:21
11.09 GP Industria & Commercio 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 10 0:11
di Prato Krzysztof Szczawiński (MIE) 27 0:40
Marcin Sapa (LAM) 31 0:40
Bartosz Huzarski (ISD) 52 0:40
11.09-18.09 Tour of Britain 2.1 Michał Gołaś (VAC) 28 19:55
Jarosław Marycz (SAX) 30 20:11
18.09 GP Citta di Modena - 1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 11 0:00
Viviana Manservisi Przemysław Niemiec (MIE) 90 0:00
Maciej Bodnar (LIQ) 100 0:00
Bartosz Huzarski (ISD) 111 0:00
Sylwester Szmyd (LIQ) 123 0:00
05.09 Giro della Romagna 1.1 Bartosz Huzarski (ISD) 14 0:58
Maciej Bodnar (LIQ) 22 0:58
Przemysław Niemiec (MIE) 24 0:58
Marcin Sapa (LAM) 50 7:46
Michał Gołaś (VAC) 53 7:46
28.08-29.08 Szlakiem Walk 2.2 Tomasz Kiendyś (CCC) 1 -
Majora Hubala +1ze
+1el
Dariusz Batek (CCC) 2 0:08
Artur Przydział (RWD) 3 0:19
Łukasz Bodnar (CCC) 4 0:20
Tomasz Marczyński (CCC) 5 0:23
Radosław Romanik (DHL) 6 0:23
Adrian Honkisz (CCC) 7 4:57
+1ze
Konrad Tomasiak (El2) 8 5:07
Sylwester Janiszewski (CCC) 9 5:13
Marcin Wolski (RWD) 10 5:16
28.08 Giro del Veneto 1.HC Maciej Bodnar (LIQ) 31 0:23
Krzysztof Szczawiński (MIE) 43 0:23
Przemysław Niemiec (MIE) 68 0:23
25.08 Druivenkoers - Overijse 1.1 Michał Gołaś (VAC) 18 2:50
24.08 Grand Prix des Marbriers 1.2 Adam Gawlik (El2) 6 1:01
Michał Olejnik (El2) 53 10:40
Tomasz Olejnick (El2) 62 10:40
17.08-24.08 Eneco Tour PT Maciej Bodnar (LIQ) 47 19:08
Michał Gołaś (VAC) 50 19:50
Marcin Sapa (LAM) 81 38:09
Jarosław Marycz (SAX) 110 1:01:32
21.08 Trofeo Melinda - val di Non 1.1 Bartosz Huzarski (ISD) 17 0:45
21.08 Puchar Ministra Obrony 1.2 Bartłomiej Matysiak (CCC) 1 -
Narodowej Mateusz Taciak (MRO) 2 0:03
Adrian Honkisz (CCC) 3 0:12
Łukasz Modzelewski (LEG) 4 0:14
Kamil Zieliński (CCC) 5 0:14
Sylwester Janiszewski (CCC) 6 0:17
Marek Cichosz (LEG) 7 4:05
Tomasz Lisowicz (CCC) 8 4:05
Mariusz Wiesiak (PPO) 10 4:05
19.08 Coppa Bernocchi 1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 15 0:00
Bartosz Huzarski (ISD) 49 1:26
Przemysław Niemiec (MIE) 61 1:26
17.08 Tre Valli Varesine 1.HC Przemysław Niemiec (MIE) 22 1:22
17.08 Gara Ciclistica Montappone 1.2 Rafał Majka (El2) 13 0:43
Łukasz Owsian (El2) 35 6:25
16.08 GP Capodarco 1.2 Rafał Majka (El2) 18 0:13
Łukasz Owsian (El2) 64 4:35
