Ściana płaczu 2013


#1

Zwycięstwa:

Łukasz Bodnar (Bank BGŻ) - 2
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Łukasz Bodnar (Bank BGŻ) - 2
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2)
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2)

Konrad Dąbkowski (BDC - MarcPol) - 2
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2)
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)

Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice) - 2
etap Tour of Estonia (2.1)
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2)

Marcin Sapa (BDC - MarcPol) - 2
klasyfikacja końcowa Mazovia Tour (2.2)
etap Tour of Bulgaria (2.2)

Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice) - 2
2 etapy Mazovia Tour (2.2)

Marcin Białobłocki (Team UK Youth) - 1
klasyfikacja końcowa An Post Ras (2.2)

Maciej Bodnar (Cannondale) - 1
Mistrzostwa Polski - jazda indywidualna na czas

Paweł Franczak (Wibatech - Brzeg) - 1
etap Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U)

Adrian Honkisz (CCC Polsat Polkowice) - 1
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2)

Mateusz Komar (BDC - MarcPol) - 1
etap Tour du Maroc (2.2)

Michał Kwiatkowski (Omega Pharma-Quick Step) - 1
Mistrzostwa Polski - wyścig ze startu wspólnego

Łukasz Wiśniowski (Etixx-Ihned) - 1
etap Internationale Thüringen-Rundfahrt (2.2U)

Zwycięstwa grupy:

CCC Polsat Polkowice - 9
2 etapy Szlakiem Grodów Piastowskich (2.1) - Davide Rebellin (Ita)
etap Tour of Estonia (2.1) - Bartłomiej Matysiak
etap Sibiu Cycling Tour (2.1) - Davide Rebellin (Ita)
klasyfikacja końcowa Sibiu Cycling Tour (2.1) - Davide Rebellin (Ita)
2 etapy Mazovia Tour (2.2) - Grzegorz Stępniak
Puchar Uzdrowisk Karpackich (1.2) - Adrian Honkisz
Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2) - Bartłomiej Matysiak

BDC MarcPol - 6
etap Tour du Maroc (2.2) - Mateusz Komar
Memoriał Andrzeja Trochanowskiego (1.2) - Konrad Dąbkowski
etap Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1) - Konrad Dąbkowski
etap jazdy drużynowej Mazovia Tour (2.2)
klasyfikacja końcowa Mazovia Tour (2.2) - Marcin Sapa
etap Tour of Bulgaria (2.2) - Marcin Sapa

Bank BGŻ - 2
etap Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Łukasz Bodnar
klasyfikacja końcowa Małopolski Wyścig Górski (2.2) - Łukasz Bodnar

Wibatech Brzeg - 1
etap Karpacki Wyścig Kurierów (2.2U) - Paweł Franczak

[code]10.11 Tour de Okinawa 1.2 Mariusz Wiesiak (MTR) 17 1:36

02.11-05.11 Banyuwangi Tour de Ijen 2.2 Mariusz Wiesiak (MTR) 20 15:15

20.10-28.10 Tour of Hainan 2.HC Adrian Honkisz (CCC) 7 1:24
Bartłomiej Matysiak (CCC) 19 1:52
Łukasz Owsian (CCC) 24 1:52
Marek Rutkiewicz (CCC) 25 1:52
Mateusz Taciak (CCC) 30 1:52
Grzegorz Stępniak (CCC) 69 5:08

11.10-15.10 Tour of Beijing WT Michał Gołaś (OPQ) 61 10:06

13.10 Gran Premio Bruno Beghelli 1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC) 6 0:01
Paweł Poljański (TST) 35 0:24
Łukasz Owsian (CCC) 61 3:56
Adrian Honkisz (CCC) 62 3:56
Marek Rutkiewicz (CCC) 63 3:56

13.10 Paryż-Tours Espoirs 1.2U Łukasz Wiśniowski (ETI) 57 1:06

12.10 Giro dell’Emilia 1.HC Mateusz Taciak (CCC) 36 7:30

06.10 Il Lombardia WT Rafał Majka (TST) 3 0:23
Bartosz Huzarski (TNE) 24 1:33

06.10 Tour of Almaty 1.2 Bartłomiej Matysiak (CCC) 19 0:30
Adrian Honkisz (CCC) 24 0:30
Mateusz Taciak (CCC) 64 2:56
Marek Rutkiewicz (CCC) 81 5:24
Łukasz Owsian (CCC) 82 5:24
Grzegorz Stępniak (CCC) 83 5:24
Jarosław Marycz (CCC) 100 10:39