15.08 Vattenfall Cyclassics PT Michał Gołaś (VAC) 76 0:12
15.08 Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Marek Rutkiewicz (MRO) 1 -
Tomasz Marczyński (CCC) 2 0:17
Jacek Morajko (MRO) 3 0:17
Łukasz Modzelewski (LEG) 5 4:39
Adrian Honkisz (CCC) 6 4:39
04.08-15.08 Volta a Portugal 2.1 Jarosław Dąbrowski (AMO) 30 13:41
12.08-15.08 Mi Aout Bretonne 2.2 Michał Olejnik (El2) 67 15:12
Tomasz Olejnick (El2) 79 19:11
14.08 Memoriał Henryka Łasaka 1.2 Mariusz Witecki (MRO) 1 -
Marek Rutkiewicz (MRO) 3 0:00
Adrian Honkisz (CCC) 4 0:14
13.08 Dutch Food Valley Classic 1.1 Krzysztof Jeżowski (CCC) 12 0:00
Bartłomiej Matysiak (CCC) 59 0:00
Jarosław Rębiewski (CCC) 69 0:00
Tomasz Lisowicz (CCC) 73 0:00
Łukasz Bodnar (CCC) 75 0:00
Tomasz Kiendyś (CCC) 77 0:00
Sylwester Janiszewski (CCC) 87 0:00
05.08-08.08 Tour des Pyrénées 2.2 Przemysław Niemiec (MIE) 2 0:08
+1ze
+1el
Krzysztof Szczawiński (MIE) 30 21:23
Grzegorz Kwiatkowski (El2) 34 26:41
Adrian Kurek (El2) 44 34:43
01.08-07.08 Tour de Pologne PT Sylwester Szmyd (LIQ) 6 0:26
Marek Rutkiewicz (MRO) 7 0:30
Tomasz Marczyński (CCC) 25 4:13
Jacek Morajko (MRO) 35 9:10
Jarosław Marycz (SAX) 36 10:33
Michał Gołaś (VAC) 41 12:02
Maciej Paterski (LIQ) 44 13:43
Mariusz Witecki (MRO) 52 17:25
Marcin Sapa (LAM) 85 33:54
Bartłomiej Matysiak (CCC) 103 44:47
Mateusz Taciak (MRO) 104 44:52
Błażej Janiaczyk (MRO) 113 49:28
Maciej Bodnar (LIQ) 126 56:37
Łukasz Bodnar (CCC) 138 1:02:16
03.08-07.08 Vuelta Ciclista a León 2.2 Karol Domagalski (El2) 7 0:44
07.08 GP Citta’ di Camaiore 1.1 Bartosz Huzarski (ISD) 16 0:34
01.08 Trofeo Matteotti 1.1 Krzysztof Szczawiński (MIE) 21 1:50
Bartosz Huzarski (ISD) 38 1:50
28.07-31.07 Wyścig Dookoła Mazowsza 2.2 Tomasz Lisowicz (CCC) 4 0:34
Adam Wadecki (AKT) 5 0:37
Wojciech Kaczmarski (LEG) 6 0:38
Krzysztof Jeżowski (CCC) 8 0:40
Mateusz Mróz (DHL) 10 0:42
03.07-25.07 Tour de France GT Sylwester Szmyd (LIQ) 61 1:48:02
21.07-25.07 Brixia Tour 2.1 Bartosz Huzarski (ISD) 5 3:36
Przemysław Niemiec (MIE) 31 14:03
Michał Gołaś (VAC) 59 26:36
Krzysztof Szczawiński (MIE) 114 50:37
16.07-25.07 Tour of Qinghai Lake 2.HC Jarosław Dąbrowski (AMO) 26 17:00
25.07 Pomerania Tour 1.2 Błażej Janiaczyk (MRO) 4 0:00
Artur Detko (AKT) 5 1:07
Tomasz Kiendyś (CCC) 6 2:47
Adam Wadecki (AKT) 9 5:30
Krzysztof Jeżowski (CCC) 10 5:30
17.07-18.07 Vuelta a la Comunidad 2.1 Przemysław Niemiec (MIE) 11 1:20
de Madrid Krzysztof Szczawiński (MIE) 39 9:27
04.07-11.07 Int. Österreich Rundfahrt 2.HC Bartosz Huzarski (ISD) 83 40:14
30.06-04.07 Wyścig Solidarności 2.1 Jacek Morajko (MRO) 1 -
i Olimpijczyków +2ze
+1el
Adam Wadecki (AKT) - -
+1ze
+1el
12.06-20.06 Tour de Suisse PT Michał Gołaś (VAC) 90 1:03:09
18.06-20.06 Route du Sud - 2.1 Przemysław Niemiec (MIE) 5 0:39
La Dépeche du Midi Krzysztof Szczawiński (MIE) 55 6:30
17.06-20.06 Tour De Slovénie 2.1 Jarosław Marycz (SAX) 44 11:47
Marcin Sapa (LAM) 77 24:02
20.06 GP Nobili Rubinetterie- 1.1 Adrian Honkisz (CCC) 21 0:00
Coppa Citta di Stresa Bartosz Huzarski (ISD) 34 0:00
Sylwester Janiszewski (CCC) 50 0:00
Tomasz Marczyński (CCC) 52 0:00
Aleksander Dorożała (CCC) 55 0:00
Kamil Zieliński (CCC) 56 0:00
Bartłomiej Matysiak (CCC) 75 0:00
11.06-20.06 Girobio - 2.2 Łukasz Owsian (El2) 16 14:03
Giro Ciclistico d’Italia Adam Adamkiewicz (El2) 61 1:20:07
17.06-19.06 Małopolski Wyścig Górski 2.2 Jacek Morajko (MRO) 1 -
+1el
Mateusz Taciak (MRO) 3 0:31
Błażej Janiaczyk (MRO) 5 2:11
Dariusz Batek (CCC) 6 2:11
Radosław Romanik (DHL) 9 2:16
Mariusz Gil (El2) 10 2:17
Adam Sznitko (CCC) 21 4:14
+1ze
Tomasz Smoleń (CCC) 70 33:41
+1ze
14.06-19.06 Tour de Serbie 2.2 Artur Król (El2) 70 40:33
19.06 GP Nobili Rubinetterie- 1.1 Bartosz Huzarski (ISD) 9 0:22
Coppa Papa’ Carlo Tomasz Marczyński (CCC) 18 3:15
06.06-13.06 Critérium du Dauphiné PT Sylwester Szmyd (LIQ) 10 6:57
11.06-13.06 Delta Tour Zeeland 2.1 Bartosz Huzarski (ISD) 48 1:13
10.06-13.06 Volta ao Alentejo Bicicleta 2.2 Michał Kwiatkowski (CJR) 7 0:42
08.06-13.06 Karpacki Wyścig Kurierów 2.2U Adrian Honkisz (CCC) 1 -
+2ze
+2el
Kamil Zieliński (CCC) 2 0:22
Piotr Kirpsza (AKT) 7 0:58
Colin Walczak (El2) 8 1:00
Kamil Migdol (El2) 9 1:00
Rafał Majka (El2) 10 3:12
+1ze
+1el
02.06-06.06 Skoda-Tour de Luxembourg 2.HC Bartosz Huzarski (ISD) 51 11:13
Michał Gołaś (VAC) 64 16:06
06.06 GP Kanton Aargau 1.HC Tomasz Marczyński (CCC) 38 8:05
- Gippingen Bartłomiej Matysiak (CCC) 45 8:05
Adrian Honkisz (CCC) 46 8:05
06.06 Coppa della Pace 1.2 Piotr Gawroński (El2) 17 1:05
08.05-30.05 Giro d’Italia HIS Sylwester Szmyd (LIQ) 60 2:27:19
Maciej Bodnar (LIQ) 127 4:05:53