03.10 Sparkassen Münsterland Giro 1.1 Michał Gołaś (OPQ) 57 2:22

02.10 Mediolan-Turyn 1.HC Rafał Majka (TST) 2 0:03
Bartosz Huzarski (TNE) 40 2:27
Łukasz Owsian (CCC) 69 8:02
Jacek Morajko (CCC) 78 8:30
Bartłomiej Matysiak (CCC) 101 10:47

29.09 Mistrzostwa świata start wspólny Maciej Paterski (CAN) 19 1:05
Michał Gołaś (OPQ) 33 2:01
Bartosz Huzarski (TNE) 52 9:36
Rafał Majka (TST) 58 12:55

29.09 Duo Normand 1.1 Rutkiewicz/Marycz (CCC) 8 3:40
Kiendyś/Taciak (CCC) 10 4:37

25.09 Mistrzostwa świata na czas Michał Kwiatkowski (OPQ) 24 3:59
Maciej Bodnar (CAN) 28 4:18

15.09-22.09 Tour of Britain 2.1 Michał Gołaś (OPQ) 9 1:46
Marcin Białobłocki (UKY) 18 3:34

22.09 GP Industria & Commercio di Prato 1.1 Maciej Paterski (CAN) 3 0:18

21.09 GP Costa Degli Etruschi 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 38 1:46
Maciej Paterski (CAN) 55 3:20

18.09 Grand Prix de Wallonie 1.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) 5 0:18

14.09-16.09 Tour de Hokkaido 2.2 Mariusz Wiesiak (MTR) 20 5:35

24.08-15.09 Vuelta a Espana GT Rafał Majka (TST) 19 32:52
Bartosz Huzarski (TNE) 35 1:26:14
Sylwester Szmyd (MOV) 45 1:48:25
Maciej Paterski (CAN) 54 2:03:20

08.09 GP de Fourmies 1.HC Maciej Bodnar (CAN) 37 0:03
Przemysław Niemiec (LAM) 148 4:23

08.09 Kernen Omloop Echt-Susteren 1.2 Grzegorz Haba (El2) 49 0:09

05.09-08.09 Okolo Jiznich Cech 2.2 Paweł Cieślik (BGZ) 6 0:14
Michał Podlaski (BGZ) 7 0:26
Bartosz Warchoł (El2) 12 0:48
Paweł Brylowski (BGZ) 25 1:23
Emanuel Piaskowy (El2) 26 1:23
Łukasz Wiśniowski (ETI) 33 1:32
Paweł Piotrowicz (El2) 37 1:32
Wojciech Franczak (El2) 42 1:40
Dominik Oborski (El2) 52 5:23
Błażej Janiaczyk (BGZ) 54 5:51
Mariusz Witecki (BGZ) 63 7:27
Łukasz Bodnar (BGZ) 66 7:47

07.09 Brussels Cycling Classic 1.HC Maciej Bodnar (CAN) 28 0:00
Przemysław Niemiec (LAM) 83 0:45

05.09-07.09 Settimana Ciclistica 2.1 Łukasz Owsian (CCC) 54 15:54
Lombarda by Bergamasca Karol Domagalski (CJR) 62 17:28
Marek Rutkiewicz (CCC) 77 21:30
Adrian Honkisz (CCC) 90 24:01
Mateusz Taciak (CCC) 97 26:08

01.09-05.09 Tour of Bulgaria 2.2 Piotr Kripsza (BDC) 14 5:41
Paweł Bernas (BDC) 16 6:53
Jarosław Kowalczyk (BDC) 17 7:41
Kamil Gradek (BDC) 20 7:51
Marcin Sapa (BDC) 31 12:16
+1el

01.09 GP Ouest France - Plouay WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 20 0:00
Maciej Bodnar (CAN) 67 0:00
Michał Gołaś (OPQ) 104 2:49

01.09 Rabo Ronde van Midden-Nederland 1.2 Grzegorz Haba (El2) 40 0:00

31.08 Memorial Marco Pantani 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 33 0:00

30.08-31.08 World Ports Classic 2.1 Paweł Poljański (TST) 71 8:44

27.08-30.08 Tour du Poitou Charentes 2.1 Łukasz Wiśniowski (ETI) 20 1:48

25.08 Vattenfall Cyclassics WT Maciej Bodnar (CAN) 77 0:12
Michał Gołaś (OPQ) 88 0:24
Michał Kwiatkowski (OPQ) 107 1:07

19.08-25.08 Baltic Chain Tour 2.2 Mateusz Komar (BDC) 7 0:48
Adrian Banaszek (BDC) 15 2:20
Damian Walczak (BDC) 19 5:24
Eryk Latoń (BDC) 49 16:43
Kacper Gronkiewicz (BDC) 76 25:28