26.05-30.05 Bayern-Rundfahrt 2.HC Marcin Sapa (LAM) 83 19:08
+1ze
Jarosław Marycz (SAX) 86 21:10
30.05 Boucles de l’Aulne 1.1 Michał Gołaś (VAC) 15 0:00
23.05-30.05 FBD Insurance Ras 2.2 Mariusz Wiesiak (PPO) 33 11:25
28.05-30.05 Tour de Gironde 2.2 Michał Kwiatkowski (CJR) 27 3:09
Piotr Polus (El2) 29 5:05
Grzegorz Kwiatkowski (El2) 50 6:52
Zbigniew Gucwa (El2) 52 6:55
+1ze
+1el
29.05 GP de Plumelec-Morbihan 1.1 Michał Gołaś (VAC) 19 3:46
29.05 GP Kranj 1.1 Jarosław Dąbrowski (AMO) 22 5:37
29.05 SEB Tartu GP 1.1 Adrian Honkisz (CCC) 3 0:00
Kamil Migdoł (El2) 17 5:35
Sylwester Janiszewski (CCC) 18 6:10
Jakub Tomkiewicz (LEG) 27 6:10
Marek Cichosz (LEG) 28 6:10
Dariusz Głuszak (El2) 31 6:10
Wojciech Kaczmarski (LEG) 41 8:24
28.05 Tallinn - Tartu GP 1.1 Sylwester Janiszewski (CCC) 7 0:00
Kamil Migdoł (El2) 18 0:00
Jakub Tomkiewicz (LEG) 19 0:00
Mariusz Woźnicki (LEG) 21 0:00
Paweł Poljański (El2) 22 0:00
Dariusz Głuszak (El2) 31 0:00
Kamil Zieliński (CCC) 33 0:00
Adrian Honkisz (CCC) 37 0:00
Łukasz Modzelewski (LEG) 66 0:22
Adam Dudziak (LEG) 70 0:31
19.05-23.05 Circuit de Lorraine 2.1 Michał Gołaś (VAC) 30 0:50
23.05 Neuseen Classics - 1.1 Krzysztof Jeżowski (CCC) 17 0:00
Rund um die Braunkohle Tomasz Kiendyś (CCC) 32 0:00
Błażej Janiaczyk (MRO) 39 0:00
Jacek Morajko (MRO) 40 0:00
Tomasz Lisowicz (CCC) 47 0:10
Mariusz Witecki (MRO) 48 0:10
Łukasz Bodnar (CCC) 49 0:10
Mateusz Taciak (MRO) 51 0:10
Jarosław Rębiewski (CCC) 52 0:10
Piotr Osiński (MRO) 53 0:10
16.05 Grand Prix Jasnej Góry 1.2 Tomasz Kiendyś (CCC) 2 0:27
Robert Radosz (AKT) 3 0:34
Łukasz Bodnar (CCC) 4 1:12
Piotr Sztobryn (AKT) 5 1:20
Dariusz Batek (CCC) 7 1:20
Kamil Zieliński (CCC) 8 1:20
Adam Sznitko (CCC) 9 1:20
Artur Detko (AKT) 10 1:20
12.05-16.05 Fleche du Sud 2.2 Mariusz Wiesiak (PPO) 78 27:20
07.05-09.05 Szlakiem Grodów Piastowskich 2.1 Marek Rutkiewicz (MRO) 1 -
+1ze
+3el
Bartosz Huzarski (ISD) 2 0:15
Tomasz Marczyński (CCC) 3 0:20
+1ze
Michał Kwiatkowski (CJR) 4 0:47
Tomasz Kiendyś (CCC) 8 1:16
Błażej Janiaczyk (MRO) 10 1:33
Łukasz Bodnar (CCC) 25 4:54
+1ze
05.05-09.05 4 Jours de Dunkerque 2.HC Jarosław Marycz (SAX) 33 4:59
09.05 GP Industrie del Marmo 1.2 Łukasz Owsian (El2) 29 0:00
Piotr Gawroński (El2) 48 0:00
27.04-02.05 Tour de Romandie PT Sylwester Szmyd (LIQ) 35 12:38
28.04-02.05 Vuelta Asturias 2.1 Przemysław Niemiec (MIE) 25 18:15
02.05 Circuito del Porto 1.2 Piotr Noga (El2) 26 0:00
- Trofeo Arvedi Paweł Charucki (El2) 39 0:00
Łukasz Owsian (El2) 40 0:00
Piotr Gawroński (El2) 48 0:00
01.05 GP Industria & Artigianato 1.1 Bartosz Huzarski (ISD) 61 7:40
01.05 Rund um den Finanzplatz 1.HC Adrian Honkisz (CCC) 24 0:05
01.05 Memoriał Andrzeja Trochanowskiego Adam Wadecki (AKT) 2 0:00
Krzysztof Jeżowski (CCC) 3 0:00
Dariusz Rudnicki (AKT) 4 0:00
Piotr Krajewski (MRO) 5 0:00
Sławomir Kohut (RWD) 6 0:00
Kajetan Skrobich (AKT) 7 0:00
Wojciech Kaczmarski (LEG) 8 0:00
Piotr Kirpsza (AKT) 9 0:00
Mateusz Mróz (DHL) 10 0:00
27.04 Subida al Naranco 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 6 0:46
25.04 Vuelta Ciclista a la Rioja 1.1 Michał Kwiatkowski (CJR) 18 4:04
25.04 Giro dell’Appennino 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 11 1:33
Jarosław Dąbrowski (AMO) 57 12:15
Bartosz Huzarski (ISD) 58 12:15
Maciej Paterski (LIQ) 60 12:15
25.04 Mantes-en-Yvelines 1.2 Jakub Komar (El2) 9 5:40
25.04 GP della Liberazione 1.2U Piotr Gawroński (El2) 24 0:40
Łukasz Owsian (El2) 29 0:40
24.04 Gran Premio Llodio 1.1 Michał Kwiatkowski (CJR) 10 0:50
20.04-23.04 Giro del Trentino 2.1 Przemysław Niemiec (MIE) 11 2:09
Bartosz Huzarski (ISD) 23 4:07
Sylwester Szmyd (LIQ) 26 5:09
Krzysztof Szczawiński (MIE) 71 27:23
Mateusz Taciak (MRO) 89 36:17
Marek Rutkiewicz (MRO) 94 37:07
Mariusz Witecki (MRO) 95 37:41
Jacek Morajko (MRO) 110 1:01:12
Maciej Paterski (LIQ) 113 1:08:16
Błażej Janiaczyk (MRO) 122 1:17:56
18.04 Tro-Bro Léon 1.1 Michał Gołaś (VAC) 11 1:24
14.04-18.04 Vuelta a Castilla y Leon 2.1 Michał Kwiatkowski (CJR) 53 21:13
11.04-18.04 Tour of Turkey 2.HC Maciej Bodnar (LIQ) 29 9:15
Adrian Honkisz (CCC) 40 26:35
Adam Sznitko (CCC) 54 35:54
Dariusz Batek (CCC) 57 40:33
Tomasz Kiendyś (CCC) 64 51:26
Bartłomiej Matysiak (CCC) 68 52:03
Krzysztof Jeżowski (CCC) 74 1:01:12
Łukasz Bodnar (CCC) 78 1:06:19
Maciej Paterski (LIQ) 80 1:15:05
18.04 GP Donetsk 1.2 Marcin Wolski (RWD) 12 4:04
Sławomir Kohut (RWD) 25 7:32
17.04 Tour du Finistere 1.1 Sylwester Janiszewski (CCC) 7 0:04
Michał Gołaś (VAC) 40 11:30
Kamil Zieliński (CCC) 43 11:33
Tomasz Repiński (CCC) 52 11:44