20.08-23.08 Tour du Limousin 2.1 Jacek Morajko (CCC) 41 1:20

23.08 Tre Valli Varesine 1.HC Marek Rutkiewicz (CCC) 49 3:59
Łukasz Owsian (CCC) 50 3:59

23.08 Dutch Food Valley Classic 1.1 Maciej Bodnar (CAN) 57 1:22

22.08 Coppa Bernocchi 1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC) 16 0:00
Łukasz Owsian (CCC) 55 0:00

21.08 Coppa Agostoni 1.1 Marek Rutkiewicz (CCC) 43 5:59
Adrian Honkisz (CCC) 94 16:07
Łukasz Owsian (CCC) 96 16:07
Mateusz Taciak (CCC) 123 16:22

12.08-18.08 Eneco Tour WT Maciej Paterski (CAN) 26 6:24
Maciej Bodnar (CAN) 49 19:35

07.08-18.07 Volta a Portugal 2.1 Karol Domagalski (CJR) 92 1:57:37

16.08-18.08 Tour des Fjords 2.1 Łukasz Wiśniowski (ETI) 72 11:02

17.08 Puchar Ministra 1.2 Bartłomiej Matysiak (CCC) 1 -
Obrony Narodowej Mateusz Komar (BDC) 2 0:00
Łukasz Bodnar (BGZ) 3 0:09
Tomasz Kiendyś (CCC) 4 0:36
Marcin Sapa (BDC) 5 0:36
Adam Wadecki (LAS) 6 0:36
Mariusz Witecki (BGZ) 7 0:43
Tomasz Smoleń (BGZ) 8 2:49
Robert Radosz (BDC) 9 2:49
Wojciech Skarżyński (LAS) 10 2:49

07.08-11.08 Vuelta a Burgos 2.HC Sylwester Szmyd (MOV) 59 18:01

11.08 Puchar Uzdrowisk Karpackich 1.2 Adrian Honkisz (CCC) 1 -
Jacek Morajko (CCC) 3 0:21
Mariusz Witecki (BGZ) 4 0:21
Paweł Bernas (BDC) 7 0:48
Mateusz Taciak (CCC) 9 2:38

10.08 Memoriał Henryka Łasaka 1.2 Kamil Gradek (BDC) 2 0:00
Paweł Cieślik (BGZ) 3 0:00
Leszek Pluciński (BDC) 7 0:57
Jarosław Rębiewski (LAS) 9 3:10

04.08 Prudential RideLondon 1.1 Marcin Białobłocki (UKY) 52 0:00

27.07-03.08 Tour de Pologne WT Rafał Majka (TST) 4 0:26
+3el
Maciej Paterski (CAN) 34 33:07
Michał Gołaś (OPQ) 35 34:02
Tomasz Marczyński (VCD) 39 38:02
Mateusz Taciak (CCC) 41 41:01
Adrian Honkisz (CCC) 55 1:03:41
Paweł Cieślik (BGZ) 65 1:11:39
Bartosz Huzarki (TNE) 66 1:13:22
Przemysław Niemiec (LAM) 67 1:14:26
Karol Domagalski (CJR) 69 1:15:22
Kamil Gradek (BDC) 83 1:35:43
Sylwester Szmyd (MOV) 90 1:42:28
Bartłomiej Matysiak (CCC) 94 1:49:11
Łukasz Bodnar (BGZ) 104 2:13:43
Paweł Franczak (WIB) 107 2:18:16

23.07-27.07 Mazovia Tour 2.2 Marcin Sapa (BDC) 1 -
+2el
Robert Radosz (BDC) 2 0:02
Łukasz Owsian (CCC) 3 0:04
Paweł Bernas (BDC) 4 0:04
Tomasz Kiendyś (CCC) 5 0:05
Jarosław Kowalczyk (BDC) 6 0:06
Adrian Kurek (CCC) 7 0:09
Błażej Janiaczyk (BGZ) 8 0:14
Tomasz Smoleń (BGZ) 9 0:16
Grzegorz Stępniak (CCC) 26 7:03
+2ze
+1el

29.06-21.07 Tour de France GT Michał Kwiatkowski (OPQ) 11 18:59
Przemysław Niemiec (LAM) 57 2:00:28
Maciej Bodnar (CAN) 114 3:15:15

11.07-14.07 Sibiu Cycling Tour 2.1 Adrian Honkisz (CCC) 15 4:37
Bartosz Zając (CLG) 40 16:28
Mateusz Taciak (CCC) 45 20:12
Jacek Morajko (CCC) 66 31:57
Łukasz Owsian (CCC) 75 36:02
Adam Majorek (CLG) 77 37:37
Adrian Kurek (CCC) 88 40:32
Damian Fornalski (CLG) 99 46:46
Jakub Pytka (CLG) 106 54:42
Norbert Krakowiak (CLG) 109 57:08
Jakub Skrzeszewski (El2) 112 1:02:38
Kontrad Zatorski (CLG) 113 1:04:43

11.07-14.07 Czech Cycling Tour 2.2 Adam Stachowiak (BGZ) 8 1:56
Paweł Cieślik (BGZ) 13 2:18
Kamil Gradek (BDC) 19 2:50
Mariusz Witecki (BGZ) 20 2:53
Bartłomiej Matysiak (CCC) 21 3:13
Jarosław Marycz (CCC) 27 7:07
Paweł Bernas (BDC) 31 8:45
Jakub Foltyn (BDC) 36 10:00
Paweł Charucki (CCC) 47 12:55
Adam Pierzga (BDC) 49 13:18
Leszek Pluciński (BDC) 59 19:03
Damian Walczak (BDC) 63 20:25
Piotr Kripsza (BDC) 64 20:37
Dariusz Batek (BGZ) 68 21:58
Łukasz Bodnar (BGZ) 72 25:20
Błażej Janiaczyk (BGZ) 77 27:32
Tomasz Smoleń (BGZ) 79 29:16
Grzegorz Stępniak (CCC) 81 33:22

11.07 GP van de stad Geel 1.2 Grzegorz Haba (El2) 49 0:09
Przemysław Kasperkiewicz (El2) 70 0:09

01.07-07.07 Int. Österreich-Rundfahrt 2.HC Rafał Majka (TST) 19 7:37
Maciej Paterski (CAN) 87 49:03

26.06-30.06 Jelajah Malaysia 2.2 Mariusz Wiesiak (MTR) 18 2:36

26.06-29.06 Wyścig Solidarności 2.1 Kamil Zieliński (LAS) 4 2:19
i Olimpijczyków Tomasz Smoleń (BGZ) 8 2:21
Artur Detko (LAS) 9 2:22
Konrad Dąbkowski (BDC) 98 18:56
+1ze

19.06 Halle-Ingooigem 1.1 Bartłomiej Matysiak (CCC) 15 0:00
Jacek Morajko (CCC) 37 0:00
Adrian Honkisz (CCC) 51 0:00
Łukasz Owsian (CCC) 54 0:00

12.06-16.06 Ster ZLM Toer 2.1 Michał Gołaś (OPQ) 4 0:26
Jarosław Marycz (CCC) 36 8:48
Adrian Kurek (CCC) 109 27:33
Tomasz Kiendyś (CCC) 110 28:20

13.06-16.06 Route du Sud 2.1 Sylwester Szmyd (MOV) 13 0:28

11.06-16.06 Tour de Serbie 2.2 Piotr Kripsza (BDC) 2 0:01
Jarosław Kowalczyk (BDC) 10 0:20
Damian Walczak (BDC) 29 8:15
Jakub Foltyn (BDC) 31 8:30
Adrian Banaszek (BDC) 92 44:43

02.06-09.06 Critérium du Dauphiné WT Sylwester Szmyd (MOV) 75 1:09:14
Maciej Bodnar (CAN) 76 1:09:56
Maciej Paterski (CAN) 96 1:28:33

13.06-15.06 Małopolski Wyścig Górski 2.2 Łukasz Bodnar (BGZ) 1 -
+1ze
+1el
Paweł Cieślik (BGZ) 2 0:04
Jacek Morajko (CCC) 5 3:02
Karol Domagalski (CJR) 6 3:05
Kamil Gradek (BDC) 7 3:05
Piotr Brzózka (El2) 9 3:05
Emanuel Piaskowy (El2) 10 3:05

08.06-15.06 Int. Thüringen-Rundfahrt U23 2.2U Łukasz Wiśniowski (ETI) 22 3:09
+1ze

09.06 ProRace Berlin 1.1 Grzegorz Stępniak (CCC) 13 0:00
Bartłomiej Matysiak (CCC) 29 0:00
Jarosław Marycz (CCC) 41 0:00
Piotr Gawroński (CCC) 42 0:00
Adrian Kurek (CCC) 67 0:24

09.06 Jurmala Grand Prix 1.1 Konrad Dąbkowski (BDC) 6 0:00
Marcin Wolski (WIB) 15 0:00
Zbigniew Gucwa (WIB) 16 0:00
Adam Pierzga (BDC) 27 0:00
Mateusz Komar (BDC) 38 0:00
Tomasz Grabek (CLG) 44 0:00
Paweł Bernas (BDC) 54 0:14
Robert Radosz (BDC) 56 0:28
Kamil Gradek (BDC) 58 0:55
Marcin Sapa (BDC) 88 1:30
Leszek Pluciński (BDC) 93 4:09
Szymon Godras (WIB) 112 4:33

08.06 Riga - Jurmala Grand Prix 1.1 Konrad Dąbkowski (BDC) 7 0:00
Mateusz Komar (BDC) 10 0:00
Kamil Gradek (BDC) 45 0:17
Zbigniew Gucwa (WIB) 48 0:21
Adam Pierzga (BDC) 53 0:21
Szymon Godras (WIB) 57 0:25
Paweł Bernas (BDC) 58 0:25
Robert Radosz (BDC) 59 0:27
Tomasz Mickiewicz (WIB) 65 0:50
Jakub Kaczmarek (WIB) 89 0:55
Marcin Wolski (WIB) 91 0:55
Leszek Pluciński (BDC) 99 1:44
Marcin Sapa (BDC) 110 2:10
Wiktor Mrożek (WIB) 121 3:04

04.06-08.06 Okolo Slovenska 2.2 Emanuel Piaskowy (El2) 39 8:07
Jacek Morajko (CCC) 43 10:27
Paweł Franczak (WIB) 68 32:10
Bartosz Warchoł (El2) 70 32:21
Dominik Oborski (El2) 72 33:26

02.06 Memorial Philippe Van Coningsloo 1.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 32 0:19

30.05-02.06 Tour de Kumano 2.2 Mariusz Wiesiak (MTR) 40 11:48

30.05-01.06 Tour of Estonia 2.1 Bartłomiej Matysiak (CCC) 4 0:07
+1ze
Tomasz Kiendyś (CCC) 11 0:16
Mateusz Taciak (CCC) 14 0:20
Kamil Gradek (BDC) 18 0:21
Piotr Gawroński (CCC) 20 0:23
Jarosław Kowalczyk (BDC) 27 0:28
Jakub Kaczmarek (WIB) 32 0:30
Piotr Kripsza (BDC) 37 0:33
Jarosław Marycz (CCC) 43 0:38
Damian Walczak (BDC) 50 0:43
Tomasz Mickiewicz (WIB) 51 0:44
Paweł Bernas (BDC) 63 2:46
Mateusz Komar (BDC) 73 9:25
Adrian Banaszek (BDC) 76 11:44

04.05-26.05 Giro d’Italia GT Przemysław Niemiec (LAM) 6 6:43
Rafał Majka (TST) 7 8:09
Michał Gołaś (OPQ) 62 2:03:06

26.05 Boucles de l’Aulne 1.1 Karol Domagalski (CJR) 74 1:19

19.05-26.05 An Post Ras 2.2 Marcin Białobłocki (UKY) 1 -
5el

23.05-26.02 Tour de Gironde 2.2 Krzysztof Tkacz (El2) 20 0:28
Tomasz Olejnik (El2) 34 0:29
Marcin Urbanowski (WIB) 51 0:53
Piotr Polus (El2) 87 2:41
Marcin Wolski (WIB) 108 11:01

19.05-26.05 Tour of Japan 2.1 Mariusz Wiesiak (MTR) 42 34:57

25.05 Grand Prix de Plumelec 1.1 Karol Domagalski (CJR) 84 8:22

12.05-19.05 Tour of California 2.HC Bartosz Huzarski (TNE) 19 14:29
Maciej Bodnar (CAN) 84 56:27

15.05-19.05 Glava Tour of Norway 2.1 Karol Domagalski (CJR) 103 33:04

19.05 Simac Omloop der Kempen 1.2 Grzegorz Haba (El2) 13 0:25

18.05-19.05 Paris-Arras Tour 2.2 Łukasz Osiecki (WIB) 45 0:29
Marcin Wolski (WIB) 53 0:47
Krzysztof Tracz (El2) 71 1:40
Marcin Urbanowski (WIB) 76 1:56

09.05-12.05 Tour de Berlin 2.2U Grzegorz Haba (El2) 19 1:51
Konrad Tomasiak (CLG) 28 3:54
Patryk Stosz (CLG) 33 4:58

08.05-12.05 Fleche du Sud 2.2 Jarosław Dąbrowski (AMO) 63 21:47

03.05-05.05 Szlakiem Grodów Piastowskich 2.1 Mateusz Taciak (CCC) 3 0:18
Marek Rutkiewicz (CCC) 4 0:33
Bartosz Huzarski (TNE) 5 0:51
Kamil Gradek (BDC) 7 1:44
Adam Stachowiak (BGZ) 9 1:59
Jarosław Marycz (CCC) 10 2:16

01.05-05.05 Karpacki Wyścig Kurierów 2.2U Przemysław Kasperkiewicz (El2) 6 0:12
Paweł Franczak (WIB) 31 0:59
+1ze

04.05 Vuelta de Madrid 1.1 Sylwester Szmyd (MOV) 9 0:49

01.05 Rund um den Finanzplatz Eschborn 1.HC Bartosz Huzarski (TNE) 56 0:13

01.05 Memoriał Andrzeja Trochanowskiego 1.2 Konrad Dąbkowski (BDC) 1 -
Grzegorz Stępniak (CCC) 2 0:00
Bartłomiej Matysiak (CCC) 4 0:00
Zbigniew Gucwa (WIB) 5 0:00
Tomasz Smoleń (BGZ) 6 0:00
Adam Wadecki (LAS) 7 0:00
Tomasz Kiendyś (CCC) 8 0:00
Kamil Zieliński (LAS) 10 0:00

23.04-28.04 Tour de Romandie WT Sylwester Szmyd (MOV) 73 32:52

21.04-28.04 Tour of Turkey 2.HC Adrian Kurek (CCC) 52 19:07
Tomasz Kiendyś (CCC) 85 39:33
Jarosław Marycz (CCC) 87 40:31
Grzegorz Stępniak (CCC) 115 49:22
Paweł Charucki (CCC) 118 49:51
Piotr Gawroński (CCC) 130 53:34

28.04 GP Industrie del Marmo 1.2 Dawid Wypych (El2) 86 0:00

21.04 Rutland - Melton Int. 1.2 Marcin Białobłocki (UKY) 21 7:07
CiCLE Classic Marcin Urbanowski (WIB) 47 10:21

21.04 Liege-Bastogne-Liege WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 92 8:20

16.04-19.04 Giro del Trentino 2.HC Przemysław Niemiec (LAM) 6 1:45
Bartosz Huzarski (TNE) 51 33:09
Marek Rutkiewicz (CCC) 76 50:50
Mateusz Taciak (CCC) 77 51:14
Adrian Honkisz (CCC) 79 51:58
Łukasz Owsian (CCC) 90 58:22
Jacek Morajko (CCC) 93 1:00:23
Bartłomiej Matysiak (CCC) 104 1:10:03

17.04 La Fleche Wallonne WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 5 0:03
Michał Gołaś (OPQ) 80 2:41

14.04 Amstel Gold Race WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 4 0:22
Maciej Paterski (CAN) 84 9:14

12.04-14.04 Vuelta a Castilla y Leon 2.1 Sylwester Szmyd (MOV) 54 5:30

07.04 Paryż-Roubaix WT Maciej Bodnar (CAN) 56 6:11

07.04 Klasika Primavera 1.1 Karol Domagalski (CJR) 39 1:53

03.04-07.04 Grand Prix of Sochi 2.2 Kamil Gradek (BDC) 17 5:21
Robert Radosz (BDC) 27 6:25
Paweł Bernas (BDC) 28 6:25
Marcin Sapa (BDC) 36 6:53

05.04-07.04 Circuit des Ardennes 2.2 Dariusz Batek (BGZ) 49 7:36
Adam Stachowiak (BGZ) 60 11:05
Paweł Cieślik (BGZ) 80 19:19
Tomasz Smoleń (BGZ) 101 26:20

29.03-07.04 Tour du Maroc 2.2 Jarosław Kowalczyk (BDC) 10 15:42
Damian Walczak (BDC) 12 15:49
Mateusz Komar (BDC) 17 29:28
+1ze
Kacper Gronkiewicz (BDC) 41 49:36

01.04-06.04 Tour of Thailand 2.2 Mariusz Wiesiak (MTR) 19 5:16

04.04 Grand Prix Pino Cerami 1.1 Marek Rutkiewicz (CCC) 46 0:13
Łukasz Owsian (CCC) 48 0:13
Tomasz Kiendyś (CCC) 83 2:37

31.03 Ronde van Vlaanderen WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 40 2:49
Maciej Bodnar (CAN) 65 10:52

31.03 Vuelta Ciclista a La Rioja 1.1 Karol Domagalski (CJR) 34 0:00

30.03-31.03 Boucle de l’Artois 2.2 Łukasz Wiśniowski (ETI) 4 1:17

30.03 GP Miguel Indurain 1.1 Maciej Paterski (CAN) 27 6:10
Karol Domagalski (CJR) 47 11:39

30.03 Volta Limburg Classic 1.1 Adrian Honkisz (CCC) 46 3:43

24.03 Gandawa-Wevelgem WT Maciej Bodnar (CAN) 55 0:58

18.03-24.03 Volta a Catalunya WT Przemysław Niemiec (LAM) 7 1:18
Michał Gołaś (OPQ) 68 32:39
Rafał Majka (TST) 82 38:42
Maciej Paterski (CAN) 104 54:37
Karol Domagalski (CJR) 109 57:38
Sylwester Szmyd (MOV) 113 1:01:07

20.03-24.03 Settimana Coppi e Bartali 2.1 Bartosz Huzarski (TNE) 22 6:27
Mateusz Taciak (CCC) 57 24:00
Marek Rutkiewicz (CCC) 76 34:59
Bartłomiej Matysiak (CCC) 84 38:28
Adrian Kurek (CCC) 95 45:26
Jarosław Marycz (CCC) 98 47:25
Grzegorz Stępniak (CCC) 108 50:50

20.03-24.03 Volta ao Alentejo 2.2 Adam Stachowiak (BGZ) 19 2:46
Łukasz Wiśniowski (ETI) 25 3:24
Łukasz Bodnar (BGZ) 35 6:38
Dariusz Batek (BGZ) 50 14:14
Błażej Janiaczyk (BGZ) 57 15:57
Tomasz Smoleń (BGZ) 60 16:26
Mieszko Bulik (BGZ) 73 19:23
Paweł Cieślik (BGZ) 79 21:01

18.03-24.03 Tour de Normandie 2.2 Tomasz Olejnik (El2) 19 1:47
Michał Olejnik (El2) 22 2:03

22.03 E3 Harelbeke WT Maciej Bodnar (CAN) 62 5:11
Michał Kwiatkowski (OPQ) 82 9:46

14.03 GP Nobili Rubinetterie 1.1 Sylwester Szmyd (MOV) 40 0:52
Adrian Honkisz (CCC) 81 0:52
Łukasz Owsian (CCC) 82 0:52

06.03-12.03 Tirreno-Adriatico WT Michał Kwiatkowski (OPQ) 4 0:53
+1el
Przemysław Niemiec (LAM) 9 3:19
Bartosz Huzarski (TNE) 47 27:45
Maciej Bodnar (CAN) 86 54:58

03.03 Roma Maxima 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 71 3:12
Tomasz Marczyński (VCD) 79 3:12

03.03 Grand Prix de la 1.1 Marcin Białobłocki (UKY) 43 1:22
Ville de Lillers Paweł Franczak (WIB) 68 1:22
Marcin Wolski (WIB) 73 1:22
Jakub Kaczmarek (WIB) 74 1:22
Łukasz Wiśniowski (ETI) 78 1:22
Marcin Urbanowski (WIB) 80 1:22
Łukasz Osiecki (WIB) 87 1:22
Zbigniew Gucwa (WIB) 134 1:22

02.03 Strade Bianche 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 11 0:15
Maciej Bodnar (CAN) 52 8:08

21.02-02.03 Tour de Langkawi 2.HC Michał Gołaś (OPQ) 56 30:10

28.02 GP Camaiore 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 41 0:40
Tomasz Marczyński (VCD) 94 5:30

28.02 Challenges de la Marche Verte 1.2 Piotr Kripsza (BDC) 6 1:31
- GP Al Massira Adam Pierzga (BDC) 7 1:31
Paweł Bernas (BDC) 8 1:31
Konrad Dąbkowski (BDC) 9 1:31
Kamil Gradek (BDC) 14 9:02

27.02 Challenges de la Marche Verte 1.2 Konrad Dąbkowski (BDC) 4 0:19
- GP Oued Eddahab Paweł Bernas (BDC) 9 0:19
Piotr Kripsza (BDC) 12 0:19
Jakub Foltyn (BDC) 13 0:35
Adam Pierzga (BDC) 14 0:41
Kamil Gradek (BDC) 15 1:05

26.02 Challenges de la Marche Verte 1.2 Paweł Bernas (BDC) 5 2:54
- GP Sakia El Hamra Adam Pierzga (BDC) 7 3:19
Kamil Gradek (BDC) 10 3:39
Konrad Dąbkowski (BDC) 16 4:02
Piotr Kripsza (BDC) 21 4:02

25.02 Clasica de Almeria 1.HC Bartłomiej Matysiak (CCC) 7 0:00
Karol Domagalski (CJR) 19 0:00
Adrian Kurek (CCC) 21 0:00
Adrian Honkisz (CCC) 33 0:00
Bartosz Huzarski (TNE) 41 0:00
Marek Rutkiewicz (CCC) 50 0:16
Łukasz Owsian (CCC) 84 2:51
Grzegorz Stępniak (CCC) 93 3:57
Jarosław Marycz (CCC) 97 5:57

23.02 Vuelta Ciclista a Murcia 1.1 Karol Domagalski (CJR) 24 0:49
Bartosz Huzarski (TNE) 44 10:20
Łukasz Owsian (CCC) 45 10:20
Adrian Honkisz (CCC) 59 20:38
Tomasz Kiendyś (CCC) 61 20:38

17.02-20.02 Vuelta a Andalucia 2.1 Bartosz Huzarski (TNE) 47 15:35
Karol Domagalski (CJR) 57 21:26
Bartłomiej Matysiak (CCC) 75 26:35
Marek Rutkiewicz (CCC) 76 27:15
Jarosław Marycz (CCC) 90 31:24
Adrian Kurek (CCC) 102 40:00
Jacek Morajko (CCC) 105 44:27

14.02-17.02 Volta ao Algarve 2.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) 2 0:58

16.02-17.02 Tour du Haut Var-Matin 2.1 Sylwester Szmyd (MOV) 83 9:42

16.02 Trofeo Laigueglia 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 29 0:17

11.02-16.02 Tour of Oman 2.HC Maciej Bodnar (CAN) 52 14:07

06.02-10.02 Tour Méditerranéen 2.1 Adrian Honkisz (CCC) 98 34:08

03.02-08.02 Tour of Qatar 2.Hc Maciej Bodnar (CAN) 108 19:33

06.02 Challenge Mallorca: 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 23 0:03
Trofeo Alcúdia Karol Domagalski (CJR) 98 12:39

05.02 Chal. Mallorca: Trofeo Deia 1.1 Przemysław Niemiec (LAM) 6 0:51

04.02 Challenge Mallorca: 1.1 Karol Domagalski (CJR) 25 0:07
Trofeo Campos Michał Gołaś (OPQ) 29 0:07
Przemysław Niemiec (LAM) 110 3:13

03.02 Challenge Mallorca: 1.1 Karol Domagalski (CJR) 36 0:00
Trofeo Palma Michał Gołaś (OPQ) 102 0:49
Przemysław Niemiec (LAM) 140 1:29

22.01-27.01 Santos Tour Down Under WT Tomasz Marczyński (VCD) 125 37:27

21.01-27.01 Tour de San Luis 2.1 Michał Kwiatkowski (OPQ) 12 3:32
+1el
Jarosław Marycz (CCC) 101 47:18
Bartłomiej Matysiak (CCC) 111 53:44
Jacek Morajko (CCC) 143 1:03:44
Adrian Kurek (CCC) 147 1:07:54
Grzegorz Stępniak (CCC) 150 1:09:08[/code]

ze - zwycięstwo etapowe
el - lider wyścigu

AMO : AMORE & VITA
BDC : BDC - MARCPOL TEAM
BGZ : BANK BGZ
CAN : CANNONDALE PRO CYCLING
CCC : CCC POLSAT POLKOWICE
CJR : CAJA RURAL
CLG : TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW
ETI : ETIXX - IHNED
LAM : LAMPRE-MERIDA
LAS : LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK
MOV : MOVISTAR TEAM
MTR : MATRIX POWERTAG
OPQ : OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM
TNE : TEAM NETAPP - ENDURA
TST : TEAM SAXO-TINKOFF
VCD : VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM
VIN : VINI FANTINI - SELLE ITALIA
UKY : TEAM UK YOUTH
WIB : TEAM WIBATECH - BRZEG