Jarosław Rębiewski (CCC) 60 11:44
Tomasz Lisowicz (CCC) 73 12:11
11.04 Dwars door Drenthe 1.1 Sylwester Janiszewski (CCC) 21 0:32
Tomasz Repiński (CCC) 47 3:40
Tomasz Lisowicz (CCC) 80 3:40
Tomasz Smoleń (CCC) 85 3:40
Jarosław Rębiewski (CCC) 86 3:40
Michał Gołaś (VAC) 91 3:40
11.04 Klasika Primavera 1.1 Michał Kwiatkowski (CJR) 64 2:26
10.04 Ronde van Drenthe 1.1 Michał Gołaś (VAC) 3 0:04
Jarosław Rębiewski (CCC) 42 2:24
08.04 Grand Prix Pino Cerami 1.1 Michał Gołaś (VAC) 49 0:42
31.03-05.04 Settimana Ciclistica 2.1 Przemysław Niemiec (MIE) 3 0:37
Lombarda by Bergamasca Bartosz Huzarski (ISD) 11 1:22
+1ze
Tomasz Marczyński (CCC) 15 1:35
Jarosław Dąbrowski (AMO) 37 6:39
Adam Sznitko (CCC) 38 6:46
Sylwester Janiszewski (CCC) 54 10:05
Dariusz Batek (CCC) 59 13:02
Łukasz Bodnar (CCC) 60 13:21
Jacek Morajko (MRO) 61 13:23
Marek Rutkiewicz (MRO) 68 17:18
Artur Detko (AKT) 81 20:52
Michał Gołaś (VAC) 86 21:48
Paweł Cieslik (MRO) 95 25:01
Tomasz Repiński (CCC) 100 27:16
Michał Podlaski (AKT) 102 28:01
Mateusz Taciak (MRO) 106 30:15
Kamil Zieliński (CCC) 108 30:35
Mariusz Witecki (MRO) 111 32:09
03.04 Hel van het Mergelland 1.1 Jarosław Marycz (SAX) 19 1:04
26.03-04.04 Vuelta Ciclista 2.2 Wojciech Halejak (MRO) 20 5:53
al Uruguay Robert Banach (MRO) 46 19:00
Piotr Krajewski (MRO) 63 33:50
Bartosz Banach (MRO) 94 59:04
30.03-01.04 KBC-Driedaagse De Panne 2.HC Marcin Sapa (LAM) 95 53:00
22.03-28.03 Volta Ciclista PT Sylwester Szmyd (LIQ) 98 37:43
a Catalunya Jarosław Marycz (SAX) 124 50:35
22.03-28.03 Tour de Normandie 2.2 Michał Olejnik (El2) 65 41:42
27.03-28.03 Critérium International2.HC Michał Gołaś (VAC) 36 3:19
23.03-27.03 Settimana Internazionale 2.1Przemysław Niemiec (MIE) 2 1:43
Coppi e Bartali +1ze
Bartosz Huzarski (ISD) 17 7:01
+1ze
Jarosław Dąbrowski (AMO) 43 27:45
21.03 Gran Premio San Giuseppe 1.2 Piotr Gawroński (El2) 14 0:00
Łukasz Owsian (El2) 19 0:00
Rafał Majka (El2) 30 0:00
21.03 La Roue Tourangelle Région 1.2 Michał Kwiatkowski (CJR) 13 1:08
21.03 Eneco Ronde van 1.1 Krzysztof Jeżowski (CCC) 34 2:06
het Groene Hart Tomasz Lisowicz (CCC) 51 2:06
Łukasz Bodnar (CCC) 80 6:04
Dariusz Batek (CCC) 81 6:04
20.03 Classic Loire Atlantique 1.2 Michał Kwiatkowski (CJR) 27 2:18
13.03-20.03 Tour de Taiwan 2.2 Jarosław Rębiewski (CCC) 19 3:16
Tomasz Smoleń (CCC) 29 6:06
+1ze
Adrian Honkisz (CCC) 35 7:29
Tomasz Kiendyś (CCC) 37 7:38
Bartłomiej Matysiak (CCC) 39 7:48
03.03-07.03 Vuelta a Murcia 2.1 Tomasz Marczyński (CCC) 10 1:59
Michał Gołaś (VAC) 31 7:20
Dariusz Batek (CCC) 54 18:03
Krzysztof Jeżowski (CCC) 82 46:18
Łukasz Bodnar (CCC) 90 51:57
Adam Sznitko (CCC) 97 1:01:39
Tomasz Lisowicz (CCC) 99 1:03:41
06.03-07.03 Driedaagse van West-Vlaanderen 2.1 Jarosław Marycz (SAX) 46 0:44
01.03-07.03 Le Tour de Langkawi 2.HC Bartosz Huzarski (ISD) 81 23:21
03.03 Giro del Friuli 1.1 Przemysław Niemiec (MIE) 49 0:00
Mariusz Wiesiak (PPO) 95 1:35
03.03 Le Samyn 1.1 Jarosław Marycz (SAX) 75 0:45
28.02 Clasica de Almeria 1.1 Michał Gołaś (VAC) 6 0:00
Bartłomiej Matysiak (CCC) 13 0:00
Kamil Zieliński (CCC) 47 0:36
Dariusz Batek (CCC) 48 0:41
Adrian Honkisz (CCC) 70 0:41
Jarosław Rębiewski (CCC) 85 8:34
Tomasz Kiendyś (CCC) 87 8:34
Tomasz Lisowicz (CCC) 89 8:34
21.02-28.02 Vuelta Independencia 2.2 Adam Pierzga (EL2) 10 7:31
Nacional +2ze
Hubert Kryś (El2) 14 10:09
22.02-27.02 Giro di Sardegna 2.1 Przemysław Niemiec (MIE) 6 0:10
20.02-25.02 Vuelta a Andalucia 2.1 Tomasz Marczyński (CCC) 17 2:12
17.02-21.02 Volta ao Algarve 2.1 Michał Gołaś (VAC) 75 15:42
20.02 Trofeo Laigueglia 1.1 Jarosław Dąbrowski (AMO) 28 0:00
Przemysław Niemiec (MIE) 40 0:00
10.02-14.02 Tour Méditerranéen 2.1 Michał Gołaś (VAC) 33 6:38
Przemysław Niemiec (MIE) 53 16:46
08.02 Trofeo Cala Millor 1.1 Jarosław Marycz (SAX) 29 0:00
07.02 Trofeo Palma de Mallorca 1.1 Jarosław Marycz (SAX) 170 0:19
06.02 G.P. Costa degli Etruschi1.1 Mariusz Wiesiak (PPO) 20 0:00
30.01-02.02 Giro della Provincia 2.1 Przemysław Niemiec (MIE) 15 2:55
di Reggio Calabria Jarosław Dąbrowski (AMO) 24 6:14
18.01-24.01 Tour de San Luis 2.1 Przemysław Niemiec (MIE) 38 14:42
19.01-24.01 Tour Down Under PT Maciej Paterski (LIQ) 101 20:02[/code]
ze - zwycięstwo(a) etapowe
el - etap(y) liderem
AKT : AKTIO GROUP MOSTOSTAL PUŁAWY
AMO : AMORE & VITA - CONAD
CCC : CCC POLSAT POLKOWICE
CJR : CAJA RURAL
DHL : DHL - AUTHOR
ISD : ISD
LAM : LAMPRE
LEG : LEGIA - FELT
LIQ : LIQUIGAS
MIE : MICHE
MRO : MRÓZ ACTIVE JET
PPO : TEAM NIPPO
RWD : ROMET WELTOUR DĘBICA
SAX : TEAM SAXO BANK
VAC : VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